Přeji Vám do Nového roku

Je toho moc, co všechno bych Vám chtěla přát a dá se to napsat jen třemi slovy….

Přeji Vám DOBRO

Kdo mě, ale už tak trošku přes písmenka zná…ví, že to není můj styl…. A tak se malinko rozepíšu co všechno Vám přeju do toho NOVÉHO ROKU.

Přeju Vám všem…..s kapkou humoru

Hodně štěstí, zdraví, lásky, sexuální svěžesti, spokojenosti jak v pracovním, tak osobním i duchovním životě…přeju vám, ať se vám daří ve všem co děláte a nechť se splní vaše touhy, tajné sny a přání a ať máte kolem sebe spoustu fajn lidiček …..a ještě vám  přeju…..

velký kýbl ………….. na nervy, abyste zvládli všechny situace, které se vynoří

 

super žehličku……….na průšvihy, které se občas vyskytnou

 

 

dřeváky z lipového dřeva……aby vám to v životě klapalo

 

Přeju vám ze srdce…… s dávkou filozofie a vážnosti

Ohlédněte se za rokem (i těmi předešlými), který právě skončil….  s láskou a kapičkou zdravé sebekritiky zhodnoťte, co se vám podařilo a co ne a v tom co se vám podařilo pokračujte dál…. co nebylo podle vašich představ a přání, z toho se poučte…..a zkuste to jinak. Všechno co se vám stalo, to mělo svůj smysl i význam….nic se neděje jen tak….ani náhodou.

Udělejte pomyslnou čáru za tím vším, co už prošlo, co už bylo…už na tom nic nezměníte, jen se z toho máte šanci poučit…..

Přeju vám ze srdce, abyste se starým rokem a roky předešlými, za pomyslnou čarou zanechali své boly, křivdy, zrady, podrazy, lži….. a začali žít nový život v NOVÉM ROCE…. s otevřeným srdíčkem, smíchem, s chutí do života, s radostí a optimismem.

Přeju vám, abyste v době, kdy se ještě ohlédnete za svou minulostí….abyste se ohlíželi už jen  za okamžiky, které vám přinesly radost a smích.

Přeju vám….abyste v době, kdy vykročíte do NOVÉHO ROKU 2020   se na své cestě dívali pozorně, kam šlapete…..protože to je pro PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK důležité…. Abyste viděli své cíle…. SVOU BUDOUCNOST a šli za svými sny, pro které je třeba občas i něco udělat….

Přeju vám, když budete hledět v dáli…abyste stále byli pozorní na kroky přítomné, abyste nepřehlédli odbočky a místa pro zastavení k odpočinku a také abyste nepřehlédli znamení, které od našich ochránců dostáváme.

Přeju vám,  když klopýtnete a nebo upadnete….abyste se co nejdřív dokázali zvednout, ze své chyby se poučili a dál kráčeli po té své cestičce životem…..

Přeju nám všem, abychom ROK 2020, prožili v přítomnosti, s láskou, porozuměním, pokorou a úctou ke všem i k sobě samým……..přeju nám DOBRO.

Mějte se a smějte se a těším se na Vás i na další nové čtenáře v tomto roce….

A všem kteří jste poslali NOVOROČNÍ  přáníčka za ně  moc děkuju

A vám ostatním za vaši přízeň.

S láskou vaše Zrzka

PS: děkuji všem za vaše přáníčka a omlouvám se, že jsem nestíhala jednotlivě odepisovat….MOC SI TOHO VÁŽÍM

Vaše komentáře

Reklama