SVATBA NEBO ROZCHOD?

 Vzhledem k tomu, že se nacházím na křižovatce svého života, jsem se Vám odhodlala napsat a požádat o pomoc. Jedná se o můj partnerský vztah. Jsem s přítelem 4,5 roku a přes 2 roky spolu žijeme. Posledního půl roku cítím, že se náš vztah změnil. Je to nuda. Alespoň pro mě. Nebaví mě jen tak přežívat, často se dohadujeme a přijde mi náš vztah bez života. Máme sice společné zájmy- turistika, cyklistika – i naše společné soužití nám vcelku vyhovuje, ale to je vše. I náš sexuální život dost upadá. Diskutovali jsme na toto téma, ale žádná změna nenastala. Kolikrát si říkám, jestli ho ještě miluji nebo už je to jen zvyk. Možná procházíme jen vztahovou krizí a bude zase líp. Ale největší problém je v tom, že jsem mezi svátky náhodou našla zásnubní prsten a byla jsem v šoku! Nemohla jsem tomu uvěřit a tak jsem mu tak trochu naznačila, že o tom prstýnku vím. On byl zklamaný, protože to mělo být překvapení a chystal to při nějaké zvláštní příležitosti, ale přesto mi prstýnek pořád nedal, tak si myslím, že spíš váhá. Zpočátku jsem toužila si ho vzít a mít s ním dítě, ale teď si nejsem vůbec jistá a už si ho vlastně ani vzít asi nechci. Nechci se nikdy rozvádět a tak mým mužem by měl být člověk, kterého si budu chtít vzít i třeba po 10ti letech společného soužití. Ale to necítím. Už jsem udělala ve svém životě dost chyb a nechci udělat další a tak prosím o pomoc Vás jestli by jste mi pomocí automatické kresby zjistila jaký je náš vztah. Jestli bude lepší rozchod nebo svatba – obrazně řečeno – rozhodnutí bude stejně na mě. Předem moc děkuji za váš čas a pomoc.

Ještě jednou děkuji a budu se těšit na odpověď.

Valerie

16.1.2011

Ahojíček Valerie,

Díky za tvou důvěru, se kterou se na mě obracíš, ale jak si tak ty tvoje písmenka čtu, tak ty vlastně víš, co nechceš….jen si je potřeba  udělat v sobě jasno, co chceš :o)

Zakreslila jsem si tebe a tvého přítele a podle čaker to vypadá asi takto:

První čakra– běžný, pozemský život, starosti o domácnost o rodinu atd….to máte oba stejně…. A jdete k sobě hezky. Rozumíte si v této oblasti a není tady žádný extra problém, ba naopak bych řekla, že je tady souhra mez vámi.

Druhá čakra – sexuální a chtění do vztahu…tak tady je problém u vás obou. Vaše čakry jsou malinké a utíkáte od sebe….

Třetí čakra – sebevědomí, role ve vztahu….ty máš tuto čakru hezkou, znáš svoji roli a podle toho se i chováš….kdežto tvůj přítel tuto čakru má malou a ještě navíc zablokovanou….on se v roli přítele – partnera necítí…neví pořádně, jak se má chovat, co se od něho očekává a co od té role očekávat má on sám.

Čtvrtá čakra –  tady to máte opět oba stejně….vaše čakry jsou veliké a to znamená, že jste k sobě vzájemně plní lásky….láska mezi vámi je, jen si ji neumíte už dát najevo tak jak dřív.

Pátá čakra – komunikace….tady je dost velký problém….. ty tuto čakru máš proti němu o hodně větší, to znamená, že jsi hodně výřečná …on ji má menší (tak o polovinu než ty) a navíc zablokovanou. Nedokáže vyjádřit slova a navíc oba na sebe hodně prskáte…z vašich slov jde hodně pichláčků…kterými se vzájemně zraňujete….

Šestá čakra –  intuice …. oba máte tuto čakru stejně velikou a dost velikou…ale zablokovanou…to znamená, že ji neposloucháte. Příkl. Jde s kolegama na pivo….tvoje intuice…ti říká, je s klukama, ale pak začne hlodat červík, jestli není s někým jiným….. a začneš ho podezírat. A u něho je to obdobné.

Sedmá čakra – duchovni, myšlení…. Myšlenky na sebe máte propojené, zabýváte se vzájemně sebou a řešíte budoucnost…. co bude dál…tato čakra je u obou hodně veliká…oba řešíte to samé.

Tak jsem ti Valerie asi ještě víc zamotala hlavu co? Vlastně jsi byla rozhodlá už více méně pro rozchod a teď ti tady píšu, že to nevypadá až tak zle. Procentuálně jsem se ptala na kolik je v současné době váš vztah funkční….70% ..to je docela dost. Zlepšit se dá na 90% to je fakt hodně. Na kolik % se máte rozejít, mi vyšlo 25%. Tak a teď babo raď :o) …. Budeš si muset poradit a rozhodnout se sama.

Valerie, mužská ješitnost zkrátka existuje a jeho se dotklo, že jsi našla ten prsten… Víš…ona se láska ze vztahu umí vytratit, pokud ji nehýčkáme… více se dočteš ve článku Pravda o lásce a nebo taky Když láska bolí. Možná jsi ty články už četla.. možná ne.

Valerie, nevidím to tak zoufale….spíš to vnímám vážně jako krizi, problém hlavně v tom, že se nedokážete v klidu domluvit….a to se odráží v té druhé čakře….. ale jak jsi napsala……rozhodnutí je na tobě. Já jsem ti popsala, co se mi zakreslilo a zbytek je na tobě. Ještě jedou ti děkuji za tvou důvěru se kterou ses na mě obrátila….někdy vidíme věci jinak než jsou.

Měj se a směj se ….a přeju ti, ať se rozhodneš jakkoliv, ať jsi šťastná a radostná….

S láskou pro tebe nakreslila a popsala tvá Zrzka

21.1.2011

Ahoj Zuzko,

děkuji za rychlou odpověď. Myslím, že jsi to vystihla správně. Budu o sobě a o tom co od života očekávám víc přemýšlet. Moc a moc děkuji, se vším souhlasím co se týče Webu. Snad to pomůže i někomu jinému. Omlouvám se, že píšu až dnes, ale skolila mě chřipka, tak snad budu brzy fit. Měj se taky moc krásně a budu sledovat aktuality na tvých stránkách. Jsem ráda, že jsem narazila na tebe a na tvé stránky. Sestřenka tě taky moc pozdravuje.

Tak papa Valerie.

23.1.2011

Dobrý den Zuzko,

dostala jsem na Vás kontakt od mé sestřenky, která se nedávno rozešla se svým přítelem a vy jste jí pomocí automatické kresby vlastně potvrdila, že udělala správně.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama