JEŠTĚ SE NEUMÍM NECHAT NÉST ŘEKOU ŽIVOTA

Chtěla bych tě poprosit jestli by si nenakoukla na moje maželství asi 4roky krize jak hrom jenom podotýkám že sme manželé 25 let,loni si manžel našel jak on říká kamarádku s kterou jezdil po výletech atd…….ještě ten rok nějak kolem vánoc sme se domluvili s manželem že to spolu ještě zkusíme říká že si s ní už nevolá ani neschází ale Zrzi já ju pořád mezi náma cítím jestli by to nebylo odemě moc troufalé chtěla bych tě poprosit o zakreslení jak to má manžel ke kamarádce a ona k němu,jak to máme spolu s manželem,mocinky děkuju přeju krásný sluníčkový den a

zdravím Alíska

22.9.2010

Ahojíček Alísko,

Děkuji za to, že si na našich stránkách čteš, že v nich nacházíš pro sebe svoje pravdy. Odpovím ti jen na část tvých otázek. Víš, nekreslím vztahy druhých….jak to mezi sebou mají, i když se tě to tak nějak taky týká, cítím, že bych šla za svoje hranice…kam už nemám jít.

Nahlídla jsem na váš vztah v současné době….

První čakra – rodina, materiálno – ty jsi taková kvočenka :o) máš ráda rodinu a děláš krásný domov pro všechny, máš to doma ráda a všechno co s tím souvisí. Manžel, sice smysl pro rodinu má, ale je tam trošku seklý….nese si nějaké vzorce z rodiny, kde vyrůstal, ale snaží se je řešit. Ale jinak si v těch obyčejných rodinných radostech a strastech tak nějak jdete do noty…i když …ty bys to chtěla, aby to bylo ještě trošku víc k obrazu tvému :o)

Druhá čakra – sexuální, chuť do vztahu – hm….tak ty ji máš prťavoučkou a není se co divit. On ji nemá o moc větší a navíc od tebe utíká někam. To znamená, že v současné době si vašim vztahem (chutí být spolu) nejste jisti ani jeden.

Třetí čakra – sebevědomí, role ve vztahu – tak tvoje čakra je OK, znáš svoji roli ve vztahu, znáš svoji hodnotu. Manžel si sám sebou ani tebou není jistý….sice svoji roli zná, ale je tam ta nejistota, ale jdete čakrami k sobě tak jak máte, což znamená, že navzájem od svých rolí očekáváte, jak se ten druhý má chovat ve své roli.

Čtvrtá čakra – srdeční – holka moje zlatá….ty ho ještě furt miluješ, i když ti srdíčko po ráně krvácí – miluješ ho (je tam trošku blok po té ráně) a on tebe taky….je to o malinko míň než ty jeho, ale je to láska.

Pátá čakra – komunikace – oba ji máte stejně velkou…ty jdeš k němu napřímo slovem, ale on jde kudrlinkami a obklikama, že než to k tobě dojde co ti chce říct, tak ti to dává jiný smysl, než byl jeho záměr.

Šestá čakra – intuice – oba ji máte velikou, ale ani jeden jí nevěříte.

Sedmá čakra – duchovno, myšlenky – tak to si oba vrtáte v hlavě, jak na sebe myslíte.

Ještě jsem se zkusila zeptat procentuálně….váš vztah je v současné době funkční na necelých 60% a šanci na zlepšení má 100%, ale na to musíte být dva.

Alísko, to co jsem ti napsala, ty stejně víš, to co bys chtěla vědět dál, na to ti odpověď nenakreslím. Řiď se svou intuicí….máš ji opravdu velikou, jen ji nevěříš….první myšlenka je správná, další jsou už výplody a odůvodňování rozumu.

Já vím, že odpustit se dá, ale zapomnět ne, ale čas je nejlepší ranhojič. Nebudu se tady opakovat o lásce a ohýnku, včera jsem to psala do dvou příspěvků :o) a ty si na našich stránkách ráda čteš, tak si to přirovnání najdeš :o). Ještě mě napadlo…. „Nikoho na tomto světě nemáme právo vlastnit“…. ani své děti, ani manželíky, ani rodiče ani nikoho :o)…každý má mít svobodu. Ono je to jednoduše napsané a zní to možná hrozně (někdo si může myslet, že tím chci podpořit promiskuitu) ale když půjdeš do hloubky, tak pochopíš, co se tím chce říct – co je tou větou myšleno. A ještě jedna myšlenka mi k tobě přišla…… zkus si v sobě Alísko udělat inventuru…. není tam náhodou někde v minulých letech nebo měsících obava – strach z nevěry? Lákáme si do života nejen to hezké, ale i to bolavé…. Pozor na to s jakýma myšlenkama se pohráváme :o).

Měj se a směj se Alísko … a nech se unášet proudem řeky života….není to tak složité, jen my si to složité děláme…..myslím si, že ses nadřela proti proudu dost……tak se hoď na záda a pluj a užívej si života….je fakt krásný :o).

Za každým mráčkem je sluníčko….na to nezapomeň a směj se :o) Tvá Zrzka

22.9.2010

Ahojky milá Zrzečko,

moc ráda pročítám vaše stránečky vždycky v nich najdu něco pro sebe,řeku života sem přečetla snad 20krát ale ještě se neumím nechat nést a tak si to Zrzi dávám pěkně proti proudu a su z toho jen unavená a vyčerpaná.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama