JSOU TAM JISTÉ PŘEKÁŽKY

Krásné sluníčkové odpoledne 🙂

Jiřina

5.6.2011

Ahojíček Jiřinko,

Nepotřebuju žádné další informace. Odpovím ti naprosto přesně….ano, tvůj přítel je teď v tento okamžik pro tebe přesně tím pravým…ale jestli až do konce života to tak bude…to už ti neodpoví, protože budoucnost nevěštím….jsem zastánce toho, že osud máme ve svých rukou.

No ale neboj se….je mi jasné, že tato odpověď tě neuspokojí…takže se mrkneme, jak to mezi tebou a přítelem je…v tuto dobu.

Pomocí automatické kresby jsem podle čaker zjistila toto:

První čakrou…která vyjadřuje pozemský obyčejný život…rodinu atd. tak tady ty jdeš k němu a tak si ho trošku omotáváš a kudrlinkuješ….ráda se o něho staráš a dokážeš si představit s ním rodinný život, ale on to tak nemá…on od tebe utíká někam pryč…přišlo mi jako by měl jiné závazky.

Druhou čakrou…tato čakra vyjadřuje sexualitu a rovněž chuť do vztahu…. ty k němu jdeš příjemnou ženskou energií, ale on se tady od tebe opět vzdaluje někam …tady v těch dvou prvních čakrách vidím tak nějak největší problém u vás.

Třetí čakra…sebevědomí a role ve vašem vztahu…. oba jste ve své roli spokojení…navíc on tak jak to děláš ty v té první čakře…si tě omotal…. Dokáže ti zvednout sebevědomí…

Čtvrtá čakra…srdeční…. Tady jdete k sobě oba moc hezky….vaše srdíčka jsou otevřená…. Je to láska.

Pátá čakra…komunikace…se mi u vás vůbec nezakreslila…tuto informaci nemáš dostat, ale ty víš proč….víš proč se nezakreslila… zatím si tuto skutečnost nechceš připustit a nechceš to slyšet ani od nikoho jiného.

Šestá čakra….intuice….tvoje intuice je sice slabší než jeho…ale oba jimáte zablokovanou…nevíte co od sebe vzájemně čekat…. V něčem si moc nevěříte…dám  příklad….někde je…ty víš že je, ale stejně začneš rozumem vrtat v tom, kde by mohl být.

Sedmá čakra…myšlenky…hodně na sebe oba myslíte, ale jemu myšlenky lítají navíc i tam kam utíká první a druhou čakrou. Tady se mi navíc zakreslili tři osůbky …. Ty víš co to znamená :o) a kdo to je.

Jiřinko…jak jsem psala už v začátku….žádný partner  není v našem životě jen tak…máme se od sebe něco naučit, něco pochopit, něco dořešit….něco krásného si užít….všechno je tak jak být má.

Měj se a směj se Jiřinko a užij si každičkou chviličku tvého života….ať už je bolavá či krásná…všechny okamžiky v našem životě jsou důležité…..

S láskou …tvá Zrzka

6.6.2011

Hezké odpoledne,Zuzanko,

děkuji za rychlou odpověď 🙂 a chtěla bych k tomu ještě něco napsat na vysvětlenou:

1.č. přesně, je ženatý, má jiné závazky, ale když jsme spolu, je nám moc krásně 🙂

2.č. s tím souvisí to, že není volný a nemám ho jen pro sebe

3.č. opravdu se s ním cítím dobře, je mladší 🙂

4.č. mám ho ráda a věřím, že i on mne ♥

5.č. komunikace…tady tomu moc nerozumím

6.č. máme k sobě důvěru, nemusíme před sebou nic skrývat, ale musíme se skrývat před okolím…

já po něm nechci, aby se rozhodoval mezi mnou a manželkou, je to na něm, nechci ho vlastnit, jen být s ním…asi zvláštní,že?

7.č. ano, hodně na sebe myslíme, píšeme si, scházíme se…ty tři osůbky nevím…jestli jsou u něho, vzal si ženu rozvedenou se dvěma dětmi ( jsou dospělé ) já jsem rozvedená a mám dvě děti ( taky dospělé )

Závěrem jen dodávám, že v tento okamžik jsem šťastná a spokojená s tím, jak to je a užívám si to krásné, co mi život nabízí a učím se mít ráda sama sebe a jestli mě čeká někde něco lepšího, tak to přijmu ráda a jsem tomu otevřená 🙂

Děkuji ti, Zuzanko za tvůj čas a jsem moc ráda, že jsme se našly 🙂

Přeji krásný večer ♥

Jiřina

6.6.2011

Ahojíček Jiřinko,

díky za tvou zpětnou vazbu….ty tři osůbky…to bude manželka se svými dětmi….a ta komunikace….dej tomu čas…ono to časem dozraje a docvakne…jednoho krásného dne bude to CVAK a tobě se vybaví moje písmenka…nemám právo ti k tomu říct víc než jsem už napsala….

Každý partner, který nám vstoupí do života, je pro nás tím pravým a máme si něco odžít a prožít….a vůbec se nedivím tomu co jsi napsala…..za 6. …..ba naopak….bereš to tak jak to je a je moc fajn, že nechceš vlastnit a ovládat. Buď i na dále šťastná Jiřinko…..

měj se a směj se a dej o sobě někdy zase vědět….

papapapa s láskou tvá Zrzka

6.6.2011

🙂

jsi moc hodná a moc děkuji za ta slůvka, rozumím a jsem trpělivá a beru vše tak, jak to přichází ….a odchází

určitě ti dám vědět, až to docvakne,…zatím nic 🙂

automatická kresba mě zajímá, setkala jsem se s ní před pár lety a nevěděla jsem, co to je, nerozuměla jsem tomu…a teď se s ní setkávám znovu a láká mě to víc prozkoumat….u tebe jsem našla spoustu zajímavých věcí, připomněla jsi mi šankhaprakšálanu, v neděli jsem se do toho dala a je to super, cítím se dobře 🙂

Líbí se mi jak píšeš: měj se a směj se ….to mi nedělá problém 😀

To samé přeji i já tobě a hezkou klidnou noc

pa,pa

Jiřina

6.6.2011

Ahoj Zuzanko,

chtěla bych vědět, jak jsem na tom se svým přítelem, jestli je to ten pravý pro mne a nebo ne. Jsou tam jisté překážky. Potřebuješ nějaké konkrétní informace? Děkuji moc za odpověď.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama