MNICH, KTERÝ PRODAL SVÉ FERRARI

Takže pokud hledáte něco odpočinkového a přitom poučného na čtení….mrkněte se v knihovnách a nebo v knihkupectví  na tuto knihu, která vás určitě nezklame a já věřím, že vás osloví a přiroste vám k srdci, tak jak se to stalo mně.

náhled obrázku

MNICH, KTERÝ PRODAL SVÉ FERRARI patří mezi nejznámější klasická díla s duchovní a psychologickou tematikou. Tato úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě. Vypráví příběh o slavném a bohatém právníkovi Julianu Mantlovi, jenž se ocitl na pokraji smrti, když jednoho dne v přeplněné soudní síni utrpěl infarkt. Jeho fyzický kolaps je provázen krizí duchovní, která jej donutí hluboce se zamyslet nad neutěšeným stavem svého života a vydat se hledat odpovědi na nejdůležitější otázky lidského bytí. V naději, že nalezne štěstí a splnění svých snů, vypravuje se Julián Mantle na putování do nedostupných indických končin obydlených prastarou východní kulturou. Zde se postupně seznamuje se starobylou moudrostí a filozofií, která jej naučí objevovat, kultivovat a ovládat skrytý potenciál vlastního vědomí, těla i ducha. Někdejší slavný advokát, který se postupně oprošťuje od svého dosavadního životního stylu, prochází hlubokou osobní proměnou. (duchovní příběh o naplnění a směřování k životním cílům)

náhled obrázku

Přeju vám příjemné začtení se do této knihy …..mějte se a smějte se….

s láskou vaše Zrzka

9.5.2011

Ahojky Zrzečko,

ačkoli pravidelně čtu Tvoje stránky až dneska jsem si všimla, že jsi tu dávala odkaz na knihu „Mnich, který prodal své ferrari“. Tuto knížku jsem četla asi před měsícem a byla pro mě naprosto úžasnááá-doporučuji i všem ostatním čtenářům a chtěla jsem Ti jen říci, že už vyšel i druhý díl „Juliánova cesta“, kterou jsem zatím ještě nečetla, ale už se na ni velmi těším a věřím, že bude stejně výborná jako první díl.

Měj se krásně a čti dále:-D

Sarah 15.5.2011


Nic není náhoda….a tak není ani náhoda to, že jsem dostala potřebu vás upozornit na knihu, kterou mám moc ráda a kterou s oblibou na svých seminářích anebo setkáních s vámi doporučuji.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama