SEMINÁŘ AK 1 SRPEN 2011…. JE ZA NÁMI

a ráda jsem viděla vás, které už znám a se kterými jsem se už setkala a nebo se setkávám :o). Byly jste všechny skvělé posluchačky a líbilo se mi se na vás dívat, jak se vykreslujete ze svých bebíček, jak pomalounku pronikáte do té krabičky pomyslného dárečku automatické kresby. Vím a jsem si jistá, že vy co jste tam byly, jste tam měly být… a že moje zrna, které jsem po vás házela v podobě slov, padla na úrodnou půdu. Nasávaly jste je po celou dobu do sebe jako houby a byť jste chvilkama měly pocit, že vám to hlava už nebere… tak se nemusíte obávat…vaše podvědomí je tou houbou, která to do sebe nasávala a teď to ve vás bude ještě nějaký čas dozrávat a růst a třídit se. To co ve vás má zůstat, to tam zůstane…co pro vás každou individuálně bylo nasáté…časem dozraje a vykvete… jinde to vyschne a bez bolesti odejde…všechno je  a bude přesně tak jak to má být…pro každou z vás indivindi.

Jsem ráda, že jsem konečně stihla zrealizovat i slibovanou meditaci… vždy je toho tolik co vám chci předat a říct, že jste zatím první kurz, se kterým jsem meditaci zrealizovala…pro vás to byla zkušenost a pro mě taky…. Hlavně v tom, že vím, že vás dokážu vrátit k sobě zpátky na židličku….byť se jedné z vás moc nechtělo :o) a očastovala mě po svém návratu kratičkou větičkou….“Jsi otravná“ :o). Radši budu otrava, než abych si vás nechala některou někam uletět :o).

Já osobně mám i z tohoto semináře dobrý pocit…byl zase jiný než ty předešlé… nic není stejné…nic si předem nepřipravuju…vařím z vaší vody…tak jak vás vnímám, tak s vámi pracuju… a byla to skvělá práce a nejen práce, ale i zábava… naprášila jsem i na sebe toho dostatečně a jsem ráda, že jsem vás rozesmála…. Kdybyste se viděli, jak vypadáte v mých očích, když se usmíváte a nebo se  smějete… byl to pro mě doping a ještě dlouho z něj budu čerpat. Cítila jsem vaše bolesti při kreslení a slzy se mi draly do očí. Jste všechny v mém srdíčku… i ta, která musela ještě než seminář opravdově začal odjel… byť nejsem zrovna postavou velikán… moje srdce je dostatečně velké a každý kdo svou cestičku na chvilku zkříží s tou mojí a chviličku jdeme vedle sebe… je v něm… už jste ve mně, tak jako další před vámi…. Moc si vás vážím, že jste přijely některé z takové dálky…jedna z jednoho konce naší republiky, další z druhého konce Slovenské republiky…. Vážím si i vás, které jste přijely a měly mě od sebe jen kousek…a i vás si vážím….které mě už znáte, už jste si se mnou AK prožily a chtěly přijet a přijely zas. Tak nějak u vás cítím, že budete v kontaktu a že jste se neviděly naposledy…a že mezi vámi vznikly sympatie a jisté souznění….a snad počínající přátelství.

Je ještě mnoho slov, které bych vám tady psala…. O tom jak mi bylo fajn….bylo to pro nás pro všechny vyčerpávající, krásné, emotivní, vysmáté a já věřím, že to co jsem vám slíbila, že se mi podařilo splnit…. Hlavně to, že seminář nebyl jen o učení, ale že to byl víkendový babinec, kdy jste zapomněly na vaše všední starosti a odreagovaly jste se alespoň částečně. Nějak jsem si nevěřila (díky počtu) v tom, že stihnu s vámi se všemi udělat výklady…ale díky tomu, že jste byly tak otevřené a jsem mohla to co jste potřebovaly nakreslit a vyložit …kreslit před všema na tabuli…. Tak jsme zvládly výklady všem a vy si udělaly ještě víc jasno v tom jak se z AK čte.

Tak jsem vám tady napsala část svých pocitů z našeho společného semináře….a teď technický dotaz… některá z vás si zapomněla na botníku papučky…jsou u mě… :o)… a hlídám je jak oko v hlavě :o).

No nic…budu se loučit, protože jsem toho tak plná, že bych ještě psala a psala. Až mi Černovláska pošle fotky, tak vám je rozešlu a snad s adminem dořešíme problém s vkládáním fotek na stránky a dám je na stránky i s fotkama z předešlého kurzu…

Holčinky moje……..co na závěr říct…no to je jasné……..mějte se a smějte se….a  jen na vás záleží jak naložíte se svým darem, který jsem společně otevřely, a jak naložíte s informacemi, které jsem vám předala……… ještě jedno velké díky, za vaši pozornost….za snahu i otevřenost…. se kterou jste za mnou přišly.

Zuzana Holubová

S láskou…….vaše Zrzka

23.8.2011

Pekny teply slnecny  podvecer z Pezinka :))

Mam chvilku volneho casu  ( prave si farbim svoje sediny :)) a tak som sa rozhodla podelit so svojimi pocitmy z kurzu…bolo mi potesenim vaS STRETNUT A POZNAT ….kazda z vas je niecim vynimocna a ina.
Rada by som sa s vami podelila o malicku skusenost s automatickou kresbou…stretnutie sa s kresbou nebolo pre mna novinkou, na kurz som isla bez zbytocne velkych ocakavani, iba som chcela vidiet zasa iny tip automatickej kresby..
Po vikendovom kurze som zostala milo prekvapena, tuto techniku som nepoznala, a hned som sa rozhodla ju hodit do praxe…tento tyzden som mala 3 ,,klientov,, na liecenia a tak som sa rozhodla pouzit na diagnostiku nase cakry ako sme sa ucili..bolo to uzasne kresba a diagnostika vysla takmer na 100%, je to uzasne…
dokonca som pomocou kresby a ,,kyvadla,, previedla klienta aj do minulosti, kde sa krasne odblokoval, nakreslil si u mna vlastne cakry a uz gumuje a cisti doma  najblizsich 14 dni :O))

A co vy fesandy?? ktora pokracujete ?? Dufam ze nazehalate ani jedna :O)))
Dakujem ze som vas stretla aj ked z mojho pohladu ziadne stretnutie nie je nahoda:))

krasne dni plne slniecka a lasky

Julia

p.s ak chcete najdete ma aj na FB pod menom :O)) a budem rada ak sa podelite aj vy o svoje pocity a skusenosti

26.8.2011

Ahojíček Julko,

děkuju, že za tvoje písmenka. Mám velkou radost, že tě AK oslovila…a že ten dáreček, který jsme společně otevřeli, že ho nenecháváš ležet v koutě, ale využíváš a používáš. Jen tak dál… mám vážně radost a tetelím se tady blahem jako malá holka…. že kreslíš dál…. jak jsem vám říkala už na semináři… dáreček jste si otevřeli a je jen a jen na vás jak s ním naložíte dál . Jsem to věděla, že to moje zrno padne do úrodné půdy…..byť by vám měla AK pomoct jen se vykreslovat s bebíček, které si dokážete už samy očistit.

Julko… i vy ostatní…mějte se a smějte se a těším se někdy a někde na vás….

S láskou vaše Zrzka

27.8.2011

Ahojíček Zuzanko a všechny prima „baby“,

které jsem viděla poprvé v životě a přesto jsem měla celý víkend pocit, že už jsme se někde viděly, že se známe.

Jsem ještě stále plná semináře, Zuzanko, ještě jednou za něj díky!

Mám taky jednu příhodu. Byla jsem na „koberečku“ u své vedoucí. Ne že bych něco vyvedla, ale očekávala jsem tento rozhovor od prvního dne nástupu do práce po mateřské dovolené. Já jsem hrozný trémista a jelikož je naše paní vedoucí „jaká je“, vždy se mi třesou kolena, chvěje se mi hlas a cítím z ní vnitřní třes. A jelikož jsme se vykreslovala u Zuzanky i z této negativní emoce, zvládla jsem tento pohovor levou zadní. Totálně v pohodě, reagovala jsem naprosto skvěle:-) A vím, že u vykreslování se zůstanu!

AK mne oslovila taky moc, jelikož jsme jela na seminářek s tím, že já se nerozkreslím:-) A ono to šlo. Byla jsem z toho vedle sebe a měla jsem z toho krásný pocit, jen cítím, že není ta pravá chvíle začít kreslit druhým lidem. Určitě si sama pro sebe něco občas nakreslím, ale ostatním kolem, nevím asi k tomuto cítím respekt, ale myslím, že jednou určitě!

Jsem moc ráda, že jsem Vás všechny potkala a doufám, že se uvidíme na některém z následných seminářků:-))

Tak tedy jak říká naše Zrzečka, mějte se a smějte se a děkuji!

Marcela – levandulka

27.8.201

Ahojíček Levandulko,

Díky za písmenka a tvou upřímnost se kterou jsi je napsala. Ono Marci, stejně ti to jednoho krásného dne nedá a pustíš se dál…ale i tak… to vykreslování to zatím stačí. Jsem moc ráda a gratuluju ti, k tomu, že jsi pohovor s paní vedůců :o) zvládla vez třesu a jiných nepříjemností a abych pravdu řekla, tak se tady teď docela čůřím, protože už tě slyším v autě až pojedeme do školy na zkoušku, jak budeš popisovat, že ses vykreslila a kolik papírů jsi pokreslila :o)…aby to nakonec nedopadlo tak, že si ve škole dáme přesčas a budu učit vykreslovat ze strachů, všechny spolužáky a spolužačky.

Měj se a směj se… a těším se na tebe za pár týdnů ve škole…

Papapapa Zrzka

27.8.2011

Ahojíček Zrzečko a holčiny :-),

moc Vás zdravím z Prahy a děkuji Vám všem za to, že jsem se s Vámi měla možnost poznat, chvíli být a smát :-). Když jsem se vracela domů cestou po dálnici, byl dost velký provoz, prostě pěkný cvrkot :-). Živo….., přesně jako na semináři. Seminář byl z mého osobního pohledu úžasný, nabitý energií, emocemi, smíchem….prostě krása :-)! Honilo se mi vše po cestě hlavou, srdíčko se tetelilo radostí a vše umocňoval pohled na zapadající Slunce, bylo žhavé…., krásná veliká zlato-oranžová ohnivá koule, něco tak nádherného, že se to slovy těžko popisuje, stejně jako krásné a hřejivé pocity ze společně prožitých chvil v Hodoníně se Zrzkou a s Vámi všemi :-).

Konečně jsem poznala Zrzku osobně a toto setkání Zrzečko….bylo pro mě úžasné a nepopsatelné :-). Písmenka jsou písmenka, vždycky byla hřejivá a povzbuzující, i tenkrát, když jsi mě “ zjezdila “ i teď, když jsi mi sdělila, jak to vlastně tenkrát bylo :-), ale nyní na mě písmenka mluví úplně jinak. Poznat tě osobně a být chvíli s tebou považuji za DAR a moc si toho vážím a děkuji Ti za vše, o co jsi se se mnou i ostatními holčinami podělila. Všechny jsem Vás moc ráda poznala, za pár dní zapomenu možná u některých souvislost mezi obličejem a jménem, ale pocity z našeho setkání ve mě zůstanou :-).

Zrzečko, jak jsme si povídaly u výkladu, když jsi kreslila Lukášovo čakry… je to přesně tak, jak jsi říkala. Já dělám trošku drahoty, moc „nepouštím“ a Lukáš vyzvídá :-). Tvoji kresbu jsem mu ukázala a samozřejmě se ptal, co znamená. Bylo hodně pozdě večer a tak jsem se omluvila a šla spát. Myslela jsem, že to tím skončí, ale Lukáš se k tomu další den vrátil a ptal se dál. A tak jsem mu ty čakry popsala. Čučel s otevřenou pusou a jestli bude moci kvůli škole, chce se mnou příště jet. Nevím, zda ho více láká posezení s tebou u toho skvělého malinového pivka nebo začne pomalu zavírat ten deštník nad hlavou a projevovat se, tož uvidíme…… :-). Pokud budeš dělat opáčko v listopadu, moc ráda zase přijedu.

Chtěla jsem v pondělí stáhnout fotky do NTB, ale začal se kousat. Mordovala jsem se s tím ještě v úterý, ale nejsem ajťák a tak jsem ho nakonec odvezla do servisu. Asi jsem odvařila hardisk a tak bude opravený snad zítra. Tímto se Vám tedy omlouvám, že si na fotky musíte chvíli počkat, ale i technika je někdy proti mě a zklame. Jenže všechno se děje, jak má a proto se ani to video, které jsem točila neuložilo, prostě to nemělo být zachyceno :-). Nevadí, všechno je v pořádku a nikdy se nikam neztratí, mám ty chvíle s vámi v podobě super víkendu v sobě.

Od chvíle, kdy jsem se s Tebou Zuzanko osobně setkala tě mám navždy ve svém srdíčku a nic a nikdo na tom už nic nezmění :-)! Takže kašlu na video 🙂 🙂 :-).

Holčiny, byly jste všechny moc fajn. Ta naše skupinka, která zůstala ještě do úplného konce se mě hluboce vryla do srdce a přesně to se mělo stát. Zatím netuším proč, ale ono to časem vyplave na povrch :-).

Měla jsem ten týden po semináři dovolenou a tak mě nic nerušilo vše plně a v klidu vstřebávat. Večer ve vaně, tam teda bylo v těch parných dnech nejlépe, při svíčkách a s mými oblíbenými kameny kolem vany …. holky moje, to se to meditovalo :-).

Zrzečko, mimochodem ta meditace byla nádherná a vryla se mi do srdíčka jako žádná jiná :-). Že by „náhoda“ ? Prdlačku…. byla překrásná a byla jak jsi řekla „poprvé“ a ne náhodou právě s námi. S partou holčin, které jsme se měly potkat, byť jen na chvilku se navzájem objevit ve svých životech …. díky za všechno Tobě a všem…… Mám Vás ráda a věřím, že se ještě potkáme a i kdyby ne, posílám vám přání všeho nejlepšího, zdraví, lásky a štěstí a mějte se moc krásně každičký den svého života …..

S láskou a úsměvem Ivet alias Černovláska 🙂

P.S. Email jsem rozepsala po návratu a dopisuji jej až v práci, ale i tak je tam vše, co jsem vám chtěla sdělit. Jsem plná toho všeho a psala bych dál a dál …až bych se upsala….a to se nemělo stát, proto ten NTB v servisu :-). Někdy naviděnou :-).

30.8.2011

Ahojíček Černovlásko,

Ty jsi mi teda dala :o)…jen jsem mailík otevřela, ale ještě nezačala číst a měla jsem oči zalité slzami… Já sice působím na lidi jako tvrďák, ale jsem docela cíťa. Tak jako mi vehnala do očí slzy dcera Aničky, která tam na chvilinku přišla a když jsem jí jen viděla, tak se mi oči zalily…a když jsem jí kreslila obrázky…a dělala výklad… bylo to na mě moc silné… krásné, karmické… tak i tento meilík od tebe, udělal to samé… ještě jsem ho nečetla a draly se slzičky do očí…a když jsem ho četla…tak jsem musela vymrkávat, abych ho dočetla.

Černovlásko…mi si spolu už nějaký ten mailík vyměnili…veřejně jsi na stránkách dostala po čuni za všechny ostatní…a ještě k tomu neprávem….ale to jsme si vysvětlili, protože dva dny před tvým dojezdem na seminář jsem si uvědomila, že jsem si tě změnila…ale nic není náhoda… a možná díky té popočuni…jsi místo kroků na své duchovní cestě začala dělat ne kroky, ale skoky….je pro mě úžasné se dívat jak po té cestě skáčeš…přesně tak jak jsi skákala po cestě v meditaci, kterou jsem vás vedla.

To video…které jsi tam točila…má to tak být… já když si představím, že bys to někomu pustila…jak vás tam krmím svými historkami ze služby a života…a nebo historkou o smutné žabičce, která seděla v cele předběžného zadržení ve svých krásných 16 letech jak rebelka…tož to teda nevím jestli by za mnou lidi jezdili na seminář AK a nebo na baviče ze Slovácko sa nesúdí :o). Ráda bych aby lidi jezdili dál na AK … abych mohla předat své zkušenosti… pokud nebudu mít první víkend v listopadu školu, tak už mám s Peťkou domluvenou budovu k další a poslední jedničce AK v tomto roce. Už teď mám předběžně nahlášené nové holčinky (6) a předběžně na nějakou tu opakovačku :o).  Ráda poznám tvého syna…. Jestli ho má oslovit něco z toho co vám tam povídám….tak věřím, že dojede… a jestli dojede… tak dojeďte víc… tam kam chodím se psem, tam je konírna… nevím jen, jestli ho Hodonín natolik neosloví a nebude chtít přesunout časem své kořeny…tak jak Tonička cítí blízkost k Moravě… tak už teď cítím, že on sem má taky hodně blízko :o).

Ivetko…seminář je za námi, ale ty jsi mě hodila zase zpět… vybavilo se mi jak o přestávce my kuřačky vyběhli ven na schody a dávali si jednu do plic a ty jsi přišla za námi a sedla si na schodek za mě a říkáš mi „ já si tě musím užít“…byť jsem seděla k tobě záda…cítila jsem jak to mezi námi jede…energie a opravdové spříznění duší….jsi moc fajn holka… a holčiny, které se pomalu vytrácely…a já se jim nedivím, protože všechno to co jsem vám řekla, byly informace tak min. na dva semináře….ani neví, že jsme tam zůstali kreslit do půl sedmé…všechno je tak jak být má a moje neplánovaná druhá meditace byla pro ty, kteří jí měli projít… měli jste si pročistit váš vztah. Já jsem vám už na začátku říkala, že abych s vámi se všemi udělala to co bych si přála…bych na vás potřebovala týden…. Ale všechno je tak jak být má… prošli jste si tím vy které jste na to byly připraveny… Ještě bych Toničku zase někde honila a tahala ji zpátky v jejím rozletu a letu :o). Byly jste holčinky moje vážně úžasné …bylo mi s vámi skvěle. Každý seminář je jiný… ten váš byl o otevřených srdíčkách… ten před vámi byl o emocích a bolestech…a ten první…ten byl o lidech, kteří všem ostatním nasadili laťku….a tak se nedivte, že do vás tolik jedu a předávám tolik informacích…ale zůstane ve vás jen tolik co potřebujete… ten zbytek vytěsníte a ozve se až přijde vhodná chvíle. Jak jsem už psala………všichni kdo jste prošli mými semináři…. Jste nezapomenutelně ve mně…..

Měj se a směj se Černovlásko…a těším se někdy na tebe papapapa

S láskou …tvá Zrzka

30.8.2011

 

Ahoj Zuzi a všechny holky z AK1,

nejsem moc psavý typ, proto píši tak pozdě. Všem vám moc děkuji za krásné dva dny, hlavně Zuzance. Nikdy bych nevěřila, že vykreslování emocí může být tak silná záležitost. Používám to a vážně to funguje. Je pravda, že kreslení čaker vůbec nedělám, nějak mě to neoslovilo, možná ještě nenastala ta pravá chvíle. Rozhodně jsem byla tam kde jsem měla být. Děkuji za nádherné meditace, děkuji za rady, kterých se nám dostalo, hned jsem koupila moxovací doutníky, aby jsem pomohla dceři od bolestí. Taky mi moc pomohl Zuzančin rozbor vztahu mě a manžela, spoustu věcí jsem si díky tomu uvědomila a mohla jsem s tím dál pracovat a stále pokračuji. Náš vztah se rapidně zlepšil a o víkendu jedeme na Šumavu, moc se těším. Máme teď moc krásné období a vím, že moc pomohlo vykreslení. Moc mi pomohlo i ve vztahu s mým otcem, sice to asi nikdy nebude láska otec-dcera, ale uvědomila jsem si, že se mám naučit mít se ráda a pevně si stát sama za sebou. Jsem dospělá, takže už nemusím být pod nadvládou svých rodičů a moc, moc , moc se mi ulevilo, spadl mi obrovský kámen ze srdce. Zjistila jsem, že je moc důležité zůstat ve středu klidná, posílat lásku a nechat to být. Pořád se učím uvědomovat si, že já jsem tvořitel, jsem zodpovědná za svůj život a všechno co se mě v životě objeví, jsem si sama vytvořila. Je to moc osvobozující.
Z celého srdce za všechno děkuji, ráda by jsem se příhlasila na opáčko, jen listopad je daleko, takže jestli tam budu mět být, tak tam budu:-)) . Těším se, že se uvidíme.(jo a ty papuče jsou moje, takže je to znamení, že se uvidíme)S láskou a velkým objetím,Hanka:-D

14.9.2011

Ahojíček Hani,

děkuji za tvou reakci…. a jsem moc ráda, že jsi zůstala u vykreslování se :o) a že se to doma zlepšuje a že chápeš…. to je asi to nejdůležitější, že ses tady v tom směru posunula dál. Přeju ti hezkou dovolenou s manželem a jsem nadšená z toho, že můžeš pomoct nejen sobě, ale i dcerce a věřím, že časem své zkušenosti budeš praktikovat na dalších človíčkách, kteří budou pomoc potřebovat. Všechno je tak jak být má… a jestli na opakovačku přijdeš…ráda tě uvidím a holčiny, které tam budou taky….a jeslti nebudeš moct přijít…tak za námi třeba jen na chviličku doběhneš, aby sis vztala ty své papučky :o).

Měj se a směj se….a když budeš mít pocit a chtění se semináře znovu zúčastnit, tak písni a já si tě zapíšu.

S láskou….tvá Zrzka

14.9.2011

 

Ahojíček holčinky,

Jdu vám napsat pár písmenek z mých pocitů z našeho semináře. A věřte mi, že mi s vámi bylo moc fajn… jsem moc ráda, že jsem měla možnost poznat vás, které znám jen přes písmenka, vás, které jsem neznala ani přes písmenka

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama