Ezoterní šmejdi vs naivní a důvěřivé ovce…

Není to Osobním útokem, nicméně dalším šokem k probuzení uspaných „šípkových růženek“, naivně čekajících na zázrak v podobě krásného prince, který se k nim proseká trním. Tento příspěvek je směrován všem, kteří dávají své životy, zdraví, problémy, často neřešitelné situace (které ale řešitelné jsou) v šanc „ezoterním šmejdům“, prospěchářův a za maskou moudrosti se skrývajícími lidmi. Zároveň je to ale také směřováno těm kolegům, kteří se snaží jít svou cestou nezištného poslání, mají vskutku tendenci pomáhat druhým a to že jsou za to odměněni, je jen součástí „Zákona hojnosti“. odhalím praktiky, na které by si lidé, pokud vskutku nejsou ovcemi měli dát pozor, čeho by se měli vyvarovat a ke komu ze zásady nepřistupovat. 

Do této oblasti spadají naprosto všichni – kartáři, léčitelé, duchovní mistři, vědmy, čarodějky i čarodějové bez výjimky…

– Pokud budete chtít pomoc od kartářů, mějte se na pozoru ke komu vlastně jde. Vždy dejte pouze na osobní reference, nenechávejte se zastrašovat jakýmikoliv informace typu: Do roka zemřete, bude vás provázet jen neúspěch, vaši lásku nepotkáte apod hovadiny. Těmto kartářům jde jen pouze o to, abyste je navštívili znovu a znovu jim sypali zlaté mince do jejich nenasytných chřtánů.

– Nikdy neplaťte dříve, dokud výklad nebude ukončený. Ukončit ho mohou obě strany bez nároku na finanční odměnu. Jakmile se již při vstupu necháte ovlivnit platbu, která bývá v řádek tisíců je tu něco pochybného. Dalším aspektem je, pokud z vás kartář tahá otázky nebo si nechává vyslechnout váš příběh, na jehož základě teprve provádí výklad (i když spíše hádá v prázdných obrázcích)…

– stejné je to i v případě, pokud každý den usedáte k tv a horlivě sledujete pořady, kde ti, co se nazývají kartáři, vědmami nahlíží do vašich životů.Nejde jim o nic jiného než se na vás dostatečně napakovat, ale vy v marné touze po pomoci dráždíte telefonní linky do té doby, než se dostanete do studia, kde k vám přijde odpověď do 30 vteřin ale za částku, která spolehlivě pokryje část vašeho nájmu… Mnozí tito rádobyezoterici, mistři ve svém oboru jsou pouze jen mediálně známí, ale osobně jsem se setkal s jistým pořadem, kde paní xxy věštila budoucnost, ale razantně se v rychle mihajících obrázcích sekla a pánovi sdělila, že bude mít problémy ze synem, přičemž ji ale pán rázně utnul, že má dvě dcery… Nicméně paní xxy si rázně stála za svým, že vidí syna a ještě řekla, že to bude pravděpodobně levoboček…. Takže pokud jste chtiví a rádi vyčerpáváte své životní úspory, věna svých dcer, pak hurá do tohoto světa podvodů…. navíc jakmile je někdo ovládán duchovní pýchou i egem, rád se zveličuje a prohlašuje o sobě, že jen on on je tím vyvoleným, že on si prošel tou nejhorší cestou (nesmysl, protože každý z nás si takovou cestou karmy a osudu prochází), pak i od něj utíkejte co můžete, je to jen arogantní póza založená na přímé a vědomé manipulaci….

– Léčitelé, jak prozaické téma, největší úskalí napakování se šustivými barevnými obrázky. Přijdete, On vás zdiagnostikuje !virgulí“ nebo nad vámi zmateně motá rukama, aby vám sdělil že jste v podstatě až na pár emočních bloků v pořádku. jakmile ale uvidí odcházející tučnou kořist (rozuměj finančně), okamžitě nasadí varovný tón a bez jediné soudnosti vám suše na odchodu oznámí, že máte rakovinu!!!! Jde mu jen o to, že mu utíkala kořist, která do něj opakovanými sezeními mohla nacpat řádově desetitíce, ale ona je klidná a odchází, takže zkusí variantu „strachem“. nasadí ji program, který ji bude nutit neustále k němu chodit, ale bez jakéhokoliv výraznějšího výsledku…. (Pak se ale nemůže divit, že si rakovinu, nebo jinou podobně nevyléčitelnou nemoc přitáhne sám)… Znám případy léčitelek, které pracovali se všemi možnými energiemi i těmi andělskými, čistily a čistily ale zároveň natáhly úžasné programy do vědomé mysli klientek, kterým se pak najednou začaly bortit vztahy s partnery, osobně znám případ rozpadu 2 vztahů krátce po její opakované návštěvě a jednoho manželství….

– Čarodějky a čarodějové… další téma, pokud se rozhodnete jít na jakoukoliv seanci nebo seminář, i zde buďte opatrní. Hrozí vám přinejmenším žaludeční potíže a zvracení. V tom horším případě i krasně nastavená kletba, uřknutí v tom horším očarování. ne každý čaroděj nebo čarodějka ví přesné postupy snímání kleteb, uřknutí nebo uhranutí a už vůbec se to nedá praktikovat kolektivně ale obřadem, který je individuální…. Takže nejen že z vás nebo (figuríny( kletbu nesejme, ale naopak ji buď dotyčnému znásobí, nebo ji přenese na sebe i na Vás… Stejně tak je to i v případě šmejdů, kteří vám slibují návrat nebo přičarování např. „bývalého partnera“. nejenže to nefunguje, a i když ano tak pouze na krátkou chvíli, protože tím všichni měníte součást vaší karmické a osudové cesty, ale stejně tak to zavání „černomagickými technikami“…. Takže i tady pokud skutečně nemáte zatemnělý mozek, přirození nebo nejste spoutání vlastní závislostí na partnerovi raději ustupte…Cena nebývá malá – 3000,- Kč základ, ale následky mnohdy bývají fatálnější, než si v té touze po lásce dovede představit….

– Ti co zaručeně vyčistí vaše bloky Reiki, vyčistí vaší karmu kyvadlem nebo jen energií, kterou se napojují na vás, je stejně tak podvodně, jako věřit tomu, že Bůh je mladý gentleman s luxusním fárem… Ani blokya především ty emoční z vás nikdo nikdy nevyčistí, pouze je mohou otevřít, ale čistit se budete především Vy sami. Stejně tak je to i s čištěním karmy!!! NELZE VYČISTIT!!!! karma je součást osudové cesty duše, je jí dána proto, aby ji sama měla možnost odčinit a napravit. Je potřeba si ji odžít, znovu prožívat stejné situace a lekce jako v minulosti, jedině tak, správným pochopením a přijetím můžete karmu uzavřít vy sami. Existují možnosti náhledu do vaší karmické minulosti, znovuprožití vašich emočních bolestí, ale jen proto, aby jste věděli, kde stejně chybujete v dnešním životě… Takže pokud vám někdo slibuje vyčištění, pravděpodobně vás zanese ještě větším bahnem nebo vytvoří karmu strachu novou. (I revizní plynoví servisáci vám vyčistí karmu levněji…)

– Duchovní mistři, guruové. Další z řady šmejdů, kteří důvěřivé a naivní lidské bytůstky sotva se čerstvě probouzející a dychtivě čekající na projevení svých schopností s bludem v srdci a především mozku jdou a chtějí se také stát mistry. Ale jak se může dítě stát mistrem, když absolvuje sotva pár sezení, která se cenově stupňují, jsou jim rvány energie, které zdaleka ani nemusejí být z nejvyšších sfér, ale vidina zasvěcení je silnější… Ale stávají se jen další součástí výnosného byznysu….

Je to jen výčet toho, s čím se setkávám za svou 13 letou praxi, je to jen pár příběhů, které ale mohou varovat ostatní, naučit je vyhledávat jen ty, o kterých mají důvěryhodné informace, nebát se změnit toho, komu nedůvěřujete, protože mnohdy se za těmito maskami skrývají lidé buď matky samoživitelky obtěžkány exekucemi, půjčkami a dluhy, nevyrovnaní nebo naopak až příliš zahledění lidé do své předpojaté jedinečnosti, stavějící se na úroveň Boha, ale také především lidé, kteří nejsou srovnání sami se sebou, se svými životy, zahlceni neustálým strachem z nedostatku a volící tuto cestu snadného zisku nejen ke své věhlasnosti, ale především vlastnímu prospěchu. Jak jsem ale uvedl, „velký bratr je vidí“, a vězte, že os vé schopnosti přijdou, budou jim zastaveny, a mohou přijít od daleko víc, o jistoty, materiální bohatství, přátele, rodinu atd…

pro kolegy, kteří se sami potýkající a vědí o těchto praktikách je směřováno jediné… nenechávejte se strhnout emoci, pokud o vás někdo roznáší to, co víte že není pravda, jsou to jen oni, kteří mají strach z toho, že jste duchovnější, úspěšnější než oni, že máte klientelu, která se k vám ráda vrací a nebo že dokážete přitáhnout svou pokorou, vděčností i klienty nové… vytrvejte ve svém díle, období zúčtování se blíží, brzy dojde k očištění ezoterního světa, ale podotýkám, nezůstane kámen na kameni….

Poznámka:
K příspěvku se může vyjádřit kdokoliv a jakoukoliv formou, výjma osobních útoků ovcí, které se rády pasou ve stádečku a vyruší je i osamělý vlk na kraji lesa, husy co se zrovna probudili ze sna, byli potrefeny kamenem nebo cihlou a začali kejhat, lidé dogmaticky nábožensky smýšlející, kteří ďábla a peklo viděli tak akorát na obrázku. Prostor má každý, ale jednejte v souladu se slušností, s moudrostí a s pádnými argumenty, ty hloupé si laskavě nechte pro sebe… Emotikona grin

Merlin

Převzato ze stránek http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/

Otevřeně, bez ale jakýchkoliv známek osobní zášti, nenávisti vůči všemu, o čem zde bude psáno jsem se opět rozhodl rozvířit hladiny zkorumpovaného, špínou prohnilého ezoterního světa.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama