Byl to úžasný člověk

Dobrý den,

nejprve bych Vám chtěla poděkovat za moc krásné stránky, články  – Moje pravdy . Dovolila jsem se Vás oslovit a reagovat na článek “ Osudový partner“. Krásné, čtivé. V životě jsem měla to velké štěstí, že jsem osudového partnera potkala, ale bohužel se stalo, že odešel a nikdo za to nemohl. Byl to úžasný člověk. Nyní 2,5 roku s tím bojuji, hledám, ale bez výsledku. Hodně čtu a snažím se najít v sobě aspoň vnitřní klid. Jak pracovat s tím a smířit se se zkutečností a přijmout, že jsem měla to štěstí, že jsem si svůj život naplnila a potkala takového člověka.

Je mi moc líto, že bych měla ve svém věku se smířit a naučit se žít sama.

Proto Vás prosím, zda není nějaký článek, který by mě nějak posunul dál.

Snad mě pochopíte.

Děkuji a přeji krásný zbytek dne

Maruš

22.7.2012

Ahojíček Maruško,

Děkuju za tvou důvěru i za písmenka, která chválí PRAVDIČKY. Článků je na PRAVDIČKÁCH habakuk… a já nevím, který bych ti doporučila, který by byl zrovna ten pravý ořechový pro tebe….zkus se v sekci (v horní liště) MOJE PRAVDY nebo PORADNA prohrabat a nebo si zadej do vyhledávače nějaké slovo a ono ti to články vygeneruje. Článek, který zmiňuješ OSUDOVÝ PARTNER…. Je jen úryvek z knihy…možná by bylo pro tebe fajn si přečíst celou knihu.

Maruško, každopádně máš pravdu v tom, že jsi potkala výjimečného člověka, byli jste spolu jistou dobu a předali jste si to, co jste si  předat měli. Jsi ještě moc mladá na to, abys byla sama…samota je fajn, ale jen na jistou dobu …a ta doba u tebe už je u konce. Nemá cenu zůstávat v minulosti, je třeba se dívat do budoucna a žít přítomností. Byť jsi v minulosti prožila něco krásného s někým, kdo byl  jedinečný, věřím, že i v budoucnosti tě čeká spousta krásného ….a opět s někým, kdo bude jedinečný a výjimečný. Každý z nás je originál…i naši partneři, každý – každému něco předává. Otevři své srdíčko a věř, tak jako já…že ten někdo pro tebe někde je….a až uzraje čas….tak se objeví a vy do sebe zapadnete jako dva kamínky v mozaice.  Měj oči otevřené, možná ten někdo je kousek od tebe a pokud budeš hledět hodně v dáli, tak je možné, že bys ho mohla přehlédnout.

Měj se a směj se Maruško a přeju ti, abys našla někoho, kdo ti bude oporou a kdo zaplní tvé srdíčko (a ty jeho).

S láskou…tvá Zrzka

31.7.2012

Ahojky Zrzko,

jestli tě tak mohu oslovit. Moc jsi mě potěšila, že jsi odepsala. Zahřála jsi u srdíčka. Chápu, že toho máš moc a tak jsem ani nepředpokládala, že tak brzo mi odpovíš. Mám velkou radost. Tvé stránky doporučuji lidem, ale jen těm u kterých cítím,že je na to čas. Oni né všichni totiž ezoterice a alternativním vědám jsou naklonění.

Mé manželství trvalo krásných 26 let. Pět let jsme se znali a letos tomu bude cca třetí roky co jsem sama. Chci a moc, ale nějak se nedaří. Nechci být sama. Je smutné se vracet do prázdného pokoje. Padesátka na krku a to už se těžko hledá, ale věřím, že to dám a jednou se zadaří a příjde to. Knihu určitě si pořídím a zhltnu. Děkuji za doporučení.

Ještě jednou moc,moc děkuji a přeji krásný zbytek dne.

Maruš

31.7.2012

Dobrý den, nejprve bych Vám chtěla poděkovat za moc krásné stránky, články  - Moje pravdy . Dovolila jsem se Vás oslovit a reagovat na článek " Osudový partner".

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama