SEMINÁŘ AK 1-LISTOPAD … BYL JINÝ

Děkuju vám všem, kteří jste přijeli z dálky či blízka….děkuju vám za vaši důvěru a otevřená srdíčka. Děkuju hlavně za to, že jste se mnou vydrželi celou dobu, že jste tolerovali můj slovník, mé pohyby ..i výklady, ve kterých jsem vám mnohdy otevřela rány…. Zkrátka, že jste mě vzali takovou jaká jsem…. Všechno má svůj smysl, nic se neděje náhodou…. A tak i seminář se odvíjel jinak …..všechno bylo násobeno, všechno bylo zrychlené, …. Nahustila jsem do vás informace, které by vydali na několik seminářů…. ale to všechno jsem vám řekla už tam. Vím, že pro ty z vás, které šli za mnou do neznáma…. Jsem musela být šokující :o)…. Pro ty z vás, které mě už letmo viděli…jsem byla překvapující a pro ty z vás, kteří jste si se mnou už něčím prošli…. jsem to byla jen já…. Zuzka – Zrzka….

Moc ráda jsem poznala vás, které jsem neznala, ráda jsem viděla ty, které jsem už kdysi poznala….a vás, které znám a vídám, jsem ráda měla v této partičce lidiček.

Každý seminář je jiný, vařím z vaší vody…. Kterou mi přinesete… a tak jak jsem už od samého prvopočátku cítila, že tento seminář bude mazec… tak to mazec byl nejen pro vás, ale i pro mě. Mám co srovnávat… ty z vás, kteří už si se mnou prošli nějakým tím seminářem mají také co srovnávat…  nelze popsat to co se tam odehrálo…. ale mám potřebu o tom trošku napsat….. pro ty, kteří na stránkách na semináři nebyli a budou si naše písmenka číst… aby věděli, do čeho jdou, pokud se rozhodnou se mnou absolvovat nějaký ten následující seminář v příštím roce.

Jak jsem psala už na začátku a vám několikrát zopakovala tam….. vše bylo zrychlené, vše bylo násobené….počet účastníků, a hlavně energie…ať už negativa, ze kterých jste se vykreslovali, nebo pozitiva kterými jste nahrazovali prázdná místa po negativech (den po úplňku, 11.11.2011 jsem se začali scházet…doba, kdy se vše zrychluje a vibrace se násobí)…. Dokonce i můj slovník byl brutálnější než normálně na seminářích užívám :o)… dokonce i mé hlasivky dostaly na prdel…a tak teď mluvím, jak kdybych celý víkend někde pařila a zpívala ….a pravá ruka to taky pocítila  :o)….večer jsem v ní měla mírnou svalovicu od kreslení….ale do rána jsem se z toho vypsala.

Bylo to moc informací a další ve mně zůstaly, protože jak jsem říkala, abych vám vše předala co jsem měla a mám v úmyslu, potřebovala bych na vás týden…. :o) ale to byste se už plazili. Děcka… mně je jasné, že ne všechno jste pochopili a nesnažte se to pochopit….ty informace jsou ve vás…..a v pravou chvíli na pravém místě…se vynoří..a vy pochopíte :o). Já se teď usmívám jak měsíček na hnoji…. Protože jsem tam ještě s vámi a ještě nějaký čas budu… a vy to propojení taky pocítíte….. a po únavě, na kterou jsem vás upozorňovala…přijde něco co se vám bude líbit. Koho potkám osobně… je v mém srdíčku….a jsem s ním už propojená…zkrátka je to tam…a nebojím se říct, že vás mám ráda…  já sice nejsem veliká a robustní (tož taková akorát) ale tu moju hercničku… tu mám přes celou Zrzku….takže místa ve mně je habakuk.

Dala jsem vám nahlídnout do sebe… abyste věděli, že jsem jedna z vás… že mám taky své bebíčka… a sama na sobě jsem vám ukázala, že se s nimi dá žít, že se na ně dá dívat se shora… jen je třeba se dívat na věci s nadhledem a z vícero úhlů pohledů….přijmout je, pochopit je, nebičovat se…vlastně se bičujte… ale vše s mírou…a to už jdu zas do rovnováhy, kterou jsme probrali… Možná někoho z vás udivila moje otevřenost…. Já nemám co skrývat a pokud vaše srdíčka jsou otevřené….tak to moje… taky….tzv. ze srdíčka do srdíčka… nejsem o nic víc než vy… jsem stejná …. Jen mám potřebu vám ukázat cestu pochopení, abyste mohli zahodit důtky, kterými se bičujete.

Vím, že se ještě potkáme… vím, že pokud ne…tak mi k vám myšlenky letmo zalétnou…tak jako vaše ke mně…. Mé doteky při vašem kreslení nebyly náhodné… jen Černovlásky jsme se nedotkla… dotkla jsem se ji posledně na semináři…dotkla jsem se jí při písmenkování…. Když už jsem se k ní blížila…a cítila potřebu i na ni ruce přiložit…tak mě to od ní odtáhlo za někým jiným….ona to nepotřebovala.

Je toho ještě moc a moc co bych vám chtěla napsat….ale už toho nechám… protože bych se opakovala…. A jestli jste dočetli až sem… tak vám děkuju… sama nemám ráda dlouhé články…a tento je už dost dlouhý… a číst ho po sobě nebudu, protože už teď vím, že jsem chtěla napsat to či ono….

Ještě jedna věc: Tak jako vás tento seminář někam posunul…i já jsem zaznamenala posun…. Byla to zkouška nejen pro vás, ale  i pro mě…. Semináře budou pokračovat dál…jen opakovačky budou sólo, abychom probrali víc do hloubky jedničku…ale o tom vás budu informovat….o své představě…jak to bude probíhat :o).

Mám vás ráda a děkuju ještě jednou za všechno…. Mějte se a smějte se… a věřím a doufám, že krom mého slovníku ( pro vaše lepší pochopení ) budete používat i to co jsem vám předala….

PS: děkuju za nás všechny Lukášovi za jeho fotodokumentaci :o)

S láskou………. Vaše Zrzka

14.11.2011

PS: pár foteček přijde sem do tohoto článku, další vybrané fotky najdete na stránkách v sekci FOTOGALERIE  a všechny fotky budou na rajče.net… je jich fakt hodně….Lukáš se činil

 

Krásné ráno Zrzečko :-),

přeposílám ti email od Marušky, zdál se jí na dnešek sen o našem semináři, přála si abych ti to povyprávěla, raději ti to přeposílám, abys to měla autentické :-).

Těším se na Tebe a na náš společný den se všemi a o všem možném :-).

papa za chvíli Ivet

Ivetko,
krásné hodonínské ráno raníčko!!!

Jsem už zase jako skřivánek a poletuju si tady a prozpěvuju……(část jsem vynechala, protože patřila jen Čeernovlásce)


Pak mám k Tobě prosbu. Můžeš něco vyřídit Zuzance? Zdál se mi sen o vašem semináři.

Dívala jsem se na místnoust, kde probíhal.
Holky natahaly do té místnosti trubky, vodovodní a uprostřed té místnosti postavili takový ..jako vodotrysk.Nebo spíš vodovod. Mělo to malou stříšku a tekla z toho…pořád…a velice pokojně…voda! prostě to na mě působila moc moc krásně a hezky. A navíc…voda byla všude kolem. Oknem místnosti, kde seminář probíhal, bylo videt kus moře, druhým oknem nějaký bazén. Plavali všudé lidé, na lodičkách se jezdilo, na vodních atrakcích. prostě…vše co souviselo s místem semináře, bylo obklopeno čistou průzračnou vodou, dokonce všechny holky, které tam byly, přivedly vodu do místnosti.
Myslím si, že to byl moc krásnej sen, probudila jsem se s pocitem štěstí.

Tak Ivetko…přeji krásné ráno a užijte si to. Moc vás všechny pozdravuju

Divoká Jahoda

13.11.2011

 

Tento e-mail mi přišel od Černovlásky, ale neměla jsem čas si ho přečíst v průběhu semináře….. ale patří k semináři a tak se k němu jdu vyjádřit tady.

Všechno se vším souvisí a nic není náhoda….ani sen Jahůdky…. Vlastně se jí ve snu ukázalo co na semináři probíhalo.

Voda… je vodivá…a čistota vody o které se zdálo Jahůdce jen potvrzuje čistotu …. Prošli jste si očistou… vykreslovali jste se z negativních emocí… a pak je nahrazovali… trubky, které jste natahali jsou kanály, kterými šly informace k vám…z mého srdéčka do toho vašeho… dál už nebudu ve výkladu ani pokračovat, jen jsem vás chtěla nasměřovat…. Nechte sen na sebe působit a mluvit…

Děkuju Jahůdce za napsání jejího mailíku… máme se ho všichni přečíst…

15.11.2011

 

 

VAŠE REAKCE NA SEMINÁŘ

 


Drahá Zrzečko,

dojela jsem v pořádku domů,sedím u PC ,pouštím si tvé cédéčko a vzpomínám…

Jsem plná dojmů a budu se nějaký čas dostávat do „reálu“.Před očima se mi míhají obličeje všech holek a jejich příběhů.

Byl to moc výživný seminář,i když se AK malinko posunula stranou,dostali jsme o to víc v meditacích a ve Tvé zpovědi s tvým partnerem.Tak jsem to cítila já.Co naplat ,nejlepší je vlastní zkušenost,ta je nepřenosná :o))).Všechno takto mělo být.

Jinak Zrzi prosím,když ti vybyde kousek času,měla bych na Tebe dotaz.V meditačce jsem si na louce oblékla růžovou mini sukénku podobnou,jako mají tenistky a žluté tričko.Dost mě to rozesmálo,protože já růžovou nikdy nenosím a tato kombinace mi ani moc vhodná nepříjde.To by nebylo až tak zajímavé,ale já jsem při cestě vlakem seděla u okna a pozorovala okolí.Najednou mě udeřila do očí žlutá střecha.Ty brďo,kdo si dá na střechu žlutou?V zápětí míjím růžový dům,pak žlutý ,růžový,žlutá hala,růžový nápis podél trati.atd…Kdybych byla v kupéčku sama,už se chlámu nahlas.Dojedeme do Starého města a já v duchu,no teď ještě někdo příjde do kupéčka a bude mít ty barvy na sobě.Co myslíš???Holka růžověj proužkovanej svetr a kluk šedou mikinu se žlutým proužkem.Otočila jsem se do okna,aby si nemysleli,že se řechtám jim a na potemnělé obloze západ slunce ,žlutá se tam mísila s růžovými červánky a barvila do oranžova a nad tím vším vytvořila letadla krásné „véčko“.Celkem dost symbolů a já vlasně nevím co s tím ,jen báječný pocit.

Uměla bys to rozklíčit?Vím,že za to může seminář,zase se něco otevřelo,ale jak s tím pracovat?:o)))) 

Moc Ti Zuzko děkuju za všechno a za všechny,užívej života a už se těším na další seminář.

S láskou Hanka

14.11.2011

Ahojíček Hani,

Díky za tvou reakci na seminář… jsem ráda, že byl jak píšeš výživný… už teď mi všechny chybíte…bylo to rychlé a uteklo to :o).

Hani…já se tady čůřím (překlad usmívám)…tož to je mazec s tou růžovou…taky ji nenosím a to jsem si nedávno koupila růžové tričko :o), ale ještě jsem si ho nedala. Těch symbolů je fakt habakuk…. A na mě promluvili i se spojitostí s meditací… asi takto:

Žlutá = sebeláska

Růžová =  srdeční čakra…. když lásku dáváš, tak je zelená… když ji přijímáš je růžová.

Takže… ta meditace ti naznačila, že je u tebe ještě potřeba zapracovat na sebepřijetí a sebelásce v oblasti tvé ženskosti… žena v tobě touží po tvé lásce :o).

Haničko, moc ráda jsem tě po roce viděla… a mám radost, že experiment na hubnutí ti pomohl k postavě kterou teď máš…moc ti to sluší…. Fakt mám radost, jak dobře vypadáš.

 

Měj se a směj se….a až přijde zase čas, tak věřím, že se s tebou ještě potkám

S láskou tvá Zrzka

15.11.2011

 

 

Ahojky Zuzanko,

máme za sebou víkendový seminářek, na který jsem se neskutečně moc těšila. Liješ do nás spoustu energie, která z Tebe jen srší, nakopáváš nám krásně ty naše prdélky. V sobotu mi zřejmě největší problém dělalo množství zúčastněných lidiček. Nemyslím to ve zlém, protože všichni byli naprosto skvělí a já jsem moc ráda, že jsem je potkala! Ale nějak mi vadila ta spousta negativních, jak to popsat, snad energií, které jsem cítila v éteru a to mne ještě více svazovalo a nechtěla mi ta moje tělesná schránka dovolit, abych k nim přidala ještě ty své. Až když si se mne dotkla a Tvé žhavé uhlíky mne začaly až doslova pálit na zádech i hrudníku, tak mi došlo, co je mým největším problémem a spustilo se to tak nějak samo. Cítila jsem u kreslení svého pozitivního obrázku, jak mi zaplňuje ten vnitřní vyhozený kousek, zalívá mne teplem a ač nekreslím, nikdy mi to nešlo, tak to byl pro mne poprvé velký zážitek. I přesto jsem večer přijela domů naprosto „zbořená“, v mžiku jsem usnula u TV

a rodinka si mne opravdu užila.

Neděle byla úplně jiná relaxačka suprovní a kreslení AK jsem se nebála, šlo to nějak samo, a k tomu když došlo ke shodě třeba jen jediné čakry s Tvým obrázkem, měla jsem upřímnou radost a hlavně, dodávalo mi to chuť do dalších obrázků.

Už mi nebyla ani vnitřní zima, jako tomu bylo den předešlý. Přišlo mi, že je mezi námi spoustu sluníčka, sice bylo znát únavu na našich tvářích, ale i ostatní mi přišli více v pohodě.

Nezlob se, že Ti tady vypisuju, ale měla jsem hroznou potřebu napsat Ti to. Bylo mi mezi holkama moc fajn, asi je to jedna z mála možností, kdy můžu být jen sama za sebe!

Měj se krásně Zuzanko a děkuji!!!!

15.11.2011

Ahojíček Marcelko,

 

Jsem moc ráda, že jsi mi napsala a podělila se o své pocity…. Vlastně jsme to tam všichni podle toho co mi píšete vnímali tak nějak stejně. Bylo to jiné, silné, násobené a zrychlené…. O tom už jsem psala.

Marci, mám radost, že jsi seminář prožila jak píšeš a že jsi začala AK chápat….spousta věcí ti ještě docvakne tak jako i ostatním.

 

Měj se a směj se a těším se na tebe… uvidíme se ve škole.

Zatím pa… s láskou Zrzka

15.11.2011

Zuzanko,

ty jsi ten nejsprostší Anděl, jakého jsem kdy viděla 😀 , nicméně jsi velmi úžasná osůbka, uvnitř citlivá a jemná, prostě naša, a seminář byl úžasný,i když jsem  na něm víceméně malovala furt ty své čmáranice, ale neboj, vše jsem vnímala a ukládala si to do podvědomí. A těším se, jak to se mnou už brzy začne pracovat…

Objímám tě a ještě jednou děkuji.

Karin Pastelka.

14.11.2011 

 

Ahojíček Kajdo,

Krásně kreslíš…. AK nebude pro tebe tvojí parketou, ale než se pustíš do nějaké té své nádherné kresbičky, tak se vymaluj …hlavně když pocítíš bolest… vzpomeň si na můj obraz v obyváku.

Až bude víc času, tak ti pošlu ty recepty na buchty…. Ale radši se připomeň…ráda jsem tě poznala… ty divoško jedna…. Věřím, že tvůj slovník jsme neobohatila…. :o)

Měj se a směj se….a držím ti palůšky, ať už uděláš jakýkoliv krok ve svém životě

S láskou….tvá Zrzka

15.11.2011

 

 

Ahojky Zuzi,

ještě jednou díky za tento seminář. Opravdu to nebylo jen o kresbě. Bylo v tom hodně jiného. Omlouvám se, že jsem se v tolika lidech ani nestihla se všemi seznámit, ale současně děkuju všem těm, kteří tam byli i kvůli mě. Nebudu nikoho jmenovat, oni ví. Jakoby souběžně s Tvým seminářem ještě probíhal seminář čistě pro mě. Přicházely ke mě informace, které byly jen čistě pro mě. Možná i proto bylo moje chování jiné, než bývá jindy. Meditace byly úžasné. Informací víc než dost. Nezapisovala jsem si je. Vím, že je nezapomenu. Mohla bych se rozepsat na něklik stránek o mých pocitech, ale není to třeba, třeba někdy osobně 😉 Nebo, až je trochu víc zpracuju, tak napíšu 😉

Dnešní noc jsem měla i naprosto zvláštní sen. Docela úplně jsem ho ještě  nestrávila, ale už hrozně dlouho jsem se v noci nevzbudila hrůzou, tak abych se bála znovu usnout. Jen ve zkratce. Můj bratr měl něco nekam odnést a přesně něvěděl kde se to místo nachází. Šla jsem s ním, i když jsem si taky nebyla moc jistá. Byli jsme v nějakém podzemí, jako ze středověku, vypadalo to jako válečný lazaret. Kolem nás běhali zřízenci (ale asi jen ženy), které nosily mrtvoly. Nahaté, bílé, občas bez rukou, bez nohou, bez hlavy… Působilo to jako nějaká továrna na mučení. Jakoby odklízely mrtvá těla, zničená mučením. Nás dvou si moc nevšímaly. Věděla jsem, že nám nemůžou ublížit, ale přesto jsem se strachu neubránila. Věděla jsem, že by neměli problém mě zabít, ani mého bratra, ale nějaká síla jim v tom bránila a jim to hrozně vadilo. Přišli jsme s bratrem do nějaké místnosti, kde měl předat nějaký ten vzkaz nebo co. Tam leželi lidé (lidé??) na holé zemi, pod sebou jen nějakou tenkou deku, jinak úplně nazí, nepřikrytí a všichni se tak nějak kroutili v křeči bolestí? vztekem? Leželi jeden vedle druhého, jako v nemocnici. Byli všude. Když nás uviděli, okamžitě se na nás vrhli, že nás asi zabijí. Já jsem na ně zařvala, aby dali pokoj, aby lehli a ani se nehýbali. Poslechli mě, i když to bylo jen ze strachu. Kdyby neposlechli, čekalo by je kruté mučení. (Nemučila bych je já, od toho tam byli jiní) Tuto moc jsem měla jen já, můj bratr ne.. Bylo mi špatně z toho, že je můžu udržet na uzdě jen díky tomu, že budu zlá.

Byli nemocní, někteří umírali, ale jedna slečna se postavila, že nebude poslouchat. A já jsem jí řekla – v pořádku, tak běž pryč a dělej něco rozumného, tady tím válením toho moc nezmůžeš. A čekala jsem, že se znovu zhroutí na deku a nebude schopná odejít. Ale ona naprosto radostně, jakoby osvobozeně řekla – tak jo, konečně! Ale někdo z vedení řekl – ne, ona nesmí nikam jít. Když mohla, tak nic nedělala. Teď v té nečinnosti musí zůstat. A já jsem pochopila, že právě ta nečinnost přivedla všechny ty osoby k jejich vlastnímu pomalému a bolestnému umírání. Pak jsem se probudila.. a bála jsem se jen pohnout – bála jsem se usnout, protože jsem věděla, že to bude mít pokračování…

Stejně jsem nakonec usnula a mělo to pokračování.. Ale už mírnější. Pouze všude chodili lidé,  bez své vůle, bez emocí, jen s úmyslem ubližovat…

To by byl námět na horor jak vyšitý… Fakt jo. Ty moje sny jsou prostě naprosto šílené. Není to první takovéhoto druhu, asi se nad tím budu muset zamyslet. Co tomu říkáš?  Spustil se mi přístup do nějaké mé temné minulosti nebo to bylo varování?

A vůbec, jaký máš pocit ze semináře Ty?

Až budeš v Břeclavi, zvu Tě na kafe.. Protož ejsi úžasná 😉

Páček shledáček Radka

14.11.2011

Ahojíček Rady,

Věřím, že každý z vás si odnesl to co si odnést měl, a že v pravou chvíli se další informace vynoří a docvaknou. Moc ráda jsem tě viděla… a poňuňala :o).

Ten tvůj sen pro mnohé, tak jako pro tebe je nepříjemný, ale věci nejsou takové jak se zdají být…na mě mluví jinak. Ty jsi Rady už hodně daleko a není třeba ti to psát polopatisticky a tak budu trošku psát v bodech a možná v hádance….je třeba abysis ten sen sama odhalila co ti měl říct, ale napovím ti:

SMRT není vždy jen smrtí…je to konec….a na každém konci je nový začátek.

Těla bez hlavy a končetin…. Když je ve skládance něco špatně…je třeba ji rozložit a znovu poskládat a díl, který je možná špatný vyměnit za nový.

Bolest těch lidí… jsou tvoje bolesti kterými jsi si prošla…a ještě procházíš.

Strach a nepříjemný pocit v průběhu snu a pak opět strach znovu usnout… jsou tvé potlačené strachy.

Na semináři díky času ve kterém probíhal bylo vše zesílené….a tak tvé rány se otevřely, aby hnis mohl z rány ven a rána se mohla začít léčit…. Dej si tvůj sen, sen Jahůdky i vše co jsem vám tam říkala + tím čím sis v životě vším prošla dohromady…. Docvakne ti to.

Ta dívka ve snu, která se postavila a měla odvahu odejít… je kousek z tvého podvědomí… částečka, která ti ukazuje…. Procházíš už delší dobu očistou … je třeba čistit všude…nejen doma…

No a včil už si to seskládej a dej dohromady…nespěchej…a když si nebudeš vědět rady…tak si pomoz pastelkama :o).

Díky za pozvání….až budu v Břeclavě a bude čas, tak se určitě ozvu…a aj bez kafíčka se ráda stavím jen tak na pokecík.

Měj se a směj se…. a těším se někdy na tebe…papapapa

S láskou Zrzka

15.11.2011

 

 

Ahojky Zuzi,

tak ta Tvoje reakce na můj sen sedí jak hrnec na pr…. 😉 Později se mi totiž vybavilo, že v prvním snu ti lidé byly hluboko pod zemí – v mém podvědomí – hluboko schované.. a v následném snu vycházeli přesně z toho domku, kam jsi nás poslala v meditaci.. ano, ono vycházeli z toho podkroví, kde byl oltář…. síla..

No, abych to uvedla úplně na pravou míru, tak v pondělí se mi zdál sen, že jsem na hřbitové, jsem tam jako brigádník nebo něco podobného, je nás tam víc a máme za úkol upravovat hroby, o které se nikdo nestará. Každý pracoval sám za sebe. Nebyla to společná akce. Byla to příjemná práce. V tomhle snu jsem už jednou byla, ale tenkrát jsem tam byla spíš jen jako pozorovatel. Přesně jsem si pamatovatovala, jaké hroby se minule upravovaly a já k nim zase znovu šla. Byla jsem hrozně udivená, že některé náhrobky zmizely a zůstala po nich je krásně hladná zem..

super – je toho hodně co se mi děje, poprvé se mi třeba stalo, že mi nějaký obrázek dokázal rozvibrovat srdeční čakru.. Je od Karin – to je taky takové moje zrcadlo. Když jsem přemýšlela, kam si ho pověsím, došlo mi, že nejdřív musím doma vymalovat…Takže čištění sakumprdum – fyzicky i duševně…

díky, díky.. Radka

18.11.2011

 

Tak znova,se mi to neodeslalo a celé vymazalo co sem psala:-D.

Chci ti Zuzi poděkovat za bezva víkend.

Cítím se stále tak nějak unavená a vstřebávám.Nicméně cítím v tom velkou sílu a jsem zase dál na své správné cestičce.A musím ti říct jaký zázrak se mi stal-mám bráchy a on je velmi citlivý a je mi velmi povahově podobný,jsme na sebe velmi napojeni a já mu rozumim i když nemluví…Poslední dva roky však to byl s prominutím kretén,já mu vůbec nerozumněla,bylo to chodící ego.Vždy sem mu jen řekla svoje a šla,nic jiného nemělo cenu…a doufala že se zase vrátí.Dnes mi napsal o pomoc…Objednávám ho tedy na kineziologii,protože potřebuje pomoct od hloubky…..Já jen abys věděla,že jsem na něj myslela na kurzu i na táty ale nemyslela sem že až tak se to může stát….Opravdu je vše ted neuvěřitelný fofr.Hele a ještě jedna věc,já jsem taky pěkně sprostá jako dlaždič,pomáhá mi to srovnat se:-D neumim bez toho žít a vždy se to ve mě pralo,jestli je vhodné,abych jako tak nějak duchovně založený člověk takhle házela kurvy atd do placu.Ale po tomhle víkendu jsem v klidu a vím že to nemá na nic vliv:-D.Jejda já bych toho ještě psala,ale nebudu tě zahlcovat,Začínám být plná dojmů,začíná to vyplouvat:-)

Děkuji ti Zuzanko……….

Markétka

14.11.2011

Ahojíček Markétko,

Děkuju za tvoje písmenka a za to že jsi tam byla s náma. Se tady tlemím…. Jak vás můj slovník zasáhl :o) jen doufám, že to nebude to jediné co jste si ze semináře odnesli a co jste se tam ode mě naučili :o)…nenene…..vím, že ne… jen se tomu směju. Já jsem vám vysvětlila proč mluvím jak mluvím… jen jsem si ještě uvědomila, že vás tím udržuju i v pozornosti…ale to jsem si uvědomila až po semináři a tak trošku jsem zalitovala, že je škoda, že moji páni docenti to sem tam taky něčím neproloží tu svoji přednášku, určitě by se mi líp chápalo a nechtěl spát ve výuce :o).

Měj se moc hezky Markétko… a buď přirozená…jakmile se něco v sobě potlačuje a dusí…tak už je to znásilňování sebe sama….

Zatím pa….s láskou…Zrzka

15.11.2011

 

 

Krásný večer Zuzko,

moc děkuju za e-mail, který dnes dorazil a musím ti moc poděkovat za všechno … – všechno .  Ještě pořád to tak nějak duní a určitě ještě nějaký čas dunět bude. Je to jako nahlídnout do jiného světa, takového, o kterém zatím jenom sníme, ale i tím sněním ho budíme a taháme do „reálu“. Nic není nemožné, a to je supér. Jsem strašně zvědavá na to, kam to půjde 🙂  .

Na opakovačku či dvojku přijedu moc ráda.

Bylo úžasný setkat se s tolika krásnýma dušičkama.

Hojda, Martina.

14.11.2011

Ahojíček Martinko,

Děkuju za písmenka… zatím to nech dunět… po čase z toho bude rytmus a pak i nějaká dost dobrá hudba…. Ono to všechno potřebuje čas :o….a kam to půjde? Přesně tam, kam to nasměřuješ….a vím, že jsi hodně pochopila a ještě pochopíš a tvé kroky budou směřovat tam kde ti bude dobře….

Měj se a směj se …a těším se někdy na tebe…moc ráda tě zase uvidím.

S láskou Zrzka

15.11.2011

 

 

Ahoj Zuzanko,

Tvůj mailík přišel jako z nebe. Zrovna večer jsem si říkala, že Ti písnu, ale tohle bylo tak nádherné pohlazení!! Děkuji, děkuji, děkuji. Tvůj seminář byl naprosto úžasný, jsem sice strašně pořád unavená a ještě mi spousta informací nedochází, ale jak jsi psala, ono to příjde. Taky mě štve, že jsem pořád tak nějak uzavřená, ale asi tam na mě bylo moc lidí. Jsi naprosto úžasná ženská a je pro mě velkou ctí, že jsem se s Tebou setkala. Mám Tě moc ráda a určitě se s Tebou setkám zase osobně!!!

Zuzi, chtěla bych se na něco zeptat. Včera jsme si s Dadinkou čmáraly a zkoušely jsme i vztahy a narazily na mého bratrance. Musela jsem Ti to napsat!! To, co jsme nakreslily, byl mazec mazců, ještě teď mi z toho není moc dobře. Ta jeho energie byla tak silná, že jsem se normálně uvnitř začala třepat, bušilo srdce a všechno se sevřelo. Nebyl to strach, asi taková sílá. Večer jsem z toho nemohla vůbec usnout, je možné, že jsem nahlédla do černé, špatné a možná až nebezpečné duše? A nebo ten vztah je mezi námi silný, že mnou prošla taková síla? Normálně jsem se musel chytnou večer přítele v posteli, aby se mi trochu ulevilo. Musela jsem Ti to napsat, cítím úlevu. Prosím Tě, hlavně mi neříkej, že mi začalo hrabat 😀 Vím, kde mám stát a co s hlavou, pamatuji na to!!

Děkuji za jakoukoliv odpověď!!! Ať už vyslanou, nebo napsanou.

Měj se moc krásně!!

Mám Tě ráda

Tvoje Lucka (ta malá – nezletilá 😀 😀 :D)

15.11.2011

Ahojíček mrňůsku Lucinko,

To jsi moc hodná, že jsi se upřesnila, která jsi…. Hned jsi mi naskočila před očima…i to jak jsem byla vyvalená z tvého věku… :o) mohla by sis dělat dceru na to kolik ti doopravdy je :o).

Půjdu rovnou k věci….k tomu co jste kreslili…. Holky moje zlaté…. Jestli jste zkoušeli kreslit vztah tvého bratrance a jeho ženy…. Tož se nediv že ti bylo zle… jsou věci do kterých vám nic není…já jsem to na semináři říkala…ale možná jste to přeslechly a nebo to přece jen zkusili. ….no a tak jste dostali po paprčách… a věřím, že se poučíte a už budete kreslit jen toho, kdo si řekne, nebo se zeptáte kyvadla jestli smíte znát informace… a nebo budete kreslit jen to co se vás týká… Nic se neděje… to byla jen taková výchovná facka :o)…jak říkám po čuni jsi dostala :o).

Takže klídek nehrabe ti a věřím, že to byla pro tebe hned na začátku dobrá lekce… a že už se do dalších akcí a rýpat se jen tak v někom nebudeš.

 

Měj se a směj se Luci… jsi fajn prcek :o)

Zatím pa ….s láskou Zrzka

15.11.2011

 

 

Ahojky Zuzanko moja zlatá a všecky holčiny a taky Ondro a Lukáši!!!!

Píšu až teď, pač domů jsem dojela včera večer, pač jsem byla ještě na návštěvě v Ostravě a skoro až do půl dvanáctý v noci jsem „musela“ vyprávět Zuzce (jedna z mých  dcér 🙂 ) co a jak… Ona se mnou taky byla na jednom Zuzky semináři… Tak jak Lukáš s Černovláskou, ale ona i kreslila a poslouchala i to, co nechtěla slyšet :-))

Koukala, kolik nás tam bylo… :-)) …

Černovlásko, Tyyy jedna, Ty si tím životem fakt tak radostně poskakuješ – jak hříbátko –  ráda jsem Tě poznala!!! 😉 A Lukáš, to je fajn klučina – Tu fotečku toho koníčka s dlouhou hřívou mi prosím někdy pošli (a nejen tu) pro moju dcérenku, už jsem jí o něm vyprávěla… ;-))

Ráda jsem zas viděla Aničku SR, Peťku (moje Zuzka Ti děkuje za pozdrav a taky Tě pozdravuje), a velkou radost mi udělaly holčiny z Kopčan (u Holíča, nebo z Holíča) :-)) Monča a Iveta, že dojely se alespoň podívat… doufám, že si tu dědinu pamatuju dobře 😀

Jsem moc ráda, že jsem vás holčiny poznala, hlavně Julku, Mirku, Radku, čtyřku z Jičína – Karin, Andreu, Dášu a Petru … atd. atd.

Překvapila mně Andrejka hned při uvítacím seznamování, když se mně zeptala, jestli se neznáme… Já jsem pak měla celou dobu pocit vy čtyři holčiny, že vás odněkud znám, že jsem vás už takhle někde viděla, hlavně Andreu s Karin :-)) …

Jak Zuzka kreslila ta naše bebíčka, musela být v neděli k večeru už dobře vycucaná… :-))

Moje bebíčka jsem si kreslit nenechala, pač pro mě už to bebíčka nejsou, já už mám tak nějak vyřešené a bylo vás tam dost, na koho potřebovala Zuzka energii… 🙂 Ale úplně jsem se v těch vašich bebíčkách viděla… 🙂 Bude líp!!! :-))

A nejvíc mně dostaly dvě kresby: 1. jak Zuzka nakreslila Ondrovi nevěstu. Tak to byla bomba celého víkendu!!! 🙂 Musím se usmívat ještě teď, co Zuzko? Fičák,no ne?! 😉 To je prostě NĚCO! :-)) A Ondro, Ty nepřemýšlej…. 😉 :-))

a 2. když Zuzka kreslila Karin – nemám co dodat, tu kresbu mám stále před sebou… :-)) Držím pěstičky 😉 Ty to zvládneš… A chci Ti říct, Tvoje obrázky jsou úžasné…!!! :-))

Nop všichni – těším na další opakovačku (pokud bude) a na dvojku, trojku atd. atd…… :-))

Mějte se, smějte se a nedejte se!!!!

Sluníčka v duších, úsměvy na rtech a lásku v srdíčkách!!!!!

Rozárka

15.11.2011

Ahojíček Rozárko,

Je moc fajn a dělá mi to dobře, že se na semináři potkáváte a vznikají mezi vámi nějaké ty přátelství a když na sebe zase narazíte, že se tak vřele objímáte…. :o). Je to moc příjemný pohled….i v tomto byl seminář silný…. Přišlo hodně opakovaček…. A dočista mě to hladilo po srdíčku, když jsem viděla vaše rozzářené oči, když jste se uviděli a padli si kolem krků :o). S Ondrou… to byl mazec…. Ale nic se neděje náhodou a za chvilku mu budu odepisovat….. tak se nebudu rozepisovat tady.

Děkuju, že jsi dala vědět, že jsi dojela domů v pořádku.

Měj se a směj se a pozdravuj Zuzku….

Zatím pa s láskou Zrzka

16.11.2011

 

ahojky Zuzko,

tak jak ty máš pocit něco napsát,tak i já mám pocit napsát tobě.Chci  ti poděkovat za krásný víkend strávený v Hodoníně na tvém semináři.Když jsem tam jela,měla jsme smíšené pocity a říkala jsem si „co to zas bude“,ale první okamžik kdy jsi došla a řekla „zdar děcka“ věděla jsem že bude vše v pohodě.A taky bylo,nevím co jsi s námi všemi udělala,ale já od pondělí lítám 10 cm nad zemí jak mě je dobře,tak dlouho jsem se „kurva dobře necítila „,žádné depky z chlapa,který je na mě protivný,jen když se na mě podívá,tak mám v háji náladu,ted jsem si v duchu řekla „fuck of blbečku,ty mě nedostaneš“,usmála jsem se a šla si lítat dál – jindy bych šla do kouta a začala řvát a přemýšlet co jsem zas udělala. Můžu říct že mě je dobře díky tobě a tvému ochotně otevřenému srdci pro celý svět.Je málo lidí,kteří dokážou mluvit otevřeně a na nic si nehrát a člověku nabídnou pomoc a své zkušenosti.Mě jsi jí nabídla a za to děkuji,děkuji,děkuji.

Na další seminář se těším a už předem se hlásím že dojedu.

Ještě jednou děkuji za otevření očí a taky za to že začínám věřit sama sobě a svým pocitům,které jsem vždy zahnala svým rozumem.

měj se krásně a ráda všem říkám

že jsem poznala zlatého člověka.

Papapa

Dadinka

15.11.2011

Ahojíček Dadinko,

Děkuju za tvé písmenka…. Jsem moc ráda, že jsem ti sedla… vím, že ne všichni jsou na mě připravení :o)…ale zatím přijel vždy ten kdo na mě nachystaný je….

Dadulo…. Vím jak myslíš, to lítání 10 cm nad zemí…. Ale zas je tady symbol… bacha na to lítání…. Vím, že víc psát o lítání nemusím.

Svůj život máme všichni ve svých rukách…i ty… tak se nevracej do kouta…v tobě je hodně síly a energie, kterou nedávej energ. Upírům…ale využij ji pro lepší účely. Dady…držím ti palůšky, abys dokázala to co si opravdu přeje tvé srdíčko…. Jen taková malá rada…. Když budeš potřebovat zklidnit a uvolnit…. Víš co máš udělat…třikrát hluboký nádech a udělat si symbol, který sis udělala na semináři….

Měj se a směj se… vznášej se pocitově….ale neuleť nám…bylo by to škoda.

S láskou….tvá Zrzka

16.11.2011

 

 

…avooj Zrzuľka…♥…

teraz reakciu na Tvoj mailík nejdem odkladať…aby som sa do nej nezamotala ako minule…:o))… fakt je, že sa mi dejú veci, ktoré vo svojich súvislostiach viem len sama pochopiť… a na pocity, v ktorých sa veziem, často neviem nájsť výstižné slová… preto pôsobím tak, že si všetko nechávam pre seba…:o))

…schytávam kritické reakcie nezainteresovaných, že som Tebou posadnutá… a žeriem všetko, čo povieš…:o))…už sa na tom len bavím… bez potreby viesť nikam nevedúce diskusie… kto pochopiť má, ten pochopí…:o))…je pravda odveká…

…ďakujem Ti za báječný víkend, ktorý vďaka Tvojej bezprostrednosti a úprimnosti bol od samého začiatku nehorázne fajn… vlastne ako všetok čas, ktorý som kedy s Tebou mala možnosť pobudnúť…:o))…

…som rada, že som sa aj tohto semináru mohla zúčastniť… spoznať nových ľudí, v úprimnej atmosfére… kde nikto nemá potrebu sa na niečo… či niekoho hrať… kde je každý sám sebou… so slzami radosti… či bolesti…v očiach… bez potreby posudzovať, či odsudzovať druhého…  cítila som, že tam chcem byť… a viem, že skutočné dôvody sa mi ešte len vyskladajú…:o))

…si moja Svetluška…:o))…čo mi v správny čas na cestu posvietila… a ja som Ti vďačná za lásku a trpezlivosť, ktorou si moje prvé kroky sprevádzala… kým som si uvedomila, že na všetky otázky správnu odpoveď len v sebe hľadať mám…. skľudnila som emócie, zrovnala chrbát svoj a dnes už si s radosťou tie svoje puzzle sama hrám… :o)) …

…pozdravujem všetky dievčatá… najmä tie ochechule, pri ktorých moja bránica dostávala zabrať…:o))…a teším sa na ďalšie stretnutia…

…mám Ťa rada… a ďakujem že viem, že si…

Anička :o) SR

15.112011

 

Ahojíček Aničko,

Ty moja masochistko…. :o)… ty si ke mně vždycky dojedeš pro pár po počuni :o). Vím co sis prožila v meditaci…. Něco se ti tam otevřelo co jsi ani neviděla…. Nemusíš mít strach, jen stůj nohama na zemi. Vím, že toho na svých bedrech máš naloženo, ale máš tam přesně tolik, kolik uneseš a to že jsi nahlídla do věcí mezi nebem a zemí ti pomáhá s tou tíhou tak nějak dobře žít, protože víš proč se ti to děje. Ve svých článcích, ve svých odpovdí i na seminářích furt dokola opakuju a zdůrazňuju, věřte jen tomu co je vám blízké…. A vím, že ty se tím řídíš.

Měj se a směj se Aničko a drž se…. není třeba ti víc psát…vím, že víš.

S láskou…. Zrzka

16.11.2011

 

 

Ahoj,

prosím Tě, jestli budeš mít chviličku čas, napiš mi alespoň v bodech něco k

těm dvěma kresbám (v příloze), které naštěstí pohotově vyfotila Karin.

Já jsem byl tak nějak v šoku a mám z toho povětšinou v hlavě „okno“ a

pamatuji si jen nějaké útržky.

Jeden obrázek je xxxxx, druhý xxxxx – raději to píšu, abych předešel

nějakému omylu. 🙂

Nechtěl bych, aby mi něco důležitého uniklo, ono mi to stejně myslím dojde

až za nějaký čas, až to všechno tak nějak asi dozraje.

Jsem moc rád, že jsem na seminář jel, bylo to super a hlavně už rozumím tomu

neodbytnému nutkání se zúčastnit. 🙂

Díky a zdravím

Ondřej

15.11.2011

Ahojíček Ondro,

Neboj…. Vím, který obrázek ke které patří :o)…. Jen už ti nedokážu napsat to co jsem ti tam řekla…. V době kdy kreslím, prožiju si např. problém s vámi…ale jen co to pustím…tak to je pryč, ale zatím to mám v paměti a tak jen stručně pro lepší pochopení ti to popíšu…on ten zbytek ti docvakne…tak jak kdysi před rokem ti docvakl obrázek co jsem ti kreslila.

Nic není náhoda….a tak ani „omyl“ když ses ptal na xxxx a mě se před očima vybavila xxxx a nakreslila jiný vztah než jsi chtěl není náhoda…. Teď když ti to píšu, tak si matně vybavuju, že jsem ti něco podobného už povídala v Břeclavě, když jsem se za vámi stavila na semináři co jste měli s Wahl. Zajímal tě jiný vztah, ale dostal jsi nejdřív odpověď na vztah na který by ses asi ani nezeptal.

 

Takže pojďme na to.

První obrázek:

Tam to bylo moc silné…krásné… mezi vámi se zakreslila srdeční čakra se srdíčkem…. A bylo to moc silné srdíčko…lásenkové….ta láska mezi vámi visí jako umí vyset mezi někým napětí…. A to je to co jsem ti říkala, že stačí fouknout a jiskřičky se ve vašich srdíčkách rozhoří. Kytičky na krční čakře… a mezi vámi…značí o společné řeči, nemusíte ani mluvit a rozumíte si … velké souznění. I když se nevídáte…tak myšlenkami jste k sobě spoutaní, letí vám myšlenky k sobě….nejde na sebe zapomenout…. Nebudu tě nabádat, abys udělal nějaké kroky… ale popřemýšlej o tom…

 

Druhý obrázek:

Tady je taková vzájemná souhra po všech stránkách…. Jste kamarádi, ale kdybyste chtěli jít do vztahu,  tak by to šlo… a fungovalo to…  Oproti tomu prvnímu obrázku by to ale bylo slabší po té srdeční záležitosti….

 

Tak snad to Ondro bude stačit takto…ony ti ty moje slovíčka ještě doskáčou…už teď po přečtení tohoto mailíku ti naskakuje i to co jsem ti říkala cestou v autě na nádraží…i co jsem říkala když jsem to kreslila….

Fakt se usmívám… jak je to zařízené… jak i „omyly“ nás vedou do míst, kde máme být.

Měj se a směj se Obro a nebo se jen usmívej…mám ráda když se směješ…fakt nekecám…. Normálně když hodíš ten tvůj úsměv, tak je z tebe takový malý klučina, a celou mě to hladí :o)

Zatím pa…s láskou tvá Zrzka

16.11.2011

 

Ahojky Zuzanko :-),

ty se budeš smát, ale mě se po tobě včera tak stýskalo :-). Já nemohla ani napsat reakci na seminář, vůbec mi to nešlo. Jako v srpnu, když jsem přijela domů, hned plna všeho sedla k NTB, psala a psala a odvařila disk :-). Teď jsem se hodila do nějakého režimu klidu a zpomalení, vlastně jsem to ani nechápala, ale stýskalo se mi po tobě, no řekni, nejsu já praštěná :-)?

Kočinko, fotky všechny nemáš, ale už jsem to doma natahala na flash, zazipovala a posílám ti to. Kdybys to nemohla otevřít, tak písni a já je rozbalím a pošlu jinak. Jsou to ty, které fotil Lukáš ještě potom, co ti uložil ty co máš na flash. Říkal mi to, proto to vím :-).

Zuzanko, kočinko já jsem tak ráda, že budeš dělat ty semináře jinak. Že ty opakovačky uděláš zvlášť a že budeme moci jít více do hloubky, bylo nás tam tentokrát opravdu moc a musela jsi být unavená z těch našich energií, jak jsme se tam všichni sešli. Bylo to moc prima, ale podle mých pocitů jsem si to užila, mnohem intenzivněji v té menší skupince, když jsem v srpnu dojela poprvé. I když ono to může být i tím, že to bylo tenkrát poprvé, já nevím :-)? I potom povídání u malinového bylo takové komornější, ono když je moc lidí, ani se spolu pořádně nemají možnost pokecat, trochu se poznat. Uvědomuji si, že jsem s někým ani nemluvila a teď mě to trochu mrzí. Ale i tak to bylo moc super, líbilo se mi to, přestože to pro mě byla opakovačka, stejně to bylo zase jiné, než minule…. Zuzulko, ty jsi prostě skvělá, umíš to úžasně, obdivuji tě, jak jsi si s tím množstvím nás poradila ….MÁM TĚ MOC RÁDA :-)! A řadím se do klubu těch, kteří na tobě ujíždějí :-).

Moc se těším, že příští rok až bude nějaká ta opakovačka zase za tebou dojedu, já se přiznám, že tentokrát jsem jela za Tebou a AK byla až na druhém místě a Zuzanko, nepřestanu ti nikdy být vděčná za pomoc Lukášovi…….on byl tak spokojený, že tě poznal a jel, dokonce říkal, že se zkusí vykreslovat z negativních emocí, už má pastelky, papíry a podložku v pokojíku :-). Byl trochu zklamaný, že nad 6.čakrou má stále ten deštník, tak jsme o tom mluvili :-). je vidět, že o tom přemýšlí a já vím, že mu to docvaká v pravou chvíli :-).

Já jak jsem byla taková zklidněná, tak jsem si včera koupila nové velké pastelky a večer zapálila tu Julčinu andělskou svíčku, pustila meditační CD a kreslila. A když jsem dokreslila a koukla na ten obrázek, najednou se mi zdál nějaký jiný, než ty předchozí. Jakoby se něco posunulo…..prostě na mě mluví nějak jinak, než ty kreslené dříve, tak nevím :-). Ale co, nezkoumám to jen přijímám……přijímám to s láskou jako dárek od Tebe :-). A moc za něj děkuji……. :-)!

Ještě něco, Zuzanko, měl by být podle předpovědi krásný sluníčkový den…….hlásí sice sluníčko, ale už 3.den co by mělo svítit je inverze, divná mlha… můj taťka ( už ne tolik zarytý materialista ) včera prohlásil : “ Ty Ivčo… to je nějaká divná mlha, v těchto teplotách padá nějaká krupice, ale to není normální, tak to nefunguje, to musí být nějaká chemie, kterou na nás vypouštějí “ ….. Málem jsem upadla….Tak jsem si uvědomila, že i on, který teprve si všímá souvislostí a přemýšlí o věcech, které vždy předtím zavrhoval si všímá těchto věcí…… jsem ráda, že i on se mění…….

Zuzanko, přes to počasí jaké je…….možná u Vás v Hodošu je sluníčko 🙂 …ti přeji prožití pohodového dne, hodně lásky, zdraví a štěstí v každičkém okamžiku … poř Měj se a směj…..MTR tvoje Ivča 🙂

P.S. Fotky neprolezly celý soubor, ani zazipovaný, takže je naposílám zvlášť 🙂

16.11.2011

Ahojíček Ivko,

Už bych se jen opakovala…bylo to jiné, bylo to násobené, bylo to hektické, plné energií….atd :o). Moc ráda jsem tě viděla a ráda jsem poznala i Lukáše… všechno bylo tak jak být má…. v průběhu semináře i po něm. Upozorňovala jsem vás na mazec co nás čeká i na únavu… vím, že jsem do vás vevalila informace, které by vydaly za víc seminářů než za jeden…ale jak jsem psala…ono se to usadí a v pravou chvíli objeví.

Přestože se Lukáš přímo nezúčastnil semináře jako jeden z vás…byl tam …a dokumentoval průběh na fotky za co mu moc děkuju….. ale i tak ty energie byly tak silné, že i on si prošel svým a …on ví co jsem si s ním povídala  a já věřím, že ho to posune směrem kde má být…ještě to chvíli potrvá…

Tak jako se posunujete vy, tak se posunuju i já….a tak i tento seminář mě posouvá dál v představách jak budou semináře probíhat…. Čím dál víc se mi rozjasňuje… má to tak být.

Ivulíku…..díky za písmenka… díky za fotky, za návštěvu…za to že jsi a že jsme se mohli poznat osobně…vím, že se ještě uvidíme….a nejen s tebou…

Měj se a směj se…s láskou Zrzka

16.11.2011

 

Vaše komentáře

Reklama