ČAKROVÝ STROM

 

Sedmá čakra – konce větví, které jsou nejkřehčí na stromě – tak jako naše víra, která může být snadno zlomená, pokud není pochopená……

Šestá čakra – tyto větve rovněž jsou slabší – tak jako intuice, kterou kolikrát neposloucháme a dáváme přednost rozumu……

Pátá čakra – větve, které jsou již pevnější, ale silný vítr i tady může udělat své – tak jako u komunikace – kolikrát za svým slovem nedokážeme stát…….

Čtvrtá čakra – kmen kde větve jsou nejpevnější – tak jako naše srdce, naše láska…kmen se rozvětvuje a to znamená, že lásku máme nezištně dávat….

Třetí čakra – konec kmene – sebevědomí a sebeláska – tady bychom měli být silní, ale nějak si to neuvědomujeme a náš strom nás na to upozorňuje……

Druhá čakra –  střed kmene – chuť do života – to je náš motor, to jsou naše cíle, naše motivace…je pro co žít……

První čakra – kořeny – připomenutí, že jsme si zvolili žít na tomto světě, na této planetě a tady máme kořeny….tady je náš život, naše poslání….

Pokud si čakrový strom vytisknete a vložíte do postele pod madračku v místech, kde máte srdeční čakru… pusobí jako rezonátor a čakry vám začně harmonizovat. Nebo ho na sebe můžete nechat působit jiným způsobem. třeba u něj meditovat a nebo ho nosit někde při sobě….to už záleží na vás.

 

S láskou a otevřeným srdíčkem pro všechny nakreslila a popsala Vaše Zrzka

1.11.2010

 

 

Měla jsem potřebu kreslit pastelkami a v hlavě mi letěly čakry…po prvním obrázku první čakry se ve mně ozvala "inspirace" v podobě stromu a čaker  a tak vznikl ČAKROVÝ STROM. Až o pár hodin kdy jsem ho dokreslila na mě promluvil a upozornil na to co si máme uvědomit…..

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama