MOJE INSPIRACE PRO EXPERIMENT „KILA DOLŮ“

ani přezdívka pod kterou je v experimentu uvedená… cítím, že byste soustředili pozornost na ni a to je nažádoucí…pro vaši zajímavost a takové nakousnutí pro ostatní, co už se nestihli přihlásit…je malilinkato naťuknuté to o čem náš xperiment bude :o)….mějte se a smějte se…a třeba bude mít Zlatíčko chuť se vám na konci naší hry odhalit…..

Mějte se a smějte se ..s láskou…vaše Zrzka a její inspirace Zlatíčko

30.82011

náhled obrázku

Dobrý den,

mám problém, že jsem během půl roku přibrala 6kg. Mám trochu osobní problémy, se kterými bohužel nic nezmůžu a jejich řešení je velmi pozvolné. Nicméně, moje tělo se obaluje dál a dál. Jak to zastavit?

Děkuji Vám za radu.

29.8.2011

Ahojíček Zlatíčko,

Ty sama znáš příčinu tvého nabírání váhy… jasně… tvoje bezmoc v tobě vyvolává strachy… nedůvěru… a tak se tvoje tělíčko hezky obaluje a dělá si kolem sebe obranu…. Navíc tím jak furt řešíš a hledáš východisko…přestáváš myslet na sebe… dokonce se přestáváš mít ráda…honí se ti v hlavě otázky, jestli děláš dobře nebo ne, pochybuješ o sobě a dokonce si i sem tam (často) nadáváš za to, co už stejně nevrátíš. Místo aby sis nadávala, tak se z toho, co považuješ za svou chybu pouč…poděkuj za tuto zkušenost a propusti ji ze svého myšlení. Nojo…už tě slyším…toto všechno vím…. Ale jak z toho ven? Tady ti taky nenapíšu nic co bys nevěděla…ale ono nestačí vědět, ono se podle toho musí i řídit, pokud se svou váhou chceš něco udělat.V první řadě…. Začni se mít zase ráda a najdi svoji hodnotu… V druhé řadě…. Důvěřuj vesmíru, bohu nebo jak nazýváš to čemu věříš… že se děje všechno tak jak se dít má… Za třetí… pravidelná strava…pětkrát denně… bohatá na vlákninu a hodně tekutin…. Za čtvrté… nějaký pohyb, který tě bude bavit a naplňovat… teď nemám na mysli pohyb, abys spalovala tuky…ale pohyb jako takový, protože když se nehýbeš, nehýbe se ani tvoje dušička…a je potřeba ji rozpohybovat, aby tě začal bavit svět i s překážkami, které se ti postavily do cesty… Za páté… vážit se můžeš jen jednou za týden…váhu si zakaž…a schovej někam do skříně. Jak polezeš na váhu několikrát za den…věř, že děláš špatně…protože si ty svoje kilečka co máš navrch hezky hýčkáš tím, kolik pozornosti jim věnuješ…. No a teď teda něco i konkrétního….Díky těm problémům o kterých píšeš…jsi kyselá jak okurek… překyselený organismus díky nejen stravě kterou jíme, ale také díky našim kyselým myšlenkám. Odkyselovací směs, kterou najdeš na stránkách, když si do vyhledávače zadáš PRYČ S KYSELOSTÍ… ti pomůže váhu upravit. Je to jednoduché…a ty tady toto všechno víš…ale jak jsem už psala… je dobré vědět, ale aby to plnilo nějaký účel je třeba se podle toho i řídit. Pokud ode  mě čekáš nějakou zázračnou informaci…tak tu vážně nemám… ikdyž …všechno to co jsem ti naspala…jsou zázračné informace.

 

Měj se a směj se Zlatíčko…a neboj se… za pár dnů, když se budeš řídit tím co víš

a co jsem ti tu napsala…se tvoje váha začne snižovat.

S láskou….tvá Zrzka

29.8.2011

Ahoj Zrzko,

děkuji velice za Tvou odpověď i rady. Článek o odkyselení jsem si přečetla a budu na sobě pracovat.

Zlatíčko

29.8.2011

Ahoj Zlatíčko,

jestli jsi na FB….tak tam rozjíždím experiment na hubnutí…jestli ne…a chtěla by ses zůčastnit, tak mi písni….  tady je odkaz… vlastně jsi mě dnes inspirovala tím mailíkem…. :o)

 

https://moje-pravdy.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=653:experiment-kila-dol-pihlaky&catid=26:on-line&Itemid=52

 Pa Zrzka

 29.8.2011

Ahoj Zrzko,

děkuji za odkaz, přečetla jsem si a s dovolením se hlásím do experimentu (je-li pro mne ještě místečko?).

Děkuji a přeji pěkný večer.

Zlatíčko

29.8.2011

 

Vážená Zrzečko,

velmi mně potěšil Tvůj článek,proč vlastně vznikl experiment kila dolů.

Všechno, co Ti tam píše Zlatíčko,jako by byla moje záležitost,ale s tím rozdílem,že u mně to trvá 20 let.

Vím, že mám udělat změnu já a nikdo mi v tom nepomůže.

Ale kde najít tu odvahu k tomu????

Tolik andělů – přátel– mi posláno bylo do cesty,kteří opakují to samé a já né a né tu změnu udělat.

Velmi děkuji za to, že jsi a doufám, že se konečně taky někam dostanu….

Tvé články mně vždy pošlou o kousek dál,ale pak se zase uvidím se svou dcerou a vnučkou a snažím se hledat řešení pro ně a já jdu stranou.

Naučit se mít ráda sama  sebe a né jenom ty druhé, je u mně problém.Pro druhé bych se rozkrájela a dala vše co mám i když vím,že zase budu mít problém já.

Tak se těším……

S láskou a smíchem na rtech Blanka

30.8.2011

Ahojíček Blani,

díky za písmenka… nejde všechno najednou…hezky pomalu…Neboj… časem ti docvakne spousta věciček….pro začátek bude stačit, když si sem tam najdeš na sebe chviličku…. kterou budeš věnovat jen sobě… to by měl být pro tebe první krůček k sebelásce. Za dceru ani vnučku nic nevyřešíš… jsou to jejich problémy…ty jim můžeš být jen oporou a ukazovat jim cestu…nabízet, ze svých zkušeností…to je to, co pro ně můžeš udělat…. Víc je mrhání energie a ony se samy neposunou na své cestě, pokud za ně někdo něco budeš řešit.

Měj se a směj se…. a buď na sebe hodná a měj se ráda… i kilečka se rozpustí.

S láskou…tvá Zrzka

30.8.2011

 

Nic se neděje náhodu, ani tento experiment na kilečka dolů a rozpuštění tukových polštářků…. Kdo mě instpiroval? Zlatičko….není to její pravé jméno

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama