NEŽ NÁM NAPÍŠETE

 Rádi Vám pomůžeme tím, že Vám dáme nahlédnout na Váš problém z jiného úhlu pohledu, než jste se do teď na něj dívali.
 Naše odpovědi, by měly být pro Vás takovým jakoby popostrčením, ukázáním cesty kudy tudy za štěstím a zdravím, ale další práce je jen a jen na Vás. Nikdo jiný než Vy, s Vašim přístupem k Vašemu problému ho nevyřeší.

Proč uveřejňujeme Vaše problémy?

Jelikož si v životě nastavujeme vzájemně zrcadla, tak se setkáváme všichni s podobnými problémy. To je důvod, proč uveřejňujeme Vaše dotazy a odpovědi. V odpovědi každého jedince, není odpověď jen pro něj, ale i pro další čtenáře, kteří si odpověď čtou a v problému nacházejí sebe sama. Jistě jste si všimli, jak Vás některé příběhy osloví a máte pocit, že se někdo ptal za Vás, anebo máte pocit, že se ptal někdo, koho znáte a znáte jeho příběh. Proto Vás touto cestou žádám, abyste si nejdříve pročetli v sekci Z VAŠICH E- MAILŮ odpovědi, třeba tam narazíte na svou odpověď, kterou potřebujete.

Může se stát…

že si někdo chce ověřit,  jak odpovídáme a na co a tak napíše smyšlený dotaz…. na který dostane odpověď. Už když tento človíček píše smyšlený příběh, tak vkládá do písmen a do příběhu děj a s ním emoce a hlavně „myšlenku“…. pokud se na takový dotaz odpoví, pak ta odpověď tady na někoho čeká….nic není náhoda a tak jen dotyčný napsal za někoho (aniž by si toho byl vědom), kdo se styděl a nebo neměl odvahu, nebo k tomu měl jiný důvod a o svém problému mlčel.

Občas se stává…

že se někdo ptá stylem….co mám dělat se svým životem, co mě čeká příští měsíc, co je mým úkolem, nebo si po pár týdnech  chce zkontrolovat pomocí AK stav svých čaker nebo jestli se jeho situace alespoň malinko pozměnila  atd. Jak jsem psala již v úvodu tohoto článku, není v našich silách a ani úkolem Vám poskytovat odpovědi na tyto dotazy z důvodu, že vlastní osud si každý řídí svými myšlenkovými pochody, každý by měl vzít zodpovědnost za svůj život i osud….my Vám můžeme ukázat jen kudy tudy…..a je jen na Vás jak se ke svému problému postavíte.

Pokud se budete ptát

Není třeba, abyste nám zasílali Vaše data narození (stačí přibližně Váš věk), nebo se nějak extrémně rozepisovali o Vašem problému. Stačí stručně popsat o co jde, co Vás trápí, s čím si nevíte rady. V kontaktech je pod každým z nás uvedeno, na koho, kam a s čím se obrátit pro radu a pomoc.

Pokud nám chcete napsat

a reagovat na některý z článků, nebo se s námi podělit o Vaši radost a nebo námět na nějaké téma, které Vás zajímá a tady na stránkách nenalézáte….budeme rádi. Můžete psát na společný e-mail nebo na fórum, kde můžete po přihlášení otevírat nejrůznější témata. 

Stránky MOJE PRAVDY

by měly být především informacemi pro Vás, jak hledat své pravdy, jak poznat své pravdy atd. a jedině odezvou a komunikací mezi stránkami a Vámi budou fungovat tak jak bychom si přáli. 

Děkuji za pochopení a přeji Vám spoustu krásných podzimních dnů, fajn lidičky kolem Vás a nezapomeňte….mějte se a smějte se……Vaše Zrzka

21.10.2010

NEŽ NÁM NAPÍŠETE

Účelem těchto stránek není, abychom vyřešili Vaše problémy a ani abychom odpovídali na to, co Vás čeká a nemine….opravdu ani jeden z nás není Sibila a nebo jiný prorok :o).

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama