Astrohoroskop na listopad 2017

 

Aktuální pohyby a vliv planet v listopadu 2017 na jednotlivá znamení

Úplněk v Býku nastane 4/11/2017 v 6,23 hod
Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Býka. Předesílám, že několik dní před úplňkem a zejména den před jsou velmi kritické dny. Býci by si měli dát pozor na svou osobu. Vliv úplňku pocítíme v oblasti související s majetkem a penězi.

Listopadové novoluní proběhne 18/11/2017 ve znamení Štíra 12,42 hod.  Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve znamení Štíra.
Pro ostatní znamení otevírá novou cestu k hypotéce nebo půjčce, doplacení dluhů, získání peněz ve spojitosti s jinou osobou nebo bankou. Láska a sexualita. Merkur, planeta pohybu a komunikace, se pohybuje skoro celý měsíc Střelcem.Venuše, planeta lásky a hodnot, se pohybuje Štírem od 7/11/2017 do začátku prosince 2017. Mars aktivuje Váhy celý listopad až do začátku prosince, kdy se přesune do Štíra.

V druhé polovině listopadu se spojí Merkur se Saturnem ve Střelci a Černou Lunou, která se přesunula do oblastiKozoroha. Začátkem prosince 2017 začne Merkur couvat zpět Střelcem až do 23/12/2017, kdy nabere přímý směr. Vše, co začněme řešit v listopadu, dořešíme v lednu 2018, kdy se opět spojí Merkur, Saturn a Černá Luna, ovšem ve znameníKozoroha.

Černá Luna se přesune ze Střelce do Kozoroha. Střelcům od 2/2017 přinesla karmické osudové situace, které zahýbaly s emocemi Střelců. Střelci prožili životní změnu zejména ve vztazích. Od listopadu zásadní životní zlom čeká Kozorohy, jelikož se bude Černá Luna pohybovat v Kozorohu až do srpna 2018, kdy se přesune do Vodnáře.

DOPORUČUJI SI NECHAT VYPRACOVAT KARMICKÝ HOROSKOP, KDE POPISUJI VLIV ČERNÉ LUNY VE VAŠEM ŽIVOTĚ A TAKÉ AKTUÁLNÍ POHYB A VLIV NA ROK DOPŘEDU.

Planetka Ceres se 23/9/2017 přesunula do znamení Lva. Lvi dostanou zabrat, a to až do 7/2018. Ceres se bude dlouhodobě pohybovat tam a zpět. Lvíčky čeká perné období, během kterého budou muset podat maximální výkony, díky nimž se posunou vpřed.

 

BERAN

Úplněk v Býku nastane 4/11/2017 a přináší vyústění finančních záležitostí. Období kolem úplňku uzavřou Berani veškeré finanční záležitosti.
Mars se přesunul v říjnu do Vah, kde bude působit do začátku prosince. V tomto období se budou řešit neustále vztahy pracovní, partnerské, rodinné. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Dohodnout nové podmínky v pracovní oblasti, podepisovat nové smlouvy. Berani jsou bojovníci, a tak neustále bojují ve vztazích. Bojují o vztah a ve vztazích.
Novoluní proběhne 18/11/2017. Novoluní otevírá možnost lepších výdělků. Berani se vydají novou cestou, během které mohou přijít na to, jak zvýšit příjem. Možnost investovat nebo získat peníze ve společném jmění více osob nebo ve spojení s bankou.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude rok působit v oblasti společných financích, jako jsou půjčky, hypotéky nebo prodej či koupě. Beranům bude přáno v oblasti sexuality a majetku, a to do roka a do dne.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do Kozoroha, kde bude působit do srpna 2018Tento přesun pocítí zejména v pracovní oblasti. Kariérní a životní posun bude omezen či zbrzděn. Berani budou přemýšlet, kam se pracovně vydat a uspět. Tento pocit budete mít až do léta 2018, kdy se Černá Luna přesune do Vodnáře.

 

BÝK

Úplněk v Býku nastane 4/11/2017Toto je nejdůležitější část roku 2017. Úplněk ukončí a uzavře situaci ve vztahové oblasti. Nastaví se nová pravidla ve vztazích a všech dohodách. Co se má ukončit se uzavřít, aby mohly vzniknout dohody nové.
Mars se přesunul v říjnu do Vah, kde bude působit do začátku prosince. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jsme slíbili vykonat. Měli by se věnovat tématu kolem svého zdraví a zdravé výživy. Nenechat se využívat od jiné osoby. Pozor na přepracování.
Novoluní proběhne 18/11/2017 a otevře nové možnosti do oblasti smluv, dohod a vztahů. Mohou podepsat výhodnou smlouvu. Býci dostanou příležitost k novému partnerství.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude rok působit v oblasti vztahů, smluv, dohod a nastolení nových pravidel ve vztahové oblasti. Přichází noví pracovní nebo životní partneři, a to do roka a do dne.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do oblasti úřadů, soudů, ciziny a vzdělávání, kde bude působit do srpna 2018BýkůmČerná Luna přinese problémy propojené s emocemi souvisejícími s úředními záležitostmi, zahraničím a rozšiřováním vědomostí.

 

BLÍŽENCI

Úplněk  nastane 4/11/2017 a přinese Blížencům citlivější psychiku. V této době mají rozjímat a stáhnout se více do samoty. Měli by popřemýšlet, co v životě ukončí. Doporučuji si dát pozor na svou osobu. Mohou se setkat s pomluvou. Připravit se na úplněk, který je čeká v prosinci a během kterého vyústí vztahové situace.
Mars se přesunul v říjnu do Vah, kde bude působit do začátku prosince. Aktivoval zde téma dětí, partnerů a tvorby. Díky jeho vlivu budete vytvářet, prezentovat, vrhnete se do společnosti či milostných dobrodružství, do tvorby nebo plození. Pod vlivem Marta vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, ale i cest, cestování, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Období vhodné na lásky. V této době dochází k seznámení s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré období na seznamování se s důležitými lidmi. Pocítíte zvýšenou aktivitu v cestování. Dobré období na cesty. Pracovně se bude dařit.
Novoluní proběhne 18/11/2017. Novoluní otevírá cestu k nové spolupráci, může přijít nový spolupracovník, společník. Blíženci naleznou příležitost lépe zvládat své závazky a povinnosti. Služba, péče a starost nesmí přehlušit radost ze života. Blíženci mohou začít žít zdravě. Starat se o své zdraví a psychiku.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude rok působit v oblasti nové spolupráce a zdraví.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do oblasti financí, kde bude působit do srpna 2018Černá Luna přinese bolestivé emoce do oblasti sexuality a také peněz, které mají Blíženci společně s další osobou, nebo půjčky a hypotéky. Čekají je těžkosti a omezení ve finanční nebo majetkové oblasti. Pozor na nevěru pod vlivem Černé Luny, ta by se nemusela vyplatit.

 

RAK

Úplněk v Býku nastane 4/11/2017 a ukončí působení v nějaké skupině osob, ve společnosti. Úplněk vnese jasno do přání a snů Raků. Mohou uzavřít přátelství a vyčistit si osoby kolem sebe.
Mars se přesunul v říjnu do Vah, kde bude působit do začátku prosince. Raci mají zaktivovány ženy rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability, situace související s bydlením a obydlím. Aktivita se týká domova, kořenů a pevného zázemí. Mohou řešit nemoc či zdraví.
Novoluní proběhne 18/11/2017. Novoluní odemyká tvorbu, plodnost a partnerství. Kdo touží zplodit potomka, dostane možnost. Kreativní Raky osvítí Slunce, naleznou v sobě novou cestu k vlastní tvorbě. Pokud hledají partnera, je vhodná doba na setkání. Novoluní přinese pracovního nebo životního partnera. Toto je doba rodinných oslav a navštěvování společnosti.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude rok působit v oblasti partnerského a pracovní spojení, dětí a výtvorů. Rakům se bude dařit v tvorbě, která konečně přinese plody.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do oblasti vztahů, kde bude působit do srpna 2018Raci mohou očekávat řešení vztahů. Vztahy, smluvní ujednání a dohody pracovní, partnerské, rodinné. Zde Černá Luna „píchne do vosího hnízda“, rozvíří vztahové záležitosti, které si budou muset dát do pořádku. Vztahy a kariérní oblast.

 

LEV

Úplněk v Býku nastane 4/11/2017Úplněk ukončí určitou životní kapitolu. Lvi by měli uzavřít pracovní záležitosti. Ukončit pracovní aktivitu, dokončit práci.
Mars se pohybuje ve Vahách, kde bude působit do začátku prosince. Působí na oblast komunikace, cestování, přesunů a cest. Zvýšená aktivita se týká také úřadů a úředních záležitostí. Zvyšuje aktivitu v komunikaci, mluveném nebo psaném slově. Lvi budou pociťovat zvýšenou chuť komunikovat, sdělovat své názory. Mohou publikovat, přednášet nebo vést úspěšná obchodní jednání. Cestovat, zejména za vzděláním či zvýšená aktivita související s pracovní cestou.
Novoluní proběhne 18/11/2017 a otevře novou životní cestu k lepšímu, kvalitnějšímu domovu. Lvi mohou pomýšlet na stěhování, rekonstrukci stávajícího bydlení, zlepšení svého pracovního zázemí. Novoluní nasměruje Lvi k zásadním krokům jak zlepšit svůj zdravotní stav.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude rok působit v oblasti bydlení, pracovního zázemí a zdraví. Do roka a do dne mohou očekávat obrovský posun v této oblasti.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do oblasti zdraví, služby a péče o druhé, kde bude působit do srpna 2018Černá Luna přinese situace spojené s emocemi v souvislosti se zdravím. Závazky a povinnosti zbrzdí život Lvů, a to až do léta 2018. Mnoho práce, která nepřináší vytoužené ovoce.
Planetka Ceres působí dlouhodobě ve znamení Lva. Lvi dostanou zabrat, a to až do 7/2018. Ceres se bude dlouhodobě pohybovat tam a zpět. Lvíčky čeká perné období, během kterého budou muset podat maximální výkony, díky kterým se posunou vpřed.

 

PANNA

Úplněk nastane 4/11/2017 a ukončí nějakou úřední záležitost. Uzavře oblast související se zahraničím. Vnese jasno do rozšiřování vědomostí a učení.
Mars se pohybuje Váhami, kde bude působit do začátku prosince. Působí v oblasti peněz, majetku a hodnot. V této době se budou Panny věnovat financím, ale také hodnotě samy k sobě. Začnou si uvědomovat svou vlastní hodnotu. V tomto období se aktivně zabýváme svými penězi nebo majetkem. Mohou výhodně prodat nebo koupit. Finance jsou zaktivované a jelikož jsou oběživo, tak budou v této době obíhat.
Novoluní proběhne 18/11/2017 a přináší aktivitu spojenou s dopravním prostředkem, cesty za vzděláváním a nové možnosti související se vzděláním. Úřady jsou nakloněny. Psané, mluvené slovo a veškerá komunikace dostane zelenou. Panny budou hovořit o bydlení a pracovním zázemí.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude rok působit v oblasti komunikace, cestování a vzdělávání. Zkvalitnění vozového parku. Jupiter přeje cestám, zejména spojených s novým učením. Zlepší se vztahy se sourozenci.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do Kozoroha, kde bude působit do srpna 2018Díky jeho vlivu si budou muset udělat pořádek v oblasti rodičů, partnerů životních i pracovních a také vše související s dětmi. Černá Luna přinese silné emoce do těchto oblastí. Černá Luna bere a přináší trable, tedy Panny budou řešit partnera nebo dítě. Může se objevit v jejich životě někdo nový, ovšem zálety nedopadnou dobře. Vztahy se otřesou v základech a vydrží pouze silné spojení. Partner nebo kariéra?

 

VÁHA

Úplněk nastane 4/11/2017Úplněk ukončí téma financí, které mají společně s jinou osobou jako jsou půjčky nebo hypotéka na byt/dům. Úplněk vnese jasno do oblasti společného majetku.
Mars se přesunul v říjnu do Vah, kde bude působit do začátku prosince. Působení Martu ve vlastním znamení aktivuje a dodá mnoho energie, kdy se zaměří Váhy sami na sebe, na své sebeprosazení. Nebudou vědět, kam dřív skočit. Práce a opět práce. Veškeré situace se budou točit kolem Vah. Přichází zlepšení kondice a zdravotního stavu. Doporučuji využít plně sílu a energii Marta ve svůj prospěch.
Novoluní proběhne 18/11/2017. Otevírá novou životní cestu k majetku a financím. Váhy si vylepší svou životní pozici. Mohou očekávat výrazné posuny.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude celý rok působit v oblasti majetku a financí. Váhy zaznamenají životní posun do roka a do dne. Zvýší prestiž své osoby, vylepší si finanční situaci. Opustí je vše, co je omezuje ve financích např. málo placená práce nebo nevhodný partner.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do oblasti pracovního zázemí, zdraví, ženy v rodině, bydlení, kde bude působit do srpna 2018Pocítíte touhu se přesunout, pokud bydlíte ne zcela podle svých představ. Jiné bydliště, společnost, jiná země. Můžete uvažovat o změně práce, nebo pracovního zázemí. Černá Luna přináší těžkosti nebo omezování v souvislosti se ženou z rodiny a prací. Černá Luna otevírá bolestivé situace plné emocí v těchto oblastech života. Domov a kariéra, věčné dilema. 

 

ŠTÍR

Úplněk nastane 4/11/2017 a uzavře vztahovou oblast. Ukončí a uzavřou veškeré dohody, vztahy a smlouvy. V době úplňku vygradují emoce, které se týkají vztahových záležitostí. Je zde rozpor mezi srdcem a rozumem. Úplněk ukončí problémové situace. Venuše se pohybuje od 7/11/2017 Štírem. Štíři budou okouzlující, všude o nich uslyšíme. Budou mít úspěch ve společnosti. Doporučuji využít příznivého postavení Venuše ve svůj prospěch.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje tématem odstraňování. Štíři ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Aktivita se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí. Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti ale také pomluvy, tajnosti a tajemství, která měla být ukryta.Novoluní proběhne 18/11/2017 ve znamení Štíra. Nejdůležitější novoluní roku 2017 pro Štíry. Přinese novou životní cestu. Zrealizování pracovních záměrů. Štíry čekají ohromné životní změny. Začnou nový život.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, se přesunula do znamení Štíra a zde bude rok působit. Díky Jupiteru zažijí Štíři zásadní životní změny, které povedou k jejich posunu. Zkvalitní se jim život. Jupiter jim odebere veškeré situace, díky kterým se nemohou rozvinout. Nevhodná práce, partner nebo bydlení.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do oblasti komunikace, cest a učení, kde bude působit do srpna 2018Přinese nepříjemnosti s dopravním prostředkem nebo omezení pohybu a cestování, zejména za vzděláním. Problémy se sourozenci, a také s úřady. Pozor na to, co Štíři řeknou, napíší a podepíší v souvislosti s pracovní aktivitou.

 

STŘELEC

Úplněk  nastane 4/11/2017Ukončí pracovní povinnosti, uzavře situace se spolupracovníkem, spoluprací. Do úplňku by Střelci měli dokončit, co slíbili udělat. Období vnese jasno do oblasti zdraví nebo péče o jinou osobu. Merkur se pohybuje od 6/11/2017 Střelcem. Střelce čeká komunikace, přesuny a cesty. Vyřizování a zařizování, telefonování a psaní. V druhé polovině listopadu se spojí Merkur se Saturnem ve Střelci a Černou Lunou, která se přesunula do oblasti Kozoroha. Začátkem prosince 2017 začne Merkur couvat zpět Střelcem až do 23/12/2017, kdy nabere přímý směr. Vše, co začněme řešit v listopadu, dořešíme v lednu 2018, kdy se opět spojí Merkur, Saturn a Černá Luna, ovšem nyní v tématu peněz a majetku.
Mars ve Vahách bude působit do začátku prosince. Tato planeta přináší aktivní pomoc od druhých. Podpora přátel bude hrát důležitou roli. Střelci mohou využít konexe a známosti pro své projekty. Také jim přijde do života důležitá osoba pro budoucnost. Budou se pohybovat ve společnosti.
Novoluní proběhne 18/11/2017. Přináší rekapitulaci, ohlédnutí za celým rokem. Střelci budou přemýšlet co v životě ukončí a uzavřou. Kam chtějí směřovat. Na životní rozjezd si musí počkat ještě celý měsíc. V prosinci začnou realizovat svou naplánovanou budoucnost.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude rok působit v oblasti ukončení a uzavření minulosti. Vše co Střelci uzavřou ve svém životě, přinese do budoucnosti možnosti otevřít se novému. Ukončení jedné životní kapitoly přináší novou životní cestu už od podzimu 2018.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do oblasti financí, kde bude působit do srpna 2018Střelce začne Černá Luna omezovat a brzdit v pracovní aktivitě v souvislosti s penězi. Vše nepůjde tak rychle, jak čekali.

 

KOZOROH

Úplněk nastane 4/11/2017Kozorozi ukončí téma partnerů. Uzavřou situaci s dětmi, nebo tvorbou. Úplněk vnese jasno do oblasti pracovních či partnerských vztahů.
Mars se pohybuje v oblasti práce a kariéry, kde bude působit do začátku prosince. Mars bude aktivovat vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění práce a možný postup v kariéře. Budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba reorganizací v souvislosti s pracovní aktivitou, která bude ku prospěchu Kozorohům.
Novoluní proběhne 18/11/2017. Otevírá cestu do společnosti, mezi přátele, kam chtějí Kozorozi patřit, mezi určitou skupinu lidí. Novoluní přináší realizaci přání.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude rok působit v oblasti splnění snů. Přinese nová přátelství. Posun ve společnosti. Do života Kozorohů vstoupí důležitá osoba.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do Kozoroha, kde bude působit do srpna 2018Bude působit ve vlastním znamení. Přináší silné emoce z minulých životů, zbrzdí život Kozorohům v oblasti práce a kariéry. Vnese psychické zmatky, které budou nuceni řešit.

 

VODNÁŘ

Úplněk nastane 4/11/2017Vodnáři ukončí situace týkající se domova a zázemí. Uzavřou téma žen v rodině. Vnesou jasno do svého pracovního zázemí.
Mars aktivuje oblast vzdělávání a bude zde působit do začátku prosince. Aktivuje témata související s  duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím a úřady. Na Vodnáře čeká aktivita v souvislosti s cizinou, cesty do zahraničí,  rozšiřování obzorů formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a  školení, ale také úředních záležitostí. V průběhu tohoto období přichází duchovní rozkvět. Touha se rozvíjet po duchovní stránce.
Novoluní proběhne 18/11/2017. Otevírá cestu ke kariérnímu posunu, Vodnáři mohou zrealizovat své myšlenky a projekty.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude celý rok působit v oblasti práce a kariéry. Zde mohou Vodnáři čekat životní posun, a to do roka a do dne.
Černá Luna bude působit do srpna 2018 v oblasti samoty, izolace, tajností, nepřátel. Černá Luna pomalu odstraní vše, co nepatří do jejich života. Budou si muset udělat pořádek kolem sebe. Veškerá tajemství se odtajní. Pozor na nevěry, úřady a úředníky, vše by mělo být podle pravidel. Udání, podvody a podvodníci, zde je nutná ostražitost. Vodnáře čeká ukončení situací, které nejsou životaschopné.

 

RYBY

Úplněk nastane 4/11/2017. Ukončí veškeré úřední záležitosti. Uzavře vše související s cestou nebo dopravním prostředkem. Vnese jasno do oblasti kurzů, školení a vzdělání.
Mars působí v tématu peněz, kde bude působit do začátku prosince. V tomto období probíhá transformace, proměna duše. Mars otevírá aktivitu ve financích a také sexu. V této době se řeší majetkové záležitosti, které sdílíte společně s další osobou či institucí, ale také aktivita kolem úřadů nebo úředních záležitostí spojených s financemi. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy. Ideální pro jakékoli investice, nákup nebo prodej. Aktivita Marta odemyká oblast sexu a vše co se sexuality týká.
Novoluní proběhne 18/11/2017. Otevírá cestu k rozšiřování vědomostí. Ryby začnou realizovat své myšlenky, zejména ve spojení s cizinou. Přinese nové možnosti související s úřady a soudy.
Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude rok působit v oblasti zahraničí, vzdělávání, úředních záležitostí. Ryby se do roka a do dne posunou ve vzdělání a všeobecném rozhledu.
Černá Luna se přesune 9/11/2017 do oblasti přátel a společenství, kde bude působit do srpna 2018Černá Luna změní Rybám pracovní prostředí a spolupracovníky. Mohou se přesunout na jiné pracovní místo nebo se přestěhovat. Černá Luna může přinést nevhodné přátelé z jiné společnosti, kde se Ryby nebudou cítit dobře.

 

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama