PRAVDA O DVOJČATECH

náhled obrázku

 

Ahojky Zuzi.Zrzi :o) 

Prosím Tě, nevíš jak to je s dvojčaty? Jak k tomu dojde, že se duše rozdělí „rozdělí“ , myslím ještě před vznikem, rozhodnutím o narození nebo jak to popsat, co myslím … proč se narodí tak dva hodně blízcí človíčkové … narodí X nenarodí … v mém případě jsme kdysi byli dvojčata před narozením a mé druhé dvojče si to „rozmyslelo“ a potkali jsme se až nyní, v tomto životě … docela by mě k tomu zajímalo víc … hodně jsem si k tomu vykreslila … nakreslil se mi krásný příběh … vím, že kdysi na jedněch konstelacích jsme „řešili“ dvojčata, proč se duše rozdělí do dvou … ale vůbec si už nedovedu vybavit, proč přesně … díky za odpověď …

papa Daniela …

měj se krásně, měj pohodový víkendík plný podzimního sluníčka … které nám ještě pár dnů bude dosti dobíjet baterky ;o) … aspoň tedy já sluníčko a teplo potřebuju ;o)

30.9.2011

 

náhled obrázku

Ahojíček Danko, a ostatní čtenáři PRAVDIČEK tak jak to mám já s dvojčaty pochopené v sobě?

Já jsem to už malinko nakousla v článku PRAVDA O KARMĚ…  kde popisuju malinko na příkladu siamské dvojčata…. Ty hned tak někdo nerozdělí….

 

Ptáš se mě na můj názor, na moji pravdu….ještě než se o ní rozepíšu…tak mám potřebu napsat, že byť se zajímám o duchovno a věřím na věci mezi nebem a zemí….jsem člověk, který mám rád logičnost, selský rozum a polopatičnost… ne vše se dá logicky v duchovní světě vysvětlit… spousta „věcí“ se dá pouze přijmout jako skutečnost….ale jak jsem už psala… mám ráda logičnost a tu cítím i tady v pravdě o dvojčatech a tak mi dovol ty i ostatní vám polopasticky svým selským rozumem své vnímání dvojčat vysvětlit.

náhled obrázku

 

DUŠE …část boha, energie, kterou nelze rozdvojit, roztrojit… jako příklad … žloutek, který když se rozpůlí tak vyteče…. Duše pro mě znamená celek…. energie, která prochází a prošla několikerým vtělením…od kytiček, přes zvířecí říši… po člověčí říši …a snad i pro bytosti v jiných dimenzích.

 

Z tohoto důvodu mi příjde vcelku nelogické mým selským duchovním rozumem, že by se mohla duše před narozením rozdvojit…ba naopak.

náhled obrázku

Narození dvojčat, beru jako karmický vztah, kdy od narození se děti musí dělit jak o lásku matky a ostatních členů rodiny, tak po všechny další materiální věcičky v podobě hraček, kočárku, místa v pokoji, místa v rodině… dvojčata jsou (výjimky existují) do jistého věku (většinou dospělosti nebo alespoň puberty) spolu dennodenně….a musejí spolu umět vyjít, ony opravdu se musí naučit tolerovat jeden druhého, brát se takový jací jsou, protože si vzájemně nastavují zrcadla daleko víc, než s kýmkoliv jiným… je to o pochopení sebe a toho druhého navzájem… karmický vztah tady beru hlavně díky tomu, že kdysi v minulých životech se tyto duše za svého života nemohly snést, nebo po čase se nemohly shodnout a rozešli se ve zlém…. Takto spjatí stejnou krví, stejným dnem  narození stejné matce… jim na několik let znemožňuje se od sebe odtrhnout a většinou za ty léta si na sebe tak nějak zvyknout a naučí se spolu žít……a nebo to může mít opačný význam (karma)…že tyto dvě duše byly od sebe násilím několikrát odtržené….a v současném životě tu svou karmu mají místo pro pochopení se navzájem tzv. …. za odměnu :o). Příčin karmy narození se do dvojčat může existovat nesčetně…a je také možné, že si v poslední chvíli jedna z duší své rozhodnutí rozmyslí a nenarodí se jako dvojče…a nebo se dvě duše narodí do jednoho těla…. Ale to už je ještě větší a zatíženější karma než u siamských dvojčat.

 

Myslím si, že jsem se docela ve zkratce dost polopatisticky své smýšlení, svůj úhel pohledu a svou pravdu na dvojčata (trojčata, čtyřčata…) popsala tak, abych vám moc nezamotala makovičky a pochopili jste to jak to se svou pravdou na toto téma mám já. Nepřesvědčuju, že jiný úhle pohledu …jiný pravda na dvojčata je mylná…jen tu moji pravdu mám takto pochopenou já :o).

 

Mějte se a smějte se….a vy co jste narozeni do vojiček, či trojiček….tak máte nad čím přemýšlet.

S láskou pro vás napsala…..

Vaše Zrzka

11.10.2011

 

Vaše komentáře

Reklama