Horoskop na 10 týden 2015 (2.3. až 8.3.)

 

 Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaDokážete zvládnout i ty nejnáročnější pracovní úkoly, tento týden by měl být v zaměstnání opravdu velmi pozitivní. Nebojte si říci o odměnu. K novým známostem přistupujte s velkou opatrností, nemá smysl se nechat pouze využívat. Neměli byste podceňovat ani drobné příznaky nemoci.

 

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaLidé narození ve znamení zvěrokruhu Býka budou mít velký úspěch při veškerých aktivitách, které se nějakým způsobem týkají řízení a rozhodování. Vydávání peněz na domácnost není zbytečným utrácením. Věnujte se rodině a nejbližším přátelům, nyní budou vaší největší oporou. Pro cukrovkáře a alergiky to bude náročnější týden.

 

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBudete pod tlakem a leckdy bude těžké některé věci stíhat. Naplánujte si každý den ráno, co je nejdůležitější a co je možné ještě o den či dva odložit. Blíženci, kteří ještě nemají partnera, by tento týden měli zbystřit. Může se to ze dne na den změnit, stačí jen trochu chtít. Zdraví by mělo být tento týden celkem v pořádku.

 

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaNebojte se podívat kritickým okem na svou práci i výsledky práce svých kolegů. Je hodně věcí, které se dá zlepšit dříve, než si toho někdo další všimne. Noví známí znamenají i nové příležitosti, které by single mohli využít. Podle horoskopu to v dlouhodobých vztazích bude šlapat jako švýcarské hodinky. Odpočívejte a nenuťte své tělo k extrémním výkonům.

 

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaPodnikavost vám nyní pomůže nejvíce. Nemá smysl čekat, co kdo vymyslí a vám řekne. Buďte v zaměstnání hodně iniciativní a výsledky vás velmi příjemně překvapí. Hádky bude následovat sladké usmiřování, jen se nesmíte zamotat do žárlivých scén. Smích a pozitivní přístup ke světu vám zaručí hezké prožití prvního březnového týdne.

 

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyStačí jen trochu chtít a všem v práci budete moci dokázat svou nenahraditelnost. A nenahraditelní lidé bývají mnohem lépe odměňováni. Podle horoskopu může dojít ve vztahu k nějaké menší krizi a pochybám. Zkuste si vzpomenout na vše krásné, co jste spolu prožili a vše bude jasné. Vyhýbejte se hodně pikantním jídlům a omezte moučné výrobky.

 

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahČekejte úspěch i peníze, ale bohužel je bude doprovázet i trocha nepříjemné závisti. Snažte se ji ignorovat, vlastně jen dokazuje, že jste lepší než závistivec. Partner bude velmi něžný a bude se snažit pochopit každé vaše přání ještě dříve, než ho stačíte říci. Pohyb na čerstvém vzduchu vám udělá dobře, o víkendu nelenošte až do dvanácti.

 

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraNejdůležitější povinnosti nesmíte odkládat na příště. Zvláště pokud se budou týkat kontaktů s úřady a nebo finančními institucemi. Vše se musí řešit okamžitě. Podpořte partnera a děti, mají nyní náročný týden. O víkendu se vám za to krásně odmění. Mohou se objevit problémy s klouby a páteří. I u sedavé práce se lze hýbat.

 

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelcePozor při rozhodování o různých výdajích, budete mít hodně lehkou ruku při utrácení a to vám může způsobit těžkou hlavu při hodnocení celkové finanční situace na konci týdne. Požár je nejlepší uhasit vždy v zárodku a to samé se týká hádek s partnerem. Hygiena je základ, nezapomínejte si nyní mýt ruce hned po návratu domů, bacily řádí všude kolem.

 

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaČekejte trochu útoků a osobní kritiky. Ale nebude oprávněná, takže byste ji měli bez problémů odrazit a také obrátit ve svůj prospěch. Budete mít štěstí na peníze, ale to neznamená, že by to s láskou bylo horší. Tentokrát se obě věci budou dařit. Pozor na kožní problémy.

 

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářePodle horoskopu budete se umět rychle a dobře rozhodovat, nebojte se této vlastnosti využít. V práci dojde k nečekané změně. Drobné neúspěchy při hledání partnera vás nemusí trápit, už brzy se situace změní k vaší plné spokojenosti. Budete mít trochu skony přibírat na váze, takže si trošku pohlídejte co a kolik jíte.

 

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyČeká vás pět dnů vyplněných prací, po kterých by měl přijít co nejklidnější víkend. Naplánujte si už předem, kde a čím si budete dobíjet baterky. Podle horoskopu bude nejzamilovanější páteční večer a sobota, nachystejte se na to. Trošku vás potrápí citlivější sluch, začněte s tím, že si stáhnete hlasitost u mobilního telefonu.

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama