Osud je skutečně zřejmě v hrubých rysech dán dopředu. Když se rozhodneme jít na tento svět, jdeme už s tím, co se v životě máme naučit, co vyzkoušet, co se naučit a jakou smrtí jednou zase tento svět opustíme. Rozhodujeme si sami, jakým rodičům se narodíme, do jakých materiálních podmínek se dostaneme, na jakém světadíle budeme žít.
Vše ostatní, co nám do života přichází už ale ovlivnit můžeme. Cokoli se nám děje a to včetně nepříjemných nemocí a stavů, úmrtí v rodině, nedostatek čehokoliv, to vše si sami přitahujem do života. Pokud se naučíme převzít odpovědnost za svůj život do vlastních rukou, zjistíme, že vše, co se nám děje je podle vzoru příčina – následek…

 náhled obrázku

To znamená, že na co myslíme, jak žijeme, to se nám odráží v životě. Sama jsem nikdy netušila, jak hluboký význam to má, teprve až když jsem se to rozhodla vyzkoušet, zafungovalo to a od té doby se snažím žít a myslet tak, abych neubližovala ostatním a tím vlastně sobě. Ne nadarmo se říká, že pokud ukážeme prstem na někoho jiného, ostatní tři prsty jdou proti nám. Takže je téměř jisté, že když někomu jinému ublížím, třikrát se mi to vrátí. Věřte, že to funguje, každý z nás má jistě bohaté zkušenosti, jen si to zatím třeba nemůžeme dát do souvislostí.
Nevýhodou nás lidí je to, že ve většině jsme naučení myslet negativně. Když se klientů ptám, co by v životě chtěli, následuje v 99% negace – nechci přijít o práci, bojím se, že nebudu mít peníze na zaplacení účtů, bojím se, že se něco stane dětem, nechci se rozvádět, bojím se nevěry partnera, nechci dostat nějakou nemoc….atd
Ve skutečnosti však na co myslím, to se děje. Je to jednoduché – když budu v podvědomí mít vzorec – nemám peníze – a budu-li na to pořád myslet, pak se nestane nic jiného, než že se mi tohle přání splní. Neboť každá myšlenka a to i negativní je vyslaným přáním a čím víc o ní přemýšlím, tím víc se zvyšují její vibrace a o to intenzivněji se proces děje. Takže v konečném důsledku se stane to, že skutečně nebudu mít na zaplacení účtů, ale ještě navíc se mi pokazí auto a k tomu mě okradou.Naprosto přesně se tedy splní moje přání – nemám peníze..
Není tedy mnohem lepší se zamyslet a myslet jinak? V tomto případě by správná informace do podvědomí byla – mám peníze na co chci či potřebuji. Je mi jasné, že ze začátku to bude hodně těžké, všichni mi můžete oponovat, že tak to přeci není, ale pokud podvědomí tuto informaci bude velmi často dostávat, pak uvidíte, co se bude dít. Nemusíte se starat sami o to, kde peníze vezmete, prostě k vám přijdou. A to i ze zdrojů o kterých jste třeba neměli ani tušení.
A tak to funguje se vším, na co myslíme. Vyzkoušejte a uvidíte 🙂
Pokud vše, co se nám děje vezmeme do své odpovědnosti a nebudeme vše jednoduše svádět na ostatní, přírodu, vládu, boha a já nevím na co ještě, bude se nám všem dařit tak, jak chceme a jak si naplánujeme.
Takže s chutí do toho, pokud se hned vše nepovede na první pokus, nevzdávejte se, uvidíte, když se třeba jen jednou přesvědčíte, že zákon přitažlivosti funguje, už se nevzdáte!

Přejeme Vám všem hodně trpělivosti a zasloužených úspěchů. 🙂

Vaše komentáře

Reklama