SYMPTOMY PŘI ZVYŠOVÁNÍ VIBRACÍ ZEMĚ

 

– Bolesti hlavy v přední části a spodní části lebky:

Přestaň ubližovat sám sobě, pracuj na sebekritice a netlač na sebe tolik. Nemusíš být za každou cenu dokonalý. Uvolni potlačovaný vztek.

 

– Zhoršení zraku:

Pokus se podívat z nového úhlu pohledu na něco, čemu jsi dosud nerozuměl. Před ničím neuhýbej. Strach není na místě.

 

-Malátnost:

Dávej více lásky do všeho, co děláš a dělej jen to, s čím hluboko v sobě souzníš. Na chvíli vypni. Nic neřeš. Jen buď. Jdi se projít. A potom si dopřej příjemnou koupel s vonným olejem nebo himalájskou solí. Během toho si ujasni priority.

 

– Žaludeční nevolnost:

Zbav se nevyřešených problémů minulosti, které nemůžeš strávit. Nějakým konstruktivním způsobem vyjádři svůj hněv. Dopřej si chvíli klidu a v duchu se propoj se svou duší, ze srdce ji pošli lásku a popros ji, ať se otevře. Pusť ji ven! A potom si zavnímej její krásnou energii. Vědomě se do ní ponoř.

 

Rýma:

Nepřetěžuj se. Vyjasni si, před čím ustupuješ, co nechceš řešit. Svůj vnitřní pláč pusť ven. Dopřej si klid, na den dva se uzavři před druhými lidmi, buď jen sám se sebou, obrať se do svého nitra a načerpej sílu jít dál. Opět se vzchop a vrať se do proudu života. Objev v sobě nové nadšení k další cestě.

 

Problémy horních cest dýchacích:

Posiluj své sebevědomí, neboj se jít do konfliktů. Postav se sám za sebe. Vědomě se zhluboka nadechuj. A odpočiň si, uvolni se a povznes se nad své problémy, zastav se trochu.

 

Tlak v srdeční oblasti:

Rozhoduj se podle hlasu srdce. Vyzařuj lásku – to, co vysíláš, se ti vrátí zpět!

 

Bolesti kloubů:

Přestaň se bát změn. Stejně se jim nevyhneš. Čím víc se budeš bránit, tím to bude horší. Dovol sám sobě prožít „lehkost bytí“ tím, že přijmeš vše, co přichází. Je to součástí Vyššího plánu – jsi v bezpečí.

 

Problémy s kůží:

To, co jsi dlouho zkoušel skrýt, vystupuje na povrch – potlačovaná agrese, touha, vášeň, obavy. Očišťuješ se, abys mohl být sám sebou. Zkus si položit otázku: Co chce ve mně prolomit hranici a dostat se na světlo?

Kůže je reflexní plochou všech vnitřních orgánů. Vyrážky proto mohou být průvodním jevem jejich očisty. To, co se na kůži objeví, ukazuje na odpovídající vnitřní dění nejen v našem fyzickém těle, ale i v naší psychice. Pod citlivou kůží se skrývá citlivá duše!

 

Nervozita:

Pevně se zakotvi v přítomném okamžiku. Trénuj si to – snaž se být co nejvíce tady a teď. Dělej to, co tě těší. Buď nohama na zemi. Přestaň lpět na minulosti a pusť obavy z budoucnosti. Neutíkej od odpovědnosti. Svou aktivitu vyrovnávej meditacemi.

 

Vypadávání vlasů:

I to je součástí transformace. Staré musí odejít, to se nedá nic dělat. Nelpíš příliš na tom vnějším? Zbav se snahy vše ovládat. Důvěřuj tomu, že vše, co se děje, je v pořádku. Eliminuj ve svém životě stres a napětí. Často relaxuj a vědomě uvolňuj pokožku na hlavě. Je to jednoduché – prostě zaměř svou pozornost na pokožku hlavy a řekni si, že uvolňuješ kůži na hlavě. A vnímej, jak se tak děje.

 

Příznaky chřipky, horečka a únava:

Pokračuj v očistném procesu a zbavuj se strachu a negativních přesvědčení.

 

Deprese nebo pocity prázdnoty:

Vyjadřuj své pocity. Jejich potlačování vyvolává depresi. Snaž se žít v  v pravdě. To, co myslíš i říkej a co říkáš i konej.

 

Zmatenost:

Nespoléhej se na rady zvenčí. Naslouchej svému nitru. Vypni rádio i televizi a nečti noviny. Ponoř se do sebe a hledej odpovědi uvnitř sebe sama.

 

 

Zdroj: e-mail

 

Několik symptomů, které se v tomto a  následujícím období mohou projevit (v souvislosti se zvýšenými vibracemi planety Země) a také návrhy na jejich odstranění:

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama