CIBULE JE LÉK

jenže ty krásné prezentace mi nejdou vložit v administraci na PRAVDIČKY….. ale dnes jsem si dala tak trošku práci s tím, abych tuto prezentaci přepsala a na PRAVDIČKY  dala….. důvod…. Fakt to funguje…. Dovoluju si přiložit dnešní kousek z e-mailu od Černovlásky……

Holčičko,

 

musím ti něco ještě sdělit. Včera mi kamarád poslal prezentaci o cibuli. možná to znáš, kdyby ne, tak je to tak.

Taťka děsivě kašle, včera dokonce přestal úplně mluvit, jenže je to chlap, toho k doktorovi nedostaneš. Prý když štěká, aspoň víme, že žije. Blbej fór, já to vím už denně od 3.hodiny ranní, kdy vstává, takže mě probudí, jak kašle, až se barák otřásá….No, a v té prezentaci bylo napsáno. ……..cibuli ve slupce vezmeš, odkrojíš z obou stran ten konec, napícháš vidličkou na obou stranách a dáš na misku tam, kde je nemocný. No a tak jsem si to přečetla, hned šla a udělala a taťkovi v noci jsem to šoupla pod postel. No nejen, že dneska kašle méně, ale normálně mluví. Ono to fakticky funguje. Ještě tam psali, že cibule může až zčernat.

Takže cibule, je fakt super přírodní dezinfekce.

náhled obrázku

V roce 1919 řádila španělská chřipka, která zahubila 40 milionů lidí.

Jeden lékař, který navštívil velké množství zemědělců

konstatoval, že většina chřipkou nakažených zemřela.

Jednou přišel na statek, kde byli všichni zdráví. Zeptal se co je u nich jiného, nežli u ostatních. Žena mu řekla, že staví do každé místnosti talíř s oloupanou cibulí.

Lékař se ji zeptal, zda by mu nedala jednu takto použitou cibuli, aby ji prozkoumal. V mikroskopu v ní našel virus chřipky.Bylo zřejmé, že cibule pohltila bakterie a rodina zůstala zdravá.

Tuto historku jsem již slyšela od mé kadeřnice. Před několika lety určité množství jejich zákaznic bylo nemocných a nakazilo zamněstnance.

Následující rok nechala několik talířů cibule v salónu a k jejímu překvapení nikdo neonemocněl.

Tuto informaci jsem poslala mé kamarádce, která žije v Oregonu a s kterou se pravidelně zabýváme otázkami zdraví.

Ona mně vypravovala jednu zajímavou zkušenost s cibulí.

Jednou jsem onemocněla zápalem plic a bylo mi velmi špatně. Náhodou jsem četla článek,kde se psalo, že se má cibule odříznout na obou koncích, propíchat na jedné straně vidličkou a nechat přes noc na talíři vedle nemocného.Druhý den je cibule začernalá. Udělala jsem jak bylo napsáno a druhý den jsem se cítila mnohem lépe.

Cibule vás a ostatní ochrání před nemocemi.V případě, že by jste opravdu chytli chřipku, bude slabší.V každém případě se vyplatí to vyzkoušet.

Cibule je levnější nežli léky.

náhled obrázku

Ponaučení z tohoto příběhu je: kupte si cibuli, a na talířích ji neoloupanou rozmístěte po celém domě.Jestli pracujete v kanceláři, nechte jednu nebo dvě ležet ve vaší blízkosti.My jsme to neudělali a onemocněli jsme chřipkou.

Článek také říkal, že v minulosti se lidé chránili před morem tím, že rozmístili v místnostech cibuli a česnek.Obojí má silné antibakteriologické a antiseptické vlastnosti…

Zdroj: spousta e-mailů :o) s prezentací :o)….

obsah zůstal, jen obrázky jsem byla nucena změnit

(nebylo možné zkopírovat v původním znení)

6.2.2012

Vaše komentáře

Reklama