CHCI TI PODĚKOVAT

Chci ti moc poděkovat za skvělé počteníčko na stránkách :-), za super článek „Čakry a kameny“. O kameny se už nějakou chvíli zajímám a mám je v miskách po domě skoro všude, dokonce jsem dostala k narozeninám drůzu ametystu, je úchvatná stejně jako příroda, co ji vytvořila. Prostě kameny mě okouzlují, pomáhají mi a je mi s nimi vůbec moc fajn. Krásné jsou ve světle svíčky stejně jako na slunci J. Moc jsi mě tím článkem potěšila, moc děkujiiii J.

Děkuji Ti i za připomenutí krásných článků, které znám ze seminářů Reiki, „Rozhovory 2 miminek“ a „Příběh o motýlovi“.Je báječné si tyto věci připomenout, stejně jako článek „Pro zvláštní okamžik“,který se ke mně dostal pro změnu přes email. Je v nich všech mnoho moudrosti a lásky. Moc děkuji, že jsem si to díky stránkám mohla připomenout.

Zrzečko, stejně jako k tobě se dostávají informace o Nicku Vujičovi, tak i já na něj neustále narážím skoro všude. Nejen o něm, ale i o knize Dr.Jana Hnízdila „Mým marodům“ jsem se dočetla u Vás na stránkách. Informace ke mně doráží z Vydavatelství a ze všech možných stran,takže jsem nebyla nijak překvapena, když jsem na ně narazila i na Setkání s Janem Konfrštem, na kterém jsme byli s kamarádkou před 14 dny. I tam se mluvilo o životě i knize Nicka Vujiče – Život bez hranic a dokonce jsem si tam koupila knihu „Mým marodům“, protože byla ke koupi mezi jinými knihami. Prostě opakovaná informace z různých stran. Jen jsme se s Luckou na sebe usmívaly J.

Setkání s Janem bylo úžasné, je to velice zvláštní pocit setkat se s člověkem, jež žije ve Vědomí. Vyslechla jsem tam spoustu příběhů lidí a uvědomila si, že ať už mě potkala jakákoliv zkušenost, byla vždy ke zvládnutí, vždy mě také posílila. Nikdy bych neřekla, kolik je mezi ženami dříve zneužívaných dívek, dnes již žen a jak hluboké dopady pro ně tato otřesná zkušenost má po celý život. Tam jsem si uvědomila, že jsem vlastně nikdy neměla tak veliký problém nebo bolest v porovnání s tím, co jiní lidé prožívají. To setkání ve mně zanechalo hluboký a nesmazatelný dojem a už se těším na další. Uvědomila jsem si, jaký dar člověku dává tento muž, který pomáhá lidem odkrývat nitro a odpovídat si na otázky, které nám mohou pomoci na Cestě hledání, pochopení a odpuštění sobě a všem, kterých se to týká.

Jsou zkušenosti, které mě sice nebolí a nijak mi nebrání v prožívání štěstí, lásky a radosti každého okamžiku, přesto jsou to situace, které bych ráda plně pochopila a tak jsem se rozhodla, že Jana navštívím na soukromé konzultaci. Zrzečko J, zdá se, že budu mít našlapané léto J. Představ si, že jsem se na „stará“ kolena zbláznila a domluvila si kurz jízdy na koni, přes celé léto, všechny víkendy a některá odpoledne po práci.  Mám statek, kde chovají koně téměř za barákem a začínáme se synem pomalu přemýšlet, že až dostuduje, že si koupíme vlastního koníka možná i dva J. Syn jezdí taky a velice nás to baví. Už mám i vyhlídnuté plemeno :-). Už chápu, proč se říká, že nejhezčí pohled na svět je z koňského sedla. Oni jsou tak kouzelní a inteligentní. Teď před 14 dny se narodilo na statku hříbátko. Je to holka, jmenuje se Chiméra, je to diblík, zkrátka bláznivá Mary. Pošlu ti fotku J. Ale abych neseděla jen v sedle, proložím to dovolenou, těším se moc na víkend do Hodonína koncem prázdnin, na Tebe a seminář AK J. Ono to uteče a budeme sedět u pivča a povídat, těším se na setkání s tebou a všemi holkami, co jsou přihlášené.

Abych nezapomněla, četla jsem tvoji „Pravdu o penězích“ a vybavila se mi krásná afirmace z knihy Dr. Josepha Murphyho, mého oblíbence a tak ti ji posílám… určitě jsi ji už četla. Tady je J.

Peníze jsou mi ze srdce milé a mám je rád, využívám jich hodně a k dobrým účelům, rád je velkoryse vydávám a ony se mi zázračným způsobem vracejí ve znásobeném množství.

Peníze nejsou jen dobré, jsou dokonce velmi dobré, proudí ke mně v hojném množství ze všech stran, s jejich pomocí mohu učinit mnoho dobrého a užitečného a proto jsem vděčný za své materiální i duševní poklady.

Tak koukám, jak jsem se pěkně rozepsala :-).Omlouvám se :-). Přeji Ti Zuzanko do dalších dnů vše dobré ,hodně lásky,radosti a štěstí, pohodu a prima lidičky kolem sebe a všech, které miluješ. Dobrou noc a krásné sny :-).

S láskou a úsměvem

Černovláska

6.6.2011

Ahoj Zrzko :-),

slíbila jsem ti včera přílohu, fotku 14 denního hříbátka, ale odeslala jsem to jak jinak, bez přílohy :-). No, jo rozdováděná a nepozorná, to jsem někdy já :-).

 

Tak papa a měj se sluníčkově :-).

Černovláska

7.6.2011

Ahojíček Černovlásko,

Děkuju za tvůj mailík, který mě pohladil….vůbec v poslední době dostávám zprávičky, které mě hřejí ….a znamenají pro mě především to…že to co dělám, že má svůj smysl… že si lidičky na stránkách nacházejí přesně to co hledají a potřebují si znovu přečíst a připomenout…..

Ivetko, mám z tebe radost….fakt od té doby co jsme se přes písmenka poznali, z tebe cítím, jak začínáš nacházet sebe samu a jdeš si po té své cestičce….posloucháš svou intuici a řídíš se svým srdíčkem…a co je nejdůležitější…..nechala ses unášet proudem řeky života….a tak si to teď všechno užíváš…..díky i za fotečky…ti šemíčci jsou fakt moc krásní a věřím, že si to s nimi užiješ. Těším se na tebe až dojedeš do Hodonína kurz automatické kresby…konečně se poznáme osobně.

Měj se a směj se a užívej si to na řece života…. Sleduj nebe, okolní přírodu, vnímej vůně a poslouchej ptáky a šum větru….fakt mám z tebe radost.

S láskou tvá Zrzka

7.6.2011

Ahojky Zrzečko,

Mocky tě zdravím a posílám Ti večerní pozdrav J. Je nádherně, už zašlo sluníčko, je čistý vzduch po bouřce, prostě krása. Poslouchám ptáky, co ještě na zahradě zpívají v korunách stromů a je mi báječně :o).

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama