PRAVDA- ÚVOD DO NAŠICH BEBÍČEK

Já to mám možná malinko jinak…než v knihách je…ale ze základu se dá vycházet… v kresbách se mi někdy zakreslí něco malinko jinak a pak je třeba poskládat kamínky do mozaiky aby hezky zapadly…a vytvořily nám ten pomyslný obraz příčiny naší nemoci. Tento článek bude tak trošku napsaný všeobecněji a já ho časem více rozvinu, protože už teď když ho začínám psát, tak z vás cítím další a další otázky….takže buďte trpěliví…já se ke všemu vrátím dřív nebo později…a pokusím se to rozebrat víc dopodrobna ….každý bodík zvlášť.

Co všechno ovlivňuje naše fyzické tělo a co nám naše bolest a nemoc říká?

S velkou pravděpodobností nenapíšu asi všechno….ale i to co tady bude ke čtení…bude pro začátek dostačující. Vezmeme to hezky popořadě:

 

Když se narodíme…tedy naše vrozené vady a nemoci:

Často se setkávám s otázkou, kterou jsem si kdysi i já kladla…jak je možné, že narozené dítě, které nikomu v tomto životě nemělo šanci ublížit se narodilo s takovým a makovým vrozeným onemocněním a nebo po krátké době zemřelo a nebo jistý čas hodně trpí …a nejen ono miminko, ale i ti jeho nejbližší. Moje pravda a moje vysvětlení je v KARMICKÉM ZATÍŽENÍ. Karma je něco čemu se nevyhneme… to je ZKOUŠKA, kterou jsme si tam nahoře nachystali jak pro sebe tak ty kterých se to naše postižení v našem životě dotýkáme. Pro lepší pochopení pár příkladů…(je to jen miniminimum ze všech možných případů… tak prosím o domyšlení dalších a dalších možností)

Narodí se dítě…těžce postižené… ale žije… většinou se jedná o človíčka, který v minulém životě si nevážil svého života a vzdal to sebevraždou (většinou to trvá velmi dlouho, než se sebevrah a nebo človíček který opustí nečekaně svoje tělo např. u dopravní nehody dostane tam nahoru….nějaký čas… je ukotvený k místu kde si život vzal anebo mu ho nečekaně vzal někdo jiný…ale o tom něco víc….až někdy jindy). Nevážil si života a např. pro nešťastnou lásku, nebo pro to, že cítil že mu něco nevychází tak jak si představoval…si život sám dobrovolně vezme…. A tady je poučení pro něj… po dobu svého života je např. omezený v pohybu…nebo v myšlení… je odkázaný na pomoc druhých… a máte vidět, jak někteří, kteří pochopili si váží svého poškozeného těla a všech ostatních kolem něj…jak se dokáže radovat s maličkostí….dochází k pochopení…a tím je jeho karma naplněna. Karma se naplní i těch, kterým takový človíček dojde do života…i oni např. v minulých životech hleděli a uznávali hodnotu člověka jen podle jeho fyzička a jeho velikosti v myšlení… jindy je to o tom, že matka v minulém životě zavrhla své novorozené dítě…. které se rozhodlo k ní přijít….a tak v dalším životě došla o to…dítě…které si tolik přála….přišla o něj díky tomu aby pochopila souvislost s minulým životem….cítí stejnou bolest jako cítilo její zavrhlé dítě… snad ještě větší bolest.

Nemoci,  nazývané zděděné …rodové 

 

náhled obrázku

 

Tyto nemoci získáváme jen díky svému přesvědčení, které přebíráme od svých předků…. Ano…“u nás v rodině je „tradice“… rakovina, srdeční arytmie, problémy s klouby, cukrovkou, atd atd… to jsou nemoci v naší rodině…. byť nevědomky…tato prohlášení pronášíme mezi sebou….vědomě či nevědomě je bereme za své pravdy…a tak se nedivme…že naše „rodinné“ nemoci hezky přenášíme jeden na druhého.

Nemoci všední…

 

náhled obrázku

 

To je téměř to samé jako u nemocí zděděných…jen tady je to daleko silnější…média a lidi kolem nás… tyto nemoci šíří daleko rychleji… POZOR POZOR… ochladilo se… očekává se chřipková epidemie, klíšťata řádí a je jich habakuk, tak si uvědomte, že je načase hodit se marod… protože naše pilulky nikdo nechce kupovat….lidi se zbláznili a sbírají bylinky a na sluníčku chytají Déčko vitamín… a taky se odkyselují…sakra… ta pilulkovna pojde jestli nebudou marodi (jasné…zjednodššuju a navíc rýpu do zázračných pilulek). Ale je to tak…tak jak rychle se šíří myšlenka o chorobě, tak se rychle šíří choroba.

 

Nemoc a zranění jako výkřik duše…

 

Zradí vás láska, přítel, přítelkyně, rodič..někdo komu věříte…jasné..vaše srdce to zabolí a zůstane tam jizvička…a tím pádem arytmie, a jiné bebíčka srdíčka….

Začnete se chovat tak jak si přeje okolí, ale jak vaše JÁ  necítí…a už tu máme další bebíčka a nemoci.

 

 

Jdete proti svému já… jasné…máme tu úrazy, které vás zastaví…v pohybu, v chůzi, někdy vás dokonce na lůžko připoutá, abyste měli dostatek času nad sebou a svým způsobem života přemýšlet. A když neposlechnete poprvé , podruhé , někdy i potřetí… průser… konec – šmitec…nechápete..pochopíte v příštím životě. S tímto konce – šmitcem… většinou souvisí psychické, nebo chcete-li duševní příčiny poruch…ale to je fakt velice a velice křehké téma, kterému nsetačí jen můj úhle pohledu, ale i tak se mu nějaký čas na psaní budu věnovat.

 

Sama nemám ráda dlouhé články… takže pro toto všeobecné téma pro dnešek končím…ale já se vrátím…a rozvedu ho trošku víc…jen to v sobě i ve vás prozatím nechám dozrát.

Mějte se a smějte se…. a pozor na to kam šlapete a čí pravdy přijímáte… pokud vás moje pravda oslovila,…nechť se stane i vaší pravdou

S láskou si pro vás zafilozofovala

vaše Zrzka

28.8.2011

 

O nemocech a jejich příčinách je toho napsaného docela habakuk…i na stránkách MOJE – PRAVDY… např. vysvětlení od Louise L. Hay a nebo pan Hrabica o této problematice napsal hezkou knížku (kterou jsem – upřímně ještě nepřečetla ).

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama