Horoskop na 5. týden (26.1. až 1.2.)

 Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Nemá smysl se křečovitě držet stále stejných postupů a názorů. Rozhlédněte se kolem sebe, někdo vymyslel mnohem praktičtější řešení většiny pracovních problémů. Proč by vás nemohl inspirovat. Amorův šíp může přiletět i v naprosto nečekané situaci. Trhat ho z rány by byla trochu škoda. Náladu byste měli mít celkem v pořádku, ale s fyzickou kondicí to bude trošku slabší.

 

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaReagujte na různé novinky dynamicky. Nemá smysl si tento týden dělat nějaké větší plány, protože stejně je vám pracovní události velmi rozhází. V peněžence či na kontě se možná objeví nějaká ta koruna na víc. Nečekejte teď velkou lásku, ale proč si neudělat radost nějakým něžným flirtováním. Všechno by mělo být v pořádku až na průdušky, ale pokud je budete chránit, ani tady by se neměly objevit potíže.

 

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůTento týden budete podle horoskopu pohotoví a ve vaší hlavě se objeví spousta zajímavých nápadů, byla by škoda toho v práci nevyužít. Vyhýbejte se úředníkům a lidem za přepážkou. Následujících sedm dní je vhodných pro lásku, může se vám splnit nejedno tajné přání. Nestěžujte si tolik na své zdraví, většina problémů existuje jen ve vašich představách.

 

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaV práci budete mít možnost vyniknout. Hodně lidí vás pochválí. Pokuste se využít zvýšené sebevědomí k protlačení vlastních nápadů. Tento týden dostanete několik silných důkazů, že rodina vás opravdu miluje. Tělo vás žádá o trochu více odpočinku a spánku, rozumné by bylo ho poslechnout, i kdybyste museli odložit nějaké povinnosti.

 

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaNepřesvědčujte mluvením lidi kolem vás, že jste nejlepší. Dokažte to svými činy. Čekají vás větší výdaje, mělo by to být spojeno s opravami. Upřímný rozhovor s partnerem dokáže vyřešit mnoho problémů, které se už delší dobu zdály naprosto neřešitelné. Dobrý týden pro různé zkrášlující zákroky. Pozor, kůže na obličeji může být trochu citlivější.

 

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyZdá se vám, že už více nedokážete, že v práci jedete na sto procent? Popovídejte si o tom z někým blízkým a uvidíte, že se ve vás skrývá mnohem více schopností, než si momentálně umíte připustit. Tento týden není podle horoskopu vhodný pro jakékoliv závažnější rozhodnutí týkající se záležitostí spojených s láskou. Vaše nálada se bude chovat, jako by byla na houpačce, ráno dole večer nahoře. A tak to bude celý týden.

 

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahV zaměstnání se vám bude chtít udělat nějakou bláznivou věc. Nebojte se toho, výsledek a názor okolí budou velmi pozitivní. Ve vztazích se objeví nějaký zmatek. Nemá smysl ho nyní řešit, stačí počkat a všechno se vyřeší samo. Pozor na emoce, budete mít skony je projevovat výrazně silněji a okolí to může trochu překvapit.

 

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraPodle horoskopu byste měli si dát tento týden pozor na to, kolik času věnujete zaměstnání a kolik rodině. Nezapomínejte na to, že práce s vámi nebude na celý život, vaši nejbližší ano. V hádkách s partnerem je lepší někdy ustoupit než zbytečnou tvrdohlavostí drobný spor zaměnit na obrovský problém. Morálním vítězem pak budete vy. Prospělo by vám více pohybu, ale buďte opatrní, zvláště pokud budete na horách.

 

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceVýhodné nabídky si prohlédněte několikrát a s co největší pečlivostí. Pokud možno se ještě s někým poraďte a nebo počkejte chvíli až dostanete úplně všechny informace. Nemá smysl udělat chybný krok. Jestli čekáte na lásku, zima vás může velmi příjemně překvapit. Jen nesmíte sedět doma. Fyzická kondice bude trošku slabší na začátku týdne, do středy budete mít i menší potíže s imunitou.

 

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaDveře, které se zavřely, vám ukážou novou chodbu, kterou jste ještě neprošli. A na jejím konci bude velmi milé překvapení. Nebojte se mluvit o financích. Udělejte větší test vašeho vztahu, reakce na každodennost a drobné problémy vám leccos napoví. Dobrou formu udržíte díky pohybu a mírné úpravě jídelníčku – dejte přednost lehce stravitelným potravinám.

 

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářePodle horoskopu byste měli přehodnotit, jestli náhodou někdo nezneužívá výsledky vaší práce a nebo jestli odměna za ni je opravdu odpovídající. Nebojte se ozvat a vše změnit ve váš prospěch. Velmi snadno se dokážete spřátelit a nevinný románek vám přeci nikdo nemůže vyčítat. Využijte každou chvíli, kdy se objeví sluníčko, přírodní světlo bude vaším nejlepším léčitelem.

 

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyVyhýbejte se všem pracovním povinnostem u kterých víte, že nyní na ně nemáte dost schopností. Vše lze nějak vyřešit, stačí se jen zeptat a domluvit se na malé reorganizaci. Dobrý a trvanlivý vztah se pozná podle toho, že ani velké problémy a neshody ho nedokážou rozvrátit. O potížích je nutno vždy mluvit s co největší upřímností. Leccos vás může otrávit a s poklesem psychické formy může dojít k poklesu té fyzické. V takové situaci hledejte na životě to pozitivní.

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

 

Vaše komentáře

Reklama