LÉČBA JAVOROVÝM SIRUPEM A ZAŽÍVACÍ SODOU

 pouze už z hodně varovně zdviženým prstem, myslíme, že by vás mohl zajímat tento článek. Pokud by pomohl alespoň někomu, je to vždycky fajn. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že skutečně pomáhá 🙂

 

Léčba rakoviny javorovým sirupem a zažívací sodou

Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena.
Léčba znamená skutečný průlom.“Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila.“

Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky.
Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních „standardních“ chemoterapeutických metod.
Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám. Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina!
Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich zkáza…

Zdroj: WM magazín, číslo 80 / 2008

Celý text s návodem najdete ve WM magazínu č.80/2008

Recept: Javorový sirup a jedlá soda

3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody (soda bicarbona) smísit (např. 15 lžiček sirupu a pět lžiček sody) a promíchat, dát poté v kastrůlku na sporák, zahřívat 5 minut nepříliš silně, dokud směs poněkud nezahoustne. Na počátku může být užíváno častěji, např.3x denně jedna čajová lžička. Jinak stačí brát 1 čajovou lžičku 1x denně, dlouhodobě. Může být rozpuštěna ve vodě nebo třeba namazána na chléb. Javorový sirup může být případně dočasně nahrazen medem. Obecně platí: nejíst jinak žádný cukr v nápojích ani v pokrmech, s výjimkou trošky ovoce.
Dávkování je důležité, protože v případě jen malého snížení Ph v organismu, se mohou problémy i zesílit. Stejně tak důležité nebo dobré je dbát na to, aby soda neobsahovala hliník, jak se občas může stát, zejména asi ve formě prášku do pečiva.
Proto doporučujeme být po dohledem léčitele nebo lékaře, aby vaše uzdravování probíhalo dobře.
Neměli bychom ale zapomínat, že rakovina, jako každá nemoc, nás nezastihne „náhodou“ a je to reakce těla, poslední zoufalá rekce, na způsob života a našeho chování k tělu.
Ptám se sám sebe, proč tolik lidí stále podstupuje klasickou chemoterapii a další velmi invazní způsoby „léčby“ rakoviny, když se nabízí řada jiných možností. Pravděpodobně je to proto, že ty další možnosti očekávají proměnu u pacienta, která se nedá provést pilulkou.
Bez vnitřní změny může být léčba účinná, ale nikdy nevím, na jak dlouho a jestli se problém nepřesunul na jiný orgán. Pro některé lidi může být dostatečný impuls k tomu, aby na sobě začali pracovat už ten fakt, že se rakovina objevila. Vzhledem k obecně rozšířenému strachu z této nemoci, je to impulz dost silný. Ale pro řadu dalších to dostatečný impulz není, tím se může stát třeba právě dramatické zhoršení kvality a způsobu života způsobené chemoterapií a ozařováním.
V neposlední řadě vesmír dává každému, bez hodnocení, nespočet pokusů na nápravu omylů a mezi ně patří i výdobytky moderní medicíny. Vše je součást dokonalého soustrojí a projevem inteligence vesmíru.
Rakovina není nemoc, ale přírodou řízené prodloužení života.
Rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání.
Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo.
Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat je oslabenou super-kyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření. S tímto důvtipným řešením obdrží majitel smlouvu na delší život. My ovšem tomuto procesu říkáme choroba.
Tělo vytvoří tumor proto, aby potlačilo a uklidilo jedy, které nemůže jinak vyloučit a prodloužilo si život na tak dlouho, jak jen je možné, poskytujíc svému majiteli dostatek času na k eliminaci interní toxicity. Metastázy jsou poslední pokus těla ke své záchraně.Jestliže je tato interní toxicita úspěšně potlačena, tělo postupně bezpečně odstraní všechny nádory a navrátí se mu zdraví.
Pokud tento proces není úspěšný, osud majitele těla je definitivně určen a umírá ne na rakovinu, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.
Zkuste své tělo z celého srdce co nejvíce milovat a co nejdříve začněte s detoxikací.

 

Mnoho štěstí na cestě životem přeje

František Jílek 15.1.2009

 

Naši milí, protože je dnes rakovina všeobecným strašákem, přestože je to zase další z nemocí, kterým nás podvědomí na něco upozorňuje,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama