JSEM PO DVOU INSEMINACÍCH

Prosím o pomoc.

děkuj s pozdravem

Marie

13.7.2011

Ahojíček Marie,

Díky za tvůj dotaz…. Zkusila jsem si tě nakreslit, jak jsi na tom ….

Miminko je opravdu ve tvé blízkosti…a rádo by k tobě už přišlo, ale je tam překážka… problém je v první čakře…která souvisí s materiálnem, rodinou… tam máš něco nepochopené a nebo spíš pochopené špatně… Za peníze se všechno koupit nedá… ani miminko…. Ptala jsem se i procentuálně, na kolik procent jsi schopná otěhotnět přirozenou cestou a vyšlo mi 100%. Ten blok, který v sobě máš souvisí s ne až tak dávnou minulostí…. Ale co konkrétně to způsobilo, na to si budeš muset přijít sama… souvisí to s rodinou…možná jsi s někým z rodiny rozhádaná, možná chceš miminko, ale přemýšlíš už teď nad tím, kdy se vrátíš do práce… nejsem vědma abych ti přesně řekla o co jde…

Jakmile zpracuješ tento problém….pročistí se tvé myšlenky a otevře se srdíčko a překážka padne a otěhotníš přirozenou cestou. Pokud je třeba někomu odpustit, tak odpust …odpust hlavně sama sobě.

Ptala jsem se ještě procentuálně na kolik procent otěhotníš ještě letos…0%, příští rok 100%, v první polovině příštího roku 100%.

Neupínej se na tuto informaci…. Nech ji v sobě, ale neupínej se….ani automatická kresba není stoprocentní a to co se dnes zakreslilo může zítra nebo za pár dnů vypadat jinak… záleží na tobě, jak rychle překážku odstraníš.

Jinak jak se pročistit a jak se nachystat na miminko…se dočteš v sekci O MIMINKÁCH …je tam už pár článků, kde jsou takové všeobecné rady pro nastávající maminky…. To nejhlavnější ale je…. Milovat se s mužem bez myšlenky na to, že se milujete abyste zplodili mimouška…láska a jen a jen láska otevírá bránu k vytouženému děťátku.

Měj se a směj se Maruško a dej o sobě vědět jak se ti vede a jestli sis něco uvědomila…. Budu ráda, když budu vědět, jak se ti vede.

S láskou …tvá Zrzka

16.7.2011

Dobrý den

jsem po dvou inseminacích a asistované reprodukci na další bych měla jít během měsíce, vnímala jsem, že miminka u mě byli ,ale pak odešli.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama