Povahu můžeme zjistit z palce u nohy

 

1. Palec se zaoblenou špičkou.

Nejrozšířenější tvar palce. Osoby s takto tvarovaným palcem mají vyváženou povahu, nemají rády konflikty a vyhýbají se jim, v nejhorším trpí až do poslední chvíle. Můžeme je tedy označit za osoby odolné a trpělivé. Mají rády pravidla a nepůjdou proti většině.

 

2. Palec s hranatou špičkou.

Druhý nejrozšířenější tvar. Tito lidé jsou aktivní a optimističtí. Často kladou sami sebe nad ostatní a nenaslouchají názorům jiných. Majitelé takových palců často šetří každý haléř a kvůli prospěchu dokážou použít lecjaké metody včetně těch nejodpudivějších.

 

3. Palec se „zaostřenou“ špičkou.

Osoby s podobnými palci u nohou vynikají velkou hloubavostí. Čekat moc neumějí, stále někam spěchají, přičemž však dosahují kýženého cíle. Jsou jako drobná, nepostřehnutelná tříska.

4. «Vmáčknuté» palce.

Nohy s podobnými palci nacházíme jen zřídka. Pro takové lidi je těžké najít své místo v životě. Nevědí, co chtějí. Často se snaží vyvinout maximální úsilí, výsledek je však nicotný. Jsou to energetičtí upíři, živící se energií jiných. Pokud je jejich palec zároveň zakončen hranatou špičkou, jde o osoby nezvladatelné, výbušné povahy.

 

5. Palce jako «soudek».

Tito lidé mívají pozoruhodný potenciál, často tvůrčí. Vždycky a ve všem jdou až do konce a jsou ochotni mnohé vytrpět. Umějí se soustředit a nacházejí řešení každého problému.

 

6. Rozšiřující se palce.

Tento tvar často mají tři první prsty u nohy (palec, ukazovák, prostředník), méně často dva (palec a ukazovák) nebo palec a prostředníček. Lidé s takovými prsty respektive palci jsou klidní, nemají rádi spěch. „Pomalu, ale jistě“ je jejich heslo. Tímto způsobem také dosahují toho, po čem touží, byť jim to někdy déle trvá. Jestliže má ukazováček u nohy tohoto tvaru dívka, je to dívka velmi emocionálně založená. Má-li ho muž, je to rozený egoista. Někdy se setkáme s tímto tvarem pouze u prostředníku na noze. Vypovídá to o vrozené agresivitě.

 

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Vaše komentáře

Reklama