Proč jsem se odčervila.

Měla jsem docela fyzicky i psychicky náročné období a tak není divu, že moje fyzické tělo se začalo projevovat bolestmi, které mě omezovaly v pohybu. Byla to taková „stěhovavá“ bolest, kterou jsem vnímala, jako když se skřípne nerv a z toho místa mi bolest střílela do kloubu. Stěhovala se z ramene, do kyčle, do kotníku, do prstu, do zápěstí atd. Na jednom místě zůstala pár dnů, pak mě nechala vydýchat a zas se někam přesunula. Vygradovalo to v „únavovou zlomeninou nártové kůstky“. Ani nevím jak dlouho to trvalo, ale asi přibližně rok.

Věci se dějí tak jak mají a tak se stalo, že jsem se po dlouhé době „náhodou“ setkala se svou kamarádkou Maruškou, která se věnuje homeopatii a dalším alternativním způsobům léčby. Jsme holky v nejlepších letech a tak není divu, že se naše téma svezlo i na naše bolesti a já ji popsala tu svou bolest, která se stěhovala. Dělala jsem si srandu, že si snad někdo vyrobil wodo panenku a když má čas tak přes ni do mě píchá špendlíky. Maruška se na mě dlouze podívala a říká mi “ Zuzi, ty jsi furt ve styku se psama, doma máš kočky a jak tě znám tak se s nima ňuňáš. Určitě ty svoje chlupáče pravidelně odčervuješ. Odčervilas někdy i sebe?“ Samozřejmě, že moje odpověď byla záporná (hlavně že o parazitech je na stránkách pár článků). Proč bych se taky odčervovala, když jsem neměla problém a když už nastal, tak mě nenapadlo, že by to mohlo souviset s parazity. Maruška pokračovala „Víš co? Stav se u mě, já mám doma tablety na odčervení a zkus to. Ublížit ti to neublíží a jestli pomůže, tak to bude fajn.

Tak se stalo, že jsem se odčervila pilulkami, které jsou určené pro psy CANIVERM FORTE 0,7 g  . Dávkování je stejné jako pro psy… jedna tableta na 10 kg váhy. Takže v mém případě jsem si dala 6 tablet, které jsem jednorázově spolykala.

O tomto přípravku na YOUTUBE přibližně v 11 minutě hovoří pan MVDr. Josef Staněk , kde i objasňuje proč je vhodný i pro lidi. Určitě za shlédnutí stojí celé video, které najdete ZDE

Tři dny mi škroukalo v břiše a chodila častěji na velkou a pak byl klid, ale pozor nejen od škroukání ve střevech, ale taky od té bolesti, která se stěhovala z místa na místo. Je to už přes půl roku a zatím je pořád klid.

Další články o parazitech v našem nejdete zde. Předem se omlouvám, že v článcích chybí obrázky a taky úprava písma je rozhozená, ale bohužel se rozhodilo formátování, když se stránky obnovovaly (postupně se chystám články upravovat)

 

Mějte se a smějte se 

s láskou vaše Zrzka

25.9.2021

 

Zdroj obrázku: Kateřina Nedvídková

 

 

Vaše komentáře

Reklama