KDE JE PRAVDA O PETICI NA LEGALIZACI KONOPÍ?

S láskou vaše Zrzka

20.4.2012

PODPOŘEME LEGALIZACI KONOPÍ PRO VLASTNÍ LÉČIVÉ ÚČELY

Jste přesvědčeni o léčivých účincích konopí?Štve vás, že cigarety, alkohol a jiné drogy jsou legální, i když nemají žádné léčivé účinky?

KLIKNITE na červený odkaz

Podepište petici za legalizaci konopí

Přečtěte si příběh o tom, jak konopí krásně pomáhá při roztroušené skleroze:

Jmenuji se Zdeněk Majzlík, je mi 66 let a podle zákonů České republiky a Evropské unie jsem drogový dealer, kterému neustále hrozí zatčení a odsouzení k mnohaletému vězení.

Je tak tomu proto, že sháním a pěstuji pro svou dceru konopí s vyšším obsahem THC, než povoluje zákon.

Mojí dceři je 45 let. Od svých 27 let je postižena nemocí, zvanou roztroušená skleróza. Tato nemoc u ní způsobuje, že její tělo bylo v permanentních, velmi bolestivých křečích. Přestaly jí pracovat střeva. Trpěla obrovskými zácpami, kvůli kterým dvakrát skončila až na jednotce intenzivní péče. Ztratila chuť k jídlu a zhubla na 38 kg. Sama se nedokáže pohybovat a je trvale odkázána na invalidní vozík. Pomoc svých blízkých potřebuje na každou i tu nejbanálnější činnost, u které si zdravý člověk vůbec neuvědomuje, že ji vykonává. Musel jí být operativně zřízen trvalý vývod z močového měchýře. Propadala obrovským depresím, ztratila zájem o okolní svět a soustředila se jenom na to, jak se všech svých problémů zbavit. Chtěla ukončit svůj život.

Oficiálně uznané léky jí byly ordinovány ve stále větších dávkách. Přesto postupně ztrácely svou účinnost. Pak jí bylo odbornou lékařkou doporučeno, aby zkusila užívat konopí ve formě marihuany. Po vykouření jediné marihuanové cigarety se veškeré křeče v jejím těle uvolnily. Po týdenním přidávání drcené marihuany do každého jídla se nejdříve zmírnily a pak zcela ustoupily zácpy.

Ustoupily také ty nejhorší deprese a ona se opět začala zajímat o okolní svět.

Dávky kortikoidů a cytostatik jí bylo konečně možné snížit.

Během roku se její váha zvýšila na 42 kg.

Konopí sice nezpůsobí, že by se moje dcera uzdravila. 

Způsobuje ale to, že i pro ni se její život stává snesitelným.

Moby Dick - sklizen

Přestože jí užívání konopí takto pomohlo a pomáhá, tak dle zákonů České republiky a Evropské unie je stále uživatelem zakázané návykové látky a je mocnými v této zemi označována za feťáka.

Podle statistických odhadů je v České republice čtrnáct až osmnáct tisíc pacientů s touto nemocí.

Každý z nich, kdo se rozhodne, že již nechce snášet ty kruté podmínky, které tato nemoc přináší, se dostává na černou listinu mocných tohoto státu a Evropské unie a riskuje vysoké pokuty a soudní stíhání.

Každý z rodinných příslušníků či přátel, který se rozhodne takto postiženým lidem pomoci a konopí jim sežene či vypěstuje, riskuje vysoké pokuty, soudy a mnohaletá věznění.

Tato perzekuce přitom nemá racionální podklad.

Bylo zcela nezpochybnitelně prokázáno, že návykovost na marihuaně je stejně vysoká, jako návykovost na čokoládě. 

Proč tedy není konzumace čokolády zakázána a můžeme ji kupovat i těm nejmenším dětem?

Bylo zcela nezpochybnitelně prokázáno, že zdravotní a společenská nebezpečnost užívání marihuany je řádově nižší, než je tomu u užívání tabáku a alkoholu.

Jak je tedy možné, že kterýkoliv dospělý člověk v tomto státě si v kterémkoliv obchodě s potravinami může koupit celé balíky cigaret a může kouřit kde chce a kolik chce. A jediná nepříjemnost, která takového člověka při tom obtěžuje je farizejský nápis na každé krabičce s cigaretami o tom, že kouření způsobuje rakovinu.

A jak je tedy možné, že si kdokoliv v České republice a v Evropské unii může kdekoliv koupit celé hektolitry alkoholu a může se zpíjet až do němoty?

Jestliže se kdokoliv v těchto zemích prokouří až k rakovině nebo se upije bezmála až k smrti, tak pro něj nepřijede policie, aby jej vsadila do vězení, ale přijede pro něj sanitka, odveze jej do nemocnice a tam mu bude poskytnuta bezplatná odborná péče.

Čím se provinily tisíce nemocných lidí postižených roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou nemocí, Alzheimerovou chorobou, rakovinou, glaukomem, Crohnovou chorobou, migrénou a já nevím čím ještě, že na ně mocní toho našeho světa mohou posílat své mocenské složky, aby jim tuto léčivku ukradli a dál je všemožně perzekuovali ?

Já sám marihuanu neužívám. A jsem proti tomu, aby k marihuaně měli volný přístup nezletilí. Stejně tak, jak nesouhlasím s tím, aby nezletilí měli volný přístup k tabáku a k alkoholu.

Jakým právem si ale někdo osobuje právo rozhodovat o tom, jestli smím svou dceru léčit bylinou, která jí prokazatelně pomáhá.

A jakým právem si někdo osobuje právo rozhodovat o tom, že si smím přivozovat rakovinu kouřením tabáku, že se smím upíjet k smrti alkoholem, ale že nesmím ke své relaxaci použít konopí.

Moje dcera pro to, aby znovu neupadla do křečových stavů, musí denně vykouřit čtyři až pět marihuanových cigaret, tzv. jointů. 

Nikdy z toho nebyla v psychotickém stavu. I po vykouření této cigarety hovoří zcela normálně, nemá ve tváři připitomělý úsměv a chová se zcela racionálně.

Pro to, aby podpořila funkci svých střev, si musí do každého jídla přidat asi jednu polévkovou lžíci drceného konopí.

Opět to nemá žádné nežádoucí účinky.

Denně tedy moje dcera spotřebuje asi tři a půl až pět gramů této byliny.

Mocní tohoto světa svou restriktivní politikou způsobili, že tato bylina se dá sehnat jen na černém trhu a její cena se pohybuje okolo 30 € za 5g.

Měsíčně by tedy musela za tuto látku vydat až 900 euro. To je asi 22.500.- Kč.

Invalidní důchod mojí dcery je ale pouze 7.000.- Kč.

Já i moje žena jsme starobní důchodci a důchod nám právě tak stačí k přežívání.

Proto jí konopí musím pěstovat já sám a jen případné nenadálé výpadky nahrazovat jeho kupováním.

Každý rok musím zasadit 25 až 30 rostlin. Jejich vytříděním mi pak pro dceru zůstane 20 až 25 rostlin.

Již za 6 rostlin se ale jde do vězení.

Pokud se mocným tohoto našeho světa povede mne odhalit, já půjdu do vězení a z mojí dcery se opět stane křečemi zkroucená a bolestí řvoucí lidská troska.

Já jsem dospělý a svéprávný člověk a hluboce mne uráží, že si nějaká skupina mocných myslí, že jsou to jedině oni, kdo mi může nařídit, čím se mám léčit, čím se má léčit moje dospělá dcera. 

Hluboce mne také uráží, že tatáž skupina polobohů může nařídit, že dospělí a prý svobodní lidé pro svou relaxaci mohou použít alkohol a tabák a to i přes jejich nebezpečnost, ale nesmí použít konopí, které se svou nebezpečností rovná čokoládě.

Jestliže jste dočetli až sem, mohl bych být spokojený, protože vím, že o tom, co jste četli, budete přemýšlet.

Já si ale nemohu dovolit být skromný, proto se na Vás obracím ještě s prosbou.

Prosím, pomozte mi. A pomozte mojí dceři. A vlastně nám všem. Tedy i sami sobě.

Víte, moje dcera až do svých 27 let byla naprosto normální člověk, se svými radostmi a běžnými, každodenními strastmi. Ráda lyžovala. Závodně tančila. A koncertně hrála na kytaru. A ani ona, ani nikdo z nás si nemyslel, že se to může nějak dramaticky změnit. Až do toho nenadálého, hloupého zakopnutí na rovné cestě, kde nebylo zakopnout o co. Tak se totiž tato nemoc ohlásila.

A toto se může kdykoliv stát u kohokoliv z nás. Může se to objevit u někoho, koho máte moc rádi. Může se to stát Vašemu dítěti. A pak to budete Vy, kdo bude v situaci, že budete prosit své známé s vysokými ploty kolem své zahrádky, aby Vám dovolili zasadit pár rostlin, které pomohou.

Prosím, pomozte. 

Já nechci po Vás peníze, ani jiné dary.

Prosím Vás ale, pošlete tento můj email dalším lidem. Svým příbuzným, přátelům a známým. A poproste je, ať i oni udělají totéž. Ať se o této perzekuci, kterou páchají mocní České republiky a dalších států Evropské unie na nemocných lidech, kteří nechtějí nic jiného, než se léčit tak, jak jsou oni přesvědčeni, že je pro ně dobré.

A ať si také všichni uvědomí, jak nesvéprávné tvory z nás, údajně svobodných lidí, mocní tohoto našeho světa dělají.

A jestli budete chtít udělat ještě něco navíc, otevřete si webovou adresu:

www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

kde probíhá podpisová akce za legalizaci léčebného konopí a připojte se.

A pokud by i to pro Vás bylo málo, napište svému poslanci a senátorovi, ať se i oni nad tímto stavem zamyslí.

My skutečně nejsme nesvéprávné bytosti bez vlastního rozumu.

Jsme dospělí, jsme rozumní a chceme být i svobodní.

Zdeněk Majzlík

Týn nad Vltavou

Česká republika

Zdroj: http://empatia.cz/podporte-legalizaci-konopi-pro-vlastni-lecive-ucely


ZKORUMPOVAVNÝ VLÁDNÍ PODVOD „MARIHUANA DO LÉKÁREN“ SI NECHTE PRO SEBE

Zkorumpovaný vládní podvod „Marihuana do lékáren“ řídí sama předsedkyně parlamentu

Otevřený dopis poslancům a poslankyním, členům vlády a občanům, orgánům soudu, státního zastupitelství a policie, novinářům.

Jak si vás, poslanci a poslankyně a vládo naší země a orgány justice může někdo vážit a respektovat, když jste všichni do jednoho lhostejní a hluší k tisícům dopisů a proseb občanů, ať je nemrzačíte a dáte jim pokoj s policajty a soudy, když znáte paragraf trestního zákona 31 přípustné riziko a stále zneužíváte policii na nevinných lidech!

Zabili jste a zmrzačili tisíce lidí a my to můžeme dokázat a dokážeme!

Vládním projektem „Marihuana do lékáren“ poškodíte celou zemi a hlavně nemocné a připravovaný legislativní návrh je stejně tak hanebný a základní lidská a občanská práva popírající právní bastard jako globální podvod na občanech nazvaný ACTA, který chrání zisky korporací namísto práva občanů! To nemáte nic jiného na práci, než občany kriminalizovat a zvyšovat výdaje státu a lidské utrpení je vám lhostejné?!

Konopí je jedna z nejbezpečnějších bylinek na světě a vy, lháři a zkorumpovanci, z ní děláte marihuanu z pěstíren pod umělým osvětlením, kterou nemocní nežádají, zejména pak senioři na vesnicích, kteří ji pěstují hlavně kvůli mastem! Tenhle jed pěstovaný v umělých podmínkách a dnes na černém trhu plný chemie a pouze THC nazývaný marihuana s absencí dalších léčivých kanabinoidů pak chcete dávat nemocným a pak si na nás patentovali neúčinná či jedovatá farmaceutická léčiva, která nežádáme a umíme se zaopatřit sami a mnohem lépe! Naše rodiče a děti záměrně vháníte do rukou dealerům, to nedovolíme!

Jsme svéprávní a znalí občané, ne ovce!
Chceme léčivé kopí a dobře víme, co je nejúčinnější pro mast a danou nemoc, co k vaporizaci a co na tinkturu, olej a tonikum nebo čaje! 
Nežádáme vás o žádné jointy z lékáren, žádnou marihuanu, žádný Sativex, Marinol. Dronabinol a podobné farmaceutické zboží! 
Nejsme vaši otroci!
Budeme vždy pěstovat léčivé konopí a zločinců, jako jste vy, se nebudeme ptát! 

Přes 20 let ví české odpovědné orgány na ministerstvu zdravotnictví, že mají zřídit úřad pro dohled nad kvalitou konopí! Tihle zkorumpovaní zločinci mají nad něčím dohlížet, nebo snad pračka farmaceutické mafie zvaná Státní ústav pro kontrolu léčiv? 
Kdo jiný by si měl své konopí nejlépe ohlídat na jeho kvalitě, než členové rodiny a členové obcí a komunit, kteří si vidí do tváře a nedovolili by si druhému ublížit a podvést člověka, protože by ponejvíce podvedli sami sebe? 
Právo na důstojnost, právo být menšinou, právo na svobodu léčby a vědecký výzkum nám garantuje ústava, úmluvy i zákony.

Můžeme doložit na důkazech, kolik lidí jste zabili a zmrzačili, nejen onkologicky nemocných, důkazy a podněty však česká policie a státní zastupitelství zatím odmítá, nebo vždy v letech 2008 – 2011 zastavilo šetřit, protože by soud potvrdil, že jste lhostejní, cyničtí a zkorumpovaní vrazi a zločinci do jednoho jediného a zneužíváte celou justici vágními a gumovými zákony a média vaše poplašné zprávy šíří!

Policisty zneužíváte k ochraně drogových a farmaceutických mafií, které vás sponzorují na lokální i globální úrovni. 

I po plně osvobozujícím rozsudku Nejvyššího a Ústavního soudu v roce 2008 ve věci pěstování a léčby konopím jste dále tyto krutosti a hanebnosti a bezpráví na občanech svolovali činit, přestože existuje paragraf trestního zákoníku 31 o přípustném riziku a každý trestný čin musí někomu či nečemu škodit a člověk nemá před soud přestupovat s presumpcí viny!

Chcete znát zabité občany z výzkumného programu „Konopí je lék“? Olze Novotné (květen 2011) se můžete stejně jako Petru Ladislavovi Kodymovi (duben 2011) podívat do očí ve filmu Konopné pašije na Streamu (40 min, 2010), co napsal poslaneckým zločincům Petr Ladislav Kodym a ničeho nežádal než zastavení útoků policie a paní Olga Novotná musela dokládat přes celou republiku až v Prostějově soudu, jak ji mizí nádory!

Níže uvedený dopis adresovaný jmenovitě všem 200 poslancům a poslankyním onkologicky nemocného Petra Ladislava Kodyma z roku 2009 nechť je vizitkou parlamentu a zločinů proti lidskosti, za které vás žaluji a vyzvu občany na www.konopijelek.cz k hromadné trestní žalobě s náhradou škod. Petra Ladislava Kodyma můžete vidět v dokumentárním filmu Konopné pašije a dále se panu Kodymovi můžete podívat do očí a také na vyhřezlá střeva v dokumentu ČT z cyklu Ta naše povaha česká

Bez slova vážený vážená a bez úcty k zločincům v parlamentu a státních zastupitelstvích zneužívajících policii proti občanům
Dušan Dvořák, zakladatel cannabisterapie  

————————————————————–

Vážen paní poslankyně Němcová,

 
obracím se Vás s laskavou žádostí o podporu mé léčby rakoviny, kterou můžete ovlivnit pouze Vy, nikoliv lékaři.
Obracím se na Vás v tento předvánoční čas, kdy se lidé připravují slavit svátky světla, lásky, radosti a porozumění, s úpěnlivou prosbou o záchranu svého života. 

Trpím totiž, jako jeden z mnoha pacientů v České Republice, strašlivou chorobou – rakovinou tlustého střeva/konečníku (podrobnosti můžete najít v mé zdravotní dokumentaci [8]) a léčba konopím mi prospívá a činí nemoc snesitelnější. Loni jsem se dozvěděl o možnosti léčby koncentrátem konopného výtažku, který se ve světě používá. 

Používá jej k léčbě i společnost Konopí je lék. Za svou léčbu konopím jsem však byl v říjnu 2009 potrestán přestupkovou komisí v Kolíně zabavením léčivého konopí, přestože daná úřednice znala mé onemocnění a o léčbě rakoviny konopím informuje např. český vládní server www.drogy-info.cz
Trochu Vám přiblížím moji nemoc, která není standardními onkologickými postupy v plném rozsahu léčitelná. Operací, chemo a radioterapií lze v nejlepším případě pacientovi pouze o něco prodloužit život, ovšem za cenu nesmírného utrpení. Jsem obeznámen s případy nemocných, jejichž reakce na podávaná vysoce agresivní a toxická chemoterapeutika je tak prudká, že se pozvrací i když jenom náhodou potkají zdravotnici, která jim chemoterapii obvykle podává. 

Řada pacientů přeruší léčbu chemoterapií před jejím dokončením, nebo se odmítne podrobit dalšímu kolu chemoterapie, protože utrpení působené touto léčbou je větší, než utrpení působené vlastním onemocněním. Podle vyjádření lékařů zhruba 50-70% pacientů s touto diagnózou (v závislosti na použitém prameni) přežívá alespoň 5 let. V mé věkové kategorii (pod 40 let) je ale úspěšnost léčby výrazně nižší. 

Zcela zásadní je potom poznatek, že cca 90% z těch pacientů, kteří po 5ti letech nemají rakovinu v tlustém střevě, stejně zemře během dalších dvou let na metástázy do jater.
Moje babička zemřela před pár lety na stejnou diagnózu. 

Nádor ji ke konci života úplně zneprůchodnil střeva, takže několik dní před  svou smrtí zvracela vlastní výkaly. Byla to příšerná smrt. Ze všech těchto důvodů jsem klasickou onkologickou léčbu odmítl, a začal jsem hledat uzdravení v oblasti alternativní medicíny. Nádor mi ale bohužel postupně zcela uzavřel konečník, takže jsem přestal být schopen vyměšovat. V hrozných bolestech jsem byl odvezen na chirurgické oddělení nemocnice v Kolíně, kde mi lékaři provedli akutní vytvoření kolostomie (bočního vývodu), aby mi zachránili život. 

Operace se bohužel ne zcela zdařila, následkem čehož mi z boku pravidelně vyhřezává až 15 cm střeva, což dále stupňuje mé utrpení a velmi mi to komplikuje život. Další chirurgickou korekci nelze podle vyjádření lékařů provést, a to vzhledem k mému celkově velmi špatnému zdravotnímu stavu (vážím 45 kg).

Přitom všechno toto utrpení bylo s největší pravděpodobností naprosto zbytečné. 

Po té, co jsem vyzkoušel celou řadu alternativních terapií – které sice dokázaly zabránit vzniku metastáz a zpomalit růst primárního nádoru, avšak nedokázaly mě vyléčit – jsem na internetu nalezl příběh Ricka Simpsona [1]. 
V češtině je film uveden na www.konopijelek.cz. Rick Simpson podle svého tvrzení úplně vyléčil mnoho set případů rakoviny – a to i ve velmi pokročilých stádiích – pomocí konopného téru. Úspěšnost této terapie je dle tvrzení Ricka Simpsona minimálně 80% plně vyléčených pacientů. Pokud se jedná o nemocného, jehož imunitní systém dosud nebyl těžce poškozen chemoterapií a radioterapií (kteroužto podmínku bezezbytku splňuji), je dle Ricka Simpsona naděje na úplné vyléčení ještě mnohem vyšší. 

Tak jak jsem byl zvyklý ze svého doktorandského studia (nedokončeného díky mé nemoci), udělal jsem si internetovou rešerši o působení THC na rakovinové buňky. Přitom jsem nalezl celou řadu vědeckých studií, potvrzujících významné léčivé působení této v konopí obsažené substance na mnoho druhů zhoubného bujení. (Konopí v přírodním stavu ovšem obsahuje kromě THC i řadu dalších aktivních látek z kategorie kanabinoidů, které jeho účinnost dále zvyšují). Zmíním například následující práce [2] [3] [4] [5] [6] [7].

Proto jsem začal konopí pěstovat na své zahradě. Jakožto nezkušenému pěstiteli se mi ale první rok nepodařilo vypěstovat potřebné množství rostlin s dostatečným obsahem THC, abych si mohl dle návodu Ricka Simpsona vyrobit konopný tér v léčivě účinné koncentraci. Nicméně se mi podařilo získat alespoň macerát v alkoholu, který mi výrazně pomáhal při tlumení silných bolestí doprovázejících mé onemocnění, zásadně zvyšoval mou chuť k jídlu (vážím 45kg) a působil silně antidepresivně.
Tento rok jsem si proto objednal přes internet (za 3 000,-Kč) semínka speciálně vyšlechtěné odrůdy léčivého konopí s velmi vysokým obsahem účinných látek (tato odrůda se nazývá Medihuana). 

Měl jsem naději, že konečně dosáhnu vyléčení a osvobození od svého nekonečného utrpení. Bohužel mi ale policie veškerou moji úrodu v červenci tohoto roku zabavila, a bylo proti mě zahájeno přestupkové řízení. 

Zápis z tohoto přestupkového řízení najdete zde [9].
Výsledkem zmíněného řízení bylo, že mi byl odepřen přístup k léku, který by mi – podle mnoha výše citovaných pramenů –  mohl s velkou pravděpodobností zachránit život. Navíc jsem musel začít k tlumení nesnesitelných bolestí používat vysoce návykové legální opiáty (Sevredol) s nulovým léčivým účinkem. 

Abych byl vůbec schopen usnout, jsem nucen brát syntetická antidepresiva a sedativa (Tritico). Na tyto léky musím doplácet několik set korun měsíčně, což je při mém plném invalidním důchodu 7 000,- Kč za měsíc značné vydání.
Obracím se na Vás proto sám za sebe – i na místě všech podobně postižených občanů České Republiky – s úpěnlivou prosbou a naléhavou žádostí, aby jste ze své moci zákonodárce učinil/a vše, co je ve vašich silách, ke změně těchto nelidských a zrůdných zákonů. 

Tyto zákony mě totiž ve svém důsledku nutí – stejně jako mnoho ostatních pacientů – nesmírně trpět a nakonec zemřít, přesto že bych se mohl vyléčit. Ze svého pohledu absolventa Matematicko-fyzikální fakulty UK si nejsem schopen představit nikoho jiného, komu by tyto zákony mohly prospívat, než farmaceutické koncerny a drogové dealery. 

Pevně doufám, že naše republika není řízena těmito silami. Pamatujte prosím také na to, že podle lékařských prognóz bude v blízké budoucnosti umírat na rakovinu každý třetí občan České Republiky (v současné době na tuto nemoc zemře každý čtvrtý). Mohlo by se to jednou týkat i Vás …
S úctou a nadějí,
Mgr. Ladislav Petr Kodym

[1] http://video.google.com/videoplay?docid=-7331006790306000271
[2] http://www.youtube.com/watch?v=n31Nuj_AvTg&feature=related ; Robert Melamede,PhD
[3] http://www.jci.org/articles/view/37948/pdf
[4] http://www.elements4health.com/active-chemicals-in-cannabis-inhibits-prostate-cancer-cell-growth.html
[5] http://www.sciencedaily.com/releases/2007/04/070417193338.html
[6] http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2007/11/19/AR2007111900834.html
[7] http://www.konopijelek.cz/index.php?stranka=odborna-literatura
[8] http://www.konopijelek.cz/pdf/Zdravotni%20dokumentace.pdf
[9] http://www.konopijelek.cz/pdf/Prestupkove%20rizeni.pdf


Když jsem na PRAVDIČKY uveřejnila první článek….okamžitě mi začaly chodit od vás reakce…..a tak přidávám další článek….. kde je pravda? …..to nechám na vašem zdravém rozumu….

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama