HEALYOURFACE (Uzdrav svou tvář)

Vše je společně propojené a ani jedno bez druhého nefunguje.

Protože o stravě, bylinkách a přírodním léčení je zde na stránkách mnoho, mnoho inspirací, vybrala jsem pro vás z této knihy další aspekty, které podporují budování nových základů zdraví, omlazení a tím i vaší prosperity a hojnosti.

Ruku na srdce, kolik z vás, kteří máte problém získat váhu na nové stravě, doopravdy žvýká své jídlo. Markus píše 50 krát, ale zjistila jsem, že to platí tak možná pro ovoce, ale saláty, oříšky, semínka a jiné, to vše aby bylo v ústech opravdu zkapalněno, je zapotřebí rozžvýkat skoro 100 krát. Dokonce i smoothies, šťávy i voda je zapotřebí v puse promíchat se slinami.

A v kolik hodin chodíte spát?

Já se přiznám, že od té doby, co mám stránky, chodím spát déle a déle…někdy i o půl noci, či v jednu ráno. Ani nemluvě o sedavém způsobu života…hodiny a hodiny strávené za tím, co vy přečtete za deset minut. Takže i mě tato následná slova Markuse otevřela oči, abych si uvědomila, co dělám.

Takže vám také přeji probuzení, které se mi právě dostalo, a chuť a motivaci změnit své staré návyky.

Užijte si to.

Marie

 

 

ŽVÝKEJTE DOBŘE VAŠE JÍDLO !

Jen proto, že něco vstoupí do vašich úst, neznamená to, že s tím vaše tělo může udělat cokoliv. Pokud si to myslíte, může vás to dovést k vašemu zániku.Nezapomeňte, že i v tomto ohledu nejsou žádné zkratky a všechno je propojeno. Nedevalvujte vaše zuby, ústa a sliny … nebo možnosti ve vašem životě budou devalvovat a míjet vás! Učte se ohodnotit každou část vašeho těla, včetně vašich zubů a tlustého střeva. Většina lidí chce jen chutě, pak vše okamžitě strávit a dostat z jídla svou energii. Tímto způsobem to však nefunguje.

Přeneste se přes okamžité uspokojení.

 

Vaše ústa produkují sliny, která obsahují před –trávicí enzymy jako amyláza, nezbytná pro řádné trávení. Jídlo potřebuje být připravené pro svůj příchod do žaludku. Slina je alkalická a vytváří jídlo alkalické. Potrava potřebuje být před spolknutím zkapalněná na těsto, protože žaludek neumí rozbít velká sousta a kousky.

Dovolte, abych to řekl znovu.

Jídlo které není zcela rozžvýkané, nemůže být strávené. Nestrávené jídlo kvasí a hnije uvnitř našeho zažívacího ústrojí a způsobuje všechny druhy toxických problémů. Jestliže cítíte zápach, když jdete na toaletu, něco není v pořádku. Vaše jídlo nebylo řádně strávený (a vy jste pravděpodobně jedli materiál, který byste neměli).

 

 

Žvýkání také dává signály vašemu žaludku, jaký druh jídla jde dolů a žaludek má šanci si na to připravit správný typ žaludeční kyseliny potřebné pro tento druh potraviny. Proto lidé, kteří své jídlo jen spolknou a mají slabé žaludeční kyseliny, jídlo nestráví, což následně vede ke všem možným problémům.

 

P1010956

 

 

V každém případě, co zkouším říct zde je, že potřebujete ŽVÝKAT VAŠE JÍDLO.

Každé sousto by měl být by rozžvýkané asi 50 krát před polknutím. Zní to jako hodně a vsadím se svaly vašich úst se budou rozčilovat, když to začnete udělat. To je znamení, že jste v určitých oblastech vašeho života oslabení.

Učte se žvýkat co vám život dává a tak můžete získat nejvíce ztraceného! Jestli nežvýkáte všechno to drahé jídlo za které jste zaplatili, projde vaším systémem a vy nedostanete zpět vaši ztracenou výživu.

Je to paralelní s penězi ve vašem životě, které procházejí vašima rukama a vy jich nedostáváte moc zpět. Všechno je propojené.

Potřebujete řádně žvýkat všechno ve vašem životě, abyste z něj dostali co nejvíce zpět.

 

ZASTAVTE SPĚCH

Začněte hluboce relaxačně dýchat  a oceňte vaše jídlo. Žvýkejte důkladně do té doby, až je z něj kapalná kaše, než ho spolknete. Žádné kusy, nebo celá sousta, kteránestrávíte a nedostanete z nich žádnou výživu.  To jsou zbytečně vyhozené peníze, a zátěž pro vaše tělo a život. Kvůli tomu stárne rychleji.

Žvýkejte jídlo dokud není tekuté a sledujte, co se začíná dít s vašimi penězi. Zkuste to! Oceňte život a ten se pro vás stane výživný, dokonce ještě více, než si můžete představit.

 

 

IMG_0290

 

 

SPÁNEK

 

Chcete rychle vypadat mladší?

Jděte spát dříve. Spánek je kouzelná doba kdy se tělo, mysl a duch léčí.

Jestli chcete vypadat mladší, choďte spát dříve – mezi 9 a 10 večer.

Jen to zkuste na týden. Budete ohromeni rozdílem.

Nejezte nejméně 4 hodiny před spaním. Neberte to na lehkou váhu!

Vaše tělo potřebuje energii aby léčila zatímco vy spíte, ne přehled. Nestrávené jídlo ve vašem zažívacím ústrojí, zatímco je vaše tělo je mimo provoz, vede k problémům. Nemůžeš spát dobře jestliže trávíte jídlo, protože poskytuje vašemu mozku energii. Choďte spát hladoví.

Jestli jíte před tím, než  jdete spát, vaše tělo vykonává všechny práce v noci a vy se ráno vzbudíte s pocitem, že jste unavení a ne odpočinutí. Jestli budete takto pokračovat stále, budete rychle stárnout, protože tím přivodíte chronický nedostatek spánku a začnete vypadat, jako by jste byli v desetileté válce.

 

 

IMG_2927

 

 

Znovu, jděte do postele hladoví.

Nemusí to být zprvu snadné, ale potom, co to děláte několikrát, budete ohromeni tím, jak se ráno cítíte!

 

Je to také výborný způsob, jak se zbavit nadbytečného tuku, protože nestrávené jídlo se tukem stává.

Jestliže máte jakýkoliv druh zažívacích problémů: tlusté střevo, tenké střevo, žaludek, játra, žlučník, slinivka atd., nejedení na noc dovoluje vašemu systému se léčit. A ten chce odpočinek právě jako vy.

Ve skutečnosti potřebujete méně jídla, než si myslíte. Přestaňte být tak paranoidní. Společenská smetánka jí velice málo. Nejdéle žijící lidi jedí také moc málo.

 

 

 

IMG_2028

 

 

Možná, že bych vás měl trochu postrašit.

Jestli nechodíte do postele brzy, a jíte před spaním, stárnete rychle a budete vypadat ošklivě a nikdy ne- jako vy. Získám už tímto vaši pozornost?

Vaše vlasy začnou šedivět a padat, onemocníte, ztratíte zájem o sex (a schopnost ho vykonávat), ztloustnete (tuk), budete mít špatné sny, budete unavení celý den, přibydou vám vrásky, hemoroidy, špatné zuby,  IBS a problémy se střevy, štítnou žlázou, játry, ledvinami, hormonální problémy, ztratíte schopnost myslet dobře,  váš zrak a sluch se zhorší,  trávení zastaví svou činnost, budete mít cukrovku, problémy s klouby, vypěstujete si nádory, bude zapáchat, kosti vám zeslábnou a stanou se křehkými, budete mít deprese, špatné nálady a život vás vycucá.

 

Nežertuji.

 

 

Jestliže nejdete brzy spát,  a máte jídlo ve vaší zažívací soustavě při spaní, zkracujete si rychle život a snižujete jeho kvalitu.

Chcete žít jen půlku svého života?

Chcete minout celou tu veselou zábavu?

To málo posledního jídla hltajícího pár minut před půlnocí nestojí za takovou cenu!

Vaše nejtěžší jídlo by mělo být v době oběda. V poledne, po poledni. Přestaňte jíst kolem 6 nebo 7hodiny večer.

 

Jděte do postele hladoví, přinejmenším v 10 nebo 9 večer. V 9:00 večer je to ještě lepší, jestli chcete být opravdu fešní a vitální, plní energie a se zdravým hormonálním systémem.

 

 

Kdy se vzbudíte, vypijte obrovskou sklenici vody nebo dvě.  Pak nic jednu hodinu nejezte.

 

 

IMG_2142

 

 

Nejdůležitější léčivý faktor ze všech.

Bez tohoto by vám celý materiál v této knize nepomohl.

 

ZVLÁDŇETE SVOU MYSL (VELMI DULEŽITÉ)

 

EXTRA DŮLEŽITÉ!

Vaše mysl existuje aby vás chránila.  Je velmi cynická a pesimistická. Toto je z důvodu: sebezachování. Mysl hromadí všechny druhy dat a vzpomínek, zvláště špatný, abyste se jim v budoucnu vyhnuli. Účel toho je, učit vás, abyste si ověřili, zda neuděláte stejné chyby znovu v pozdějším čase a neublížili si.

Mysl je až příliš ochranný strážce. Ráda přichází s nejhorším scénářem a potom váš řídí od něj tak daleko, jak je to jen možné. Vidí každou situaci jako potencionální pohromu a zkouší vám ji takto vykreslit. Dovolte, abych znovu řekl.

 

Vaše mysl vidí KAŽDOU situaci jak možnou pohromu. Každou věc, kterou děláte, říkáte a myslíte.

 

Je to řidič na zadním sedadle, který příliš myslí a mluví a ničí mnoho velkých příležitostí. Neplýtvejte žádnou energií abyste z toho byli frustrovaní, ačkoliv přesně to je ta práce, kterou mysl dělá.  Má vás to ochraňovat. Teoreticky to zní dobře, ale dnešní život je hodně složitější než v dobách, kdy my jsme žili v přírodě s medvědy za zády. Každý má jiný názor na to, co je dobré a špatné.

Média na nás útočí s nekonečnými zprávami, které v nás vyvolávají paranoiu,  jako jestliže nekoupíme tamto, nebo tento produkt, budeme pociťovat důsledky.

Náš mozek je přetížen a začíná si myslet, že všechno je pro nás špatné.

Je dokonce přeškolen na to, abysme věřili hloupostem, jako že jestli nejíme maso, budeme vadnout a zemřeme,  nebo že potřebujeme masivní množství proteinu,  nebo jestliže řekneme, co opravdu cítíme,  můžeme ztratit naši práci, nebo náš vztah, dům či život.

Naše mysl chce, abychom jen mlčeli, zůstali poddajní,  nevydávali zvuky, nemluvili nahlas, dokud tak tak existujeme, tak je to správně, nic neměnit.

Nestará se o to,  jestli se věci stanou lepšími,  jen je nechce je zhoršovat, ale domnívá se, že  jestli zůstaneme tam, kde jsme, stav se zhorší. Nemůžete to vidět, ale už to můžete cítit.

 

 

A důsledky vidíte na vaší tváři.

 

IMG_3026

 

 

Zastavte myšlení o tom, že jste oběť. Nejste. Jenom si myslíte, že jste.

Mysl má ráda zvyky a nemá ráda změnu. Například, jestliže jíme obilovinu, která je mrtvé jídlo, mysl se nicméně dívá na zkušenost a říká,  “hej ! to ochutnalo dobře,  a já jsem ještě naživu,  tak to dělej znovu…a znovu. Opětovně.” Nevidí dlouhodobý účinek, a tak se narodí zvyk , že mysl nechce nic měnit.

 

Získáme tisíce, jestli ne miliony malých zvyků během naší doby života, a mnohé z nich nejsou pro nás dobré.  Jestliže chceme být zdravý, potřebujeme přeprogramovat názory, aby zrušily a měnily všechny ty destruktivní návykové zvyky. Musíme se dokonce uchýlit k jasnému podvodu.  Nemyslete si, že je neetické,  protože mysl není nic víc, než kartotéka především vadných souborů, které potřebují být vyčištěny a aktualizovány. Je to zastaralý počítačový program s mnoha viry které způsobují, že nefungujete a nežijete efektivně. Potřebujete přeprogramovat svůj pevný disk.

 

 

 

0

 

 

PRIORITY

Mnoho lidí vybere si potěšení z jídla, které je pro ně důležitější než jejich vztahy.Raději se chtějí cítit rychle dobře z komfortního jídla a nechtějí uvažovat o důsledcích. Neuvědomují si, že jim to zacpe jejich játra,  vypálí nadledvinky,  zabijte sexuální energii a stanou se unavení, stonající,  vznětliví a bojovní. Je šokující a smutné kolik vztahů je nakonec kvůli tomuto rozbito.  Lidé si myslí, že první důvod rozbití vztahů jsou finanční problémy a důvod číslo dva je dost neuspokojující sex.

 

Ne.

Jestliže by byli lidé ZDRAVÍ a ČISTÍ uvnitř svých těl, fungovali by řádně a vitálně. Jejich hormony by zpívaly a sex by nebyl pouhá záležitost. Sexuálně spokojení lidé jsou šťastní, a šťastní lidé přirozeně přitahují pozitivní energii s čímkoliv, co dělají. Jejich práce se zlepšuje, protože jsou tak šťastní, jejich tvůrčí energie je desetkrát vyšší, než je normální a oni nacházejí nové tvůrčí způsoby překonávání výzev. Jejich obchod se zvedne a peníze začínají téci.

 

 

IMG_2449

 

 

Všechno je propojené.

Finanční problémy jsou jen symptom. Nedávejte vinu ekonomice. Je mnoho lidí, kteří vytvářejí hromady peněz během recesí a depresí. A Vy můžete být jedním z nich. Proto jsem napsal knihu ” The prosperity Secret”.

Ve skutečnosti dokonce nepotřebujete peníze, abyste byly šťastní a spokojení. Vy máte všechno, co v životě potřebujete právě teď. Postavte se nazí před zrcadlo a říkejte si, že vše co vidíte je všechno co potřebujete k životu. Všechno za tím vším je jen dočasné šatstvo.  Skutečný materiál je to, co je pod šaty.

Držte vaše tělo čisté a opravdu jej uzdravte, a já vám slibuji, že vás bude ctít celý vesmír.

Celé nové světy se vám otevřou.

Nepotřebujete nic, ale  dostanete všechno.

 

 

IMG_3852

 

 

Další problém ve vztazích je nedostatek komunikace a nepochopení. Znovu, kdybychom byli totálně usmíření sami se sebou a vděční za každý moment bez závislostí s extra čistým zdravým tělem, byli bychom v míru,  my jsme mohli skutečně slyšet další lidi.

Já se opravdu nezabývám tím, co říkají svými ústy. Potom co jsem vás naučil touto knihou, budete také schopni vidět lidi v úplně novém světle, a mít empatii.Nebudete se bránit, nebudete tvrdohlavý a uzavřený, protože oni pro vás nejsou žádnou hrozbou. Neuslyšíte urážky z jejich úst, ale místo toho uvidíte v jejich očích ztracené a vystrašené duše volající o pomoc.

Můžete to vidět v jejich očích, jejich tělech, slyšet to v jejich hlasu a cítit jejich energii.Nepotřebujete slyšet ta strašná slova, která právě říkají tak nahlas. Vaše ticho je uklidní.  To, co skutečně kdokoliv potřebuje je útěcha. Oni chtějí vidět naději, že někdo jiný zná cestu ven. Místo pěstí, nabídněte svou dlaň, aby jim pomohla.  Nekázejte jim, jen se vzmužte a milujte je. Jediné bezpečí, které v životě máme, je to, které přichází zevnitř.

 

Nastavte si vaše priority právě teď. Vytvořte si k sobě a vesmíru závazek, že od tohoto momentu uděláte co je pro vás správné.

Že jste připravení cítit se a být opravdu naživu. Už si nebudete, ani jiným, lhát. Neodkládejte to. Nezapomeňte, nejsou žádné zkratky. Nemůžeš stále přírodu podvádět.

 

IMG_2869

 

 

Celý vesmír vás sleduje. Buďte na to hrdí.

 

Dostali jste ten nejdokonalejší, nádherný stroj na Zemi. Může sami sebe uzdravit.

To vyžaduje velmi málo paliva – dost vzduchu, vody a kousek ovoce. A pohyb. Hrajte si. Sdílejte a spojujte se s dalšími.

 

P1020131

 

 

Oslavujte život svého přítele (sami sebe). To je to, proč zde jste. Zastavte umírání a začněte žití.

A opravdvým životem… budete léčit celý svět.

Staňte se znovu mladí.

Teď!

 

Autor článku: Markus Rothkranz

Z knihy: HealYourFace

Objednat knihu můžete zde: http://www.markusrothkranz.com/markusproducts.html

 

Překlad: www.jajsem.com

Tento článek byl přeložen a originálně vydán prostřednictvímwww.jajsem.com a lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a všemi dalšími uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Zdroj: http://www.jajsem.com

HealYourFace je úžasná kniha plná fantastických inspirací, které vás povedou k omlazení, tedy k opravdivému uzdravení. Základem všeho je změna stravy a změna myšlení.

B0056GVJYY

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama