MÁM OD DOSPĚLOSTI MIGRÉNY

Mám od dospělosti migrény. Moje matka a sourozenci je mají také, ale né v takové míře jako já. Někdy mě bolí hlava hned od rána a někdy začne přes den. Stupnuje se to a pak zvracení, musím mít tmu, a tu bolest zaspat.  Rodina-děti, manžel,práce-vše musí jít stranou- jsem nepoužitelná, mimo. To asi mi všichni lidé,co trpí migrénou, dají za pravdu. Byla jsem na kyneziologii-na odblokování…Poslední dny mě hlava bolí každý den..Zuzi, máš,prosím, pro mě pár písmenek,které by mi pomohly..?!

Děkuji a přeji jen vše dobré..

S láskou Pája

16.8.2012

 

 

Ahojíček Pájo,

Duchovní příčinu migrény sis už jistě zkoušela někde najít…. Jenže mně to nedalo a tak jsem si tě zkusila nakreslit, protože tvůj stav vnímám už před kreslením jinak…

Páji, zakreslila jsi se mi jako človíček velice vnímavý přes srdeční čakru…jsi hodně citově založená a ráda bys změnila svět a pomáhala druhým řešit jejich problémy. Jsi otevřená cizímu neštěstí, které prožíváš jako své vlastní…. Zakreslilo se mi spousta lidí, kterým bys ráda pomohla, dokonce se mi zakreslila bedna, kterou jsem vnímala jako televizi …. zprávy, ve kterých se ukazuje spousta ubližování druhým lidem i zvířatům, tě zasahuje a prožíváš to s nimi a ať chceš nebo ne….tak se těmi problémy zabýváš…. A tvoje hlava to nezvládá, protože sama máš dost starostí svých a ještě svou hlavu zatěžuješ věcmi (problémy), které stejně nemáš možnost vyřešit.

Pájo podělím se s tebou o moji vlastní zkušenost s migrénou, kterou jsem já osobně nikdy neměla :o). Asi tě teď napadá, jak to, že nemám migrény, když řeším problémy druhých :o)….je to jednoduché…. V tu chvilku kdy kreslím, kdy léčím, kdy se zabývám problémem druhých …je jen ta chvilka…jakmile dokreslím, človíček ode mě odejde….ten problém nechávám být…. Neprožívám ho znovu a znovu…prožiju ho jen v tu danou chvilku…někdy hodně intenzivně…ale pak není… jsem takový průchozí kanál…projde to mnou a pak je to pryč.

Ale pojďme tedy k té mé zkušenosti.

Byla to naše poslední zkouška z vývojové psychologie, kdy jsem čekali ve frontě až přijdeme na řadu. Přijela spolužačka, kterou jsem znala jen z vidění a vypadala, že snad každou chvilku zkolabuje. Tak jsem se jí ptala co jí je a ona mi řekla, že má migrénu, holky jí museli cestou třikrát zastavovat, protože blila jak šakal….oči měla přivřené a šla si vlastně jen s paní Docentkou domluvit jiný termín zkoušky. Nabídla jsem jí pomoc s tím, že pokud jí to má pomoct, tak pomůže, pokud ne, tak větší bolest jí to nezpůsobí. Byla tak vyčerpaná, že asi ani nevěděla co dělá….a tak poslouchala a dělala co jsem jí řekla. Nejdřív si sedla na takový betonový sloupek co byl po ruce a já ji jemně odblokovala krkční páteř a pomačkala pár bodů…. Trošku se ulevilo, ale jen minimálně…. Takže jsem pokračovali dál….vysvětlila jsem jí co po ní chci a začali jsme s EFT….během 15 minut jsme migrénu stáhli na bolest hlavy, na bolest minimální. Nechápala jak je možné, že bolest je téměř pryč…ten zbytek bolení byl ničím proti tomu co to bylo když přijela. Já jsem si pak udělala zkoušku a  odjela …. Potkali jsme se v dalším ročníku….říkala mi, že zkoušku v ten den udělala a byla celá nadšená, že od té doby neměla migrénu. Zanedlouho otěhotněla….a ani v průběhu těhotenství a po porodu už migrénu neměla….

Jednoho krásného dne, mi přivezl kamarád mých kamarádů svou přítelkyni, který trpěla na migrény… je problém si se mnou najít volný čas, aby vyhovoval oběma stranám a tak přijeli v době, kdy jeho přítelkyně migrénu neměla. Zkusili jsme problém odťukat EFT…sama jsem nevěděla, jestli je to možné odťukat…je pravdou, že migrénu dostala o dva týdny později, než byla zvyklá. Domluvili jsme se, že přijede v době,  kdy migrénu mít bude….a tak přijeli…. Odťukali jsme migrénu jen na mírnou bolest……od té doby jsem o nich neslyšela…takže nevím, jestli to pomohlo nebo ne…ale byli jsme domluveni, že když migréna přijde, tak se zastaví. Mimochodem… byla zdravotní sestra a ať se to vidí zřídka…byla to holčina,  které své zaměstnání měla za své poslaní…. Bohužel prožívala osudy nemocných lidí ….jako by to byly její vlastní problémy. Takže něco podobné …jako se mi zakreslilo u tebe.

Proč ti to ale píšu…. Zkus se ve svém okolí podívat, jestli tam nemáš terapeuta EFT… který by byl ochotný tě vzít i mimo objednání…v době kdy budeš mít migrénu a zkuste to spolu odťukat. Pokud ne…tak zkus DYNAMIND Možná si s touto metodou pomůžeš sama …. bohužel víc rad pro tebe nemám….

Měj se a směj se Páji….držím ti palůšky, abys svou bolest pochopila…snad jsem ti trošku směr ukázala, kde na sobě můžeš zapracovat a jak si pomoci.

S láskou…….tvá Zrzka

20.8.2012

Vaše komentáře

Reklama