KVĚTNOVÝ SEMINÁŘ AK 2012

protože v srpnu (pravděpodobně poslední víkend v srpnu 2012) chci uspořádat seminář jen pro opakovačky :o)…abychom trošku postoupili dál a případně se tak mohli domluvit i na pokračování v podobě AK 2.

Počet míst je omezen …do 20 lidiček a v případě, že by se tento počet nezaplnil nováčky, tak bude možnost i pro ty, kteří by si to přeci jen chtěli se mnou ještě jednou zopakovat :o)….

KVĚTNOVOÝ SEMINÁŘ 2012

Kde? v Hodoníně v KLUBU MLADÝCH SVČ

KLIKNI NA ODKAZ PRO DALŠÍ INFORMACE

http://km-hodonin.webnode.cz/kontakt/

Kdy? 5.5. a 6.5.2012

Začátek? sobota 5.5. od 09:00 hod. asi do 17:00 hod.

 

Konec? neděle 6.5. od 09:00 hod. a ukončení dle dohody……přibližně kolem 16 – 17 hod. (konec semináře přizpůsobím podle   potřeby – vašich odjezdů)

 

Cena? 1200 Kč 

V prostorách kde bude kurz AK probíhat je vybavená kuchyňka s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Dále WC + sprcha. Přespat se dá na žíněnkách ve vlastních spacácích. Prostory jsou v centru města, takže poblíž jsou obchody, restaurace, hotely atd.

 

 

Pro přespolní,

kteří mají problém se spoji jsem zařídila, že mohou přespat už v pátek v prostorách Klubu mladých SVČ (předběžná  cena za noc je 100 Kč,-) Budu mít od pátku volnno, takže pokud budeme ve spojení, tak bych si vás vyzvedla na vlakovém, či autobusovém nádraží a převezla vás, abyste nemuseli bloudit a pokud by zbyl čas, tak bychom si mohli před spaním zajít někam posedět a poplkat :o).

 

 

 

 

Co se naučíme?

Vykreslíme se z negací a naučíme se kreslit rezonátory, dále budeme kreslit čakry a podle nich se učit dělat výklad a charakteristiku osobnosti a vztahů.

 

 

Kurz nebude jen o automatické kresbě, probereme různé témata o které budete mít zájem, dozvíte se různé finty a fintičky, jak pomoct sami sobě a nebo druhým a zameditujeme si. Meditace podle času budou dvě…na pročištění vztahů a další meditace vám vypoví hodně o vašem životě.

 

 

Co si vzít sebou?

Verzatilku pokud možno s měkkou tuhou ( ne pentelku) anebo jedničku obyčejnou tužku

Pastelky (pokud možno barvy čaker) na principu verzatilky, ale není podmínkou.

Ořezávátko (pokud budete mít obyčejné pastelky a tužky)

Spoustu bílých papírů A4

Podložku (umělohmotnou, tvrdou, která se dává do sešitu, abyste se neprotlačili na další papír) ale není podmínkou

Pokud máte, tak kyvadélko a kamínky různých barev a druhů

Sebe + dobrou náladu + chuť do kreslení + chuť pracovat na sobě :o) a poznávat a probouzet své dary, které v sobě ukrýváte

Přezůvky a osobní věci, které se budou odvíjet od toho, jestli budete nocovat či nikoliv…to už nechám na vás :o)

 

 

Pro koho je kurz určen?

Pro každého koho  zajímá automatická kresba a chce se jí naučit a porozumět. Nemusíte umět kreslit (já taky neumím…prase od koně v mé kresbě nerozeznáte :o) ).

 

Závazné přihlášky posílejte na  [email protected]…. Zálohu od vás vybírat nehodlám, jelikož vám věřím…bude tam přesně ten kdo tam být má . :o). Platba proběhne až na místě.

Pokud máte nějaké dotazy , tak je pište na stejnou adresu, kterou jsem uvedla pro zaslání přihlášky.

 

 

 

Těším se na vás…mějte se a smějte se…..vaše Zrzka

29.3.2012

 

 

ŮČASTNÍCI:

 

1.  Andrea

2. Denisa

3. Lucka

4. Danča

5. Veronika

6. Janička

7. Jitka

8. Jana Š.

9. Petra

10. Leo 

11. Liduška

12. Iveta

13. Anka

14. Petra P.

15. Dáša

16. Iveta

17. Helenka 

18. Saša

19. Magda

20. Saška


Květnový seminář bych ráda uspořádala převážně pro začátečníky…. Ti z vás, kteří už se mnou  jednou :o) dvakrát ...někteří i vícekrát již prošli.... ať už začátkem, nebo i opakováním, nemusí být smutní,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama