JSEM VDANÁ ON ŽENATÝ

Problém je v tom, že já jsem vdaná a on ženatý.Nevím jak bych to správně napsala, ale je nám spolu moc krásně.Moje manželství je problémové už několik let.Když zjistíte, že vás má rád manžel jenom proto, aby se měl on dobře a nezáleží mu na mě je to hrozné.Přítelovo manželství taky není v pořádku.Dokonce jsme se vlastně aniž by jsme se znali to bylo před dvěma roky rozváděli, ale pak se to nějak urovnalo.Jenomže to pořád odpouštíte a věříte, že bude lepší a ono to je čím dál horší.Nevím a pořád pátrám proč zrovna my dva jsme se museli potkat. Vždycky jsem říkala. že když se rozvedu, tak nechci už žádného chlapa vidět.Když jsem se poprvé podívala do jeho očí, tak to bylo něco neuvěřitelné. Nikdy bych nevěřila, že mě může něco takového potkat.Z jeho strany říká, že to bylo taky něco zvláštní.Jenomžeí on je o osm let mladší. Tak nevím jestli  mám v tom nadále pokračovat nebo to radši ukončit, aby jsem se pak netrápila ještě víc.Chtěla bych moc, moc poprosit jak budeš mít čas kdyby jsi se na to mrkla.No a jestli né, tak se nic nedá dělat.

Moc se omlouvám, jestli obtěžuji, ale nevím, nevím co mám dělat.

Děkuji moc za jakou koliv odpověď.

Lásenka

20.10.2011

Ahojíček Lásenko,

Ach ty vztahy…to je to co nás nejvíc trápí. Ještě než ti napíšu, co se mi zakreslilo pomocí AK, tak mám potřebu se vyjádřit k tomu co jsi napsala ve svém závěru…. O tom trápení, a jestli to máš ukončit radši teď. Lásenko… takové vztahy se neukončují jen kvůli věku, že on je mladší, že by ses mohla trápit později víc :o)… to nemůžeš vědět jestli by to bylo víc nebo míň. Ba naopak si myslím, že teď, byste se trápili oba a to moc… protože teď jste v období zamilovanosti…souhry, která se mi v kresbě zakreslila. Většinou každá láska …ten největší žár ve společném žití tak nějak zmírní, díky všednosti…teď jste si vzácní a je to krásné. Když dva spolu začnou žit…tak se ten plamínek zmenší, ale furt hoří…někdy zhasne. Takže možná časem by to bylo míň pro vás bolestivější. K tomu, že oba máte nějaké manželství, kde se necítíte dobře, o tom se rozepisovat nebudu…bude řeč o vás dvou.

V automatické kresbě jste se mi zakreslili oba v těsné blízkosti…v tak těsné, že se vzájemně překrýváte a vaše čakry se nezakreslily u každého…ale jako společné…. Žádné bloky… jen chuť do vztahu (druhá čakra)  a role ve vztahu (třetí čakra) a to jak se v něm cítíte se zakreslily o malinko menší než ty ostatní…ale to dává smysl….protože oba máte doma své legální partnery. Jinak srdíčko i komunikace se u vás zakreslila do kytičky… milujete se, dokážete si říct věci, tak jak je cítíte v srdci…někdy ani nemusíte mluvit, protože vám stačí to že jste… že jste jeden vedle druhého…mluvíte k sobě srdcem. Ve všech ostatních čakrách panuje souhra… jste jako jede. Ze sedmé čakry se zakreslil váš minulý život… zakreslili jste se tak jako dnes…. Překrývali jste se…a nakonec se zakreslili do srdíčka… které se ale nakonec rozpůlilo. V tomto životě jste si dali šanci svou lásku prožít do konce života…záleží jen na vás, jak s láskou k sobě budete zacházet. Nepřekvapilo mě, že se zakreslila část vašeho minulého života…. Ono se říká…že podobu, pohlaví v životech měníme… jediné co nám zůstává jsou oči… okna do naší duše….a tak ten pohled, který jsi mi popsala a který mnozí nazývají láskou na první pohled…. Je poznání někoho z minulého života….někoho koho jsme už milovali. (může to být i obráceně…že se někomu podíváš do očí a udělá se ti špatně… to je většinou někdo kdo nám ublížil). Takže i u vás to tak je….

Lásenko… řiď se svým srdíčkem a neboj se bolesti… je to jen a jen na tobě…na vás…

 

Měj se a směj se…. a žij každý den, každý okamžik na plno v přítomnosti…

S láskou…….tvá Zrzka

25.10.2011

 

 

Ahojíček Zuzko,

moc se omlouvám, že jsem se nepodepsala. ale to jméno co jsi mi dala Lásenka…… je úžasné, tak bych ho ani neměnila.

Chtěla bych Ti moc poděkovat za odpověď. Ani nevíš jak moc jsi mi pomohla.Je to přesně jak píšeš, že věk nehraje žádnou roli a opravdu někdy nemusíme ani mluvit stačí když jsme v těsné blízkosti……Vždyť za tu dobu co se známe jsme se teprve až  teď po roce a půl vlastně,  tak trochu víc k sobě přitulili no vlastně však víš …….

Taky jak píšeš, že oči jsou okna do naší duše je pravda.Nevím jestli ten první pohled do jeho očí byla láska na první pohled, ale asi ano.Já i když dnes se mu zadívám do jeho očí, tak ani nevím jakou mají barvu, ale je to něco neuvěřitelně krásné.Já mu říkám, že je čaroděj, že mě hypnotyzuje.Nikdy jsem takový pocit nezažila a to je mi docela dost roků.Jo to Ti musím napsat, že vždy když na něho myslím nebo i teď jak píšu  a nedej bože když jsme spolu, tak mi srdce buší jak o závod.No jo asi je to ta zamilovanost.Ono se to těžko popisuje když to člověk nikdy nepoznal.

Jenom mě trochu zarazilo v tom dopise, že si se nechtěla rozepisovat o manželství kde se necítíme dobře.Byla bych moc ráda kdybysi mi aspoň trochu mrkla na moje a jeho manželství.Moc by mě zajímalo co by Ti automatická kresba ukázala.

My víme, že to nemáme dobré a ani se o tom moc nebavíme no vlastně trochu jo, ale já mám už děti velké vlastně dospělé, ale on je má ještě malé a nechtěla bych mu rozbít rodinu kvůli tomu, že jsem se do něho zamilovala, tak nevím, nevím…..

Moc, moc moc  prosím mrkni se mi na ta naše manželství.Jenom nevím jak se mám s tebou vyrovnat.Jestli Ti mám poslat nějaké penízky, tak mi prosimtě napiš číslo účtu a částku a já Ti to pošlu.Nechci nic zadarmo, protože vím, kolik Ti to dá práce a energie a času.

Zase jsem se nějak moc rozepsala, tak se omlouvám jestli tě otěžuji.Měj se moc krásně.

Díky moc.

Lásenka

27.10.2011

Ahojíček Lásenko,

Předpokládám, že než jsi mi prvně napsala, tak že sis četla o tom jak to je na stránkách s odpověďmi….neplatí se mi nic…platba je uveřejnění dotazu a odpovědi na stránkách….více najdeš ZDE.

Je pro mě zbytečné kreslit tvůj vztah s manželem, protože bych ti žádné nové informace nepodala…ty víš co tam je a jak to mezi vámi je… proto jsem se do toho ani nepouštěla… bylo by to jen potvrzení toho co už dávno víš. Na přítelovo manželství se dívat nebudu z důvodu, že to je jeho příběh a tady jsou hranice, přes které nejdu…nekreslím a nešťourám se v někom bez toho aniž by se ptal on. Sice jsi součástí jeho příběhu, ale jeho manželství je jiná kapitola.

 

Měj se a směj se Lásenko…a užívej si každý okamžik a poslouchej hlas svého srdce….

S láskou…….Zrzka

30.10.2011 

Dobrý večer Zuzko,

chtěla bych Tě poprosit kdyby jsi se mohla podívat automatickou kresbou na mě a mého přítele.Známe se rok a půl a je to mezi námi čím dál lepší.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama