FYZICKY MI UBLÍŽIL

pak nastalo peklo,vyhodil mě a já po tech 9 měs. k němu vratila od te doby se 4 roky snažíme nějak to ustatsle nedaří se .jsem z toho už unavená…35 let dve děti 6 a 11.

Změnila jsem se po návratu,nejsem už ta poslušná slepička,která se točí jen okolo domácnosti a to je asi to co on nemůže přijmout,neustalé vytky,

naražky i z minulosti na tu příhodu,po ktere mě vyhodil.nějak to prostě necítím,že to bylo správně ten návrat…

připadám si jakobych 4 roky přešlapovala na místě a nemohla se odrazit dále,stale přemýšlím,kde je to špatné,zda z mé strany či jeho..někdy si připadám,

jako by japonec mluvil s tatarem.A pořad na de mnou visí otazka..jestli se máme vydat každy svou cestou…připadám si jako ve vězení.

ještě maličkost,mám problém s nadváhou ,po tom odloučení,se moje nadváha sama vytratila…po návratu je zpět.

Budu se moc těšit na tvou odpověd.

P.s.:Stránky jsou moc krásné,denně v nich ležím:-)

Krásné dny

newmind.

13.10.2011

 

Ahojíček Newmind,

Čtyři roky přešlapování na místě… to je mazec. Ty si uvědomuješ, že to jak žiješ, že to tak nechceš…. Ale jakési takési… pocity jistoty tě drží v partnerství, které už nefunguje tak jak by mělo.

Chtěla jsem si vás zakreslit pomoví AK čaker… ale místo toho jste se mi zakreslili vy dva vedle sebe….kdy tvůj partner tě spirálovitě omotává svou energií… když si to dám do souvislosti s tím co jsi mi napsala…tak to vystihuje tu situaci…. „vzal jsem tě na milost, tak budeš skákat jak já pískám“…

Spousta lidí mě nechápe, když píšu o tom, že i ve vztahu je potřeba jisté volnosti a svobody, protože jinak ten ohýnek o kterém píšu v PRAVDĚ O LÁSCE…se začne dusit a udusí se. A tvůj přítel přesně toto dělá….

Newmind, zkusila jsi žít devět měsíců bez něj…a teď žiješ čtyři roky v jakémsi vztahu, kde máš se dusíš…. Možná se to už začíná projevovat i na tvém zdravotním stavu…. Kašel, výtoky, močové cesty… atd. Ve svých 35 letech jsi velká holčina, která už by měla vědět co chce a jít si za tím. Ono je to nejhorší do okamžiku rozhodnutí se…. jakmile se pro něco rozhodneš a uděláš si v hlavě i srdíčku jasno…tak z tebe padne kus kamene…další kus kamene upadne…až začneš konat. Já ani nikdo jiný nemá právo za tebe rozhodovat co máš udělat…máš několik možností…můžeš jít s dětma někam (vždycky se najde kam jít), nebo si s přítelem s otevřeným srdcem vše vyříkat, udělat tlustou čáru a zkusit to znovu,  nebo žít v tom tak jak to je…. věřím, že je ještě spousta dalších možností…ale toto jsou takové ty bijící se do očí. Jak jsem už psala…. Jsi mladá a děti už máš skoro velké…. samostatné v jistých činnostech… před čtyřmi lety to bylo asi pernější.

Odepisuju ti s velkým zpožděním…většinou už se k mailíkům nevracím…ale tento si mě přitáhl. Možná jsi to už vyřešila… nějak… ať už je to tak či onak…přeju ti hodně lásky a žij svůj život podle svých představ.

 

Měj se a směj se…. a nedej se….

S láskou tvá Zrzka

25.10.2011

Přeji krásný den Zrzko,

jsem ve 14 ti letem vztahu,který měl jednu přibližně 9 měsíční odluku,přitel mi našel zprávu,určenou jinému a neunesl to a fizicky mi ublížil,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama