FINANČNÍ NEPŘÍZEŇ

Když se mi před časem začalo po finanční stránce dařit a nemusela jsem obracet každou korunu v ruce, tak se situace po čase zase obrátila. Čím jsem si tuto situaci přivodila a jak bych mohla život obrátit na dobrou finanční cestu? Nebo to souvisí s mým minulým životem? Nebo jsem prokletá? Snažím se myslet pozitivně, že to jednou bude dobré, ale nepomáhá to. Dělám něco špatně? Děkuji, jestli mi odpovíte, budu ráda.

Loučí se Karin

31.7.2010

Milá Karin,

Co se týče finančních problémů je to v dnešní finanční krizi, kterou prochází spousta lidí nejčastější dotaz, který si kladou. Vaše podvědomí pracuje s informací, že nemáte peníze, že jsou peníze špatné, že jste nikdy nebyli bohatí apod. Technikou EFT se dá vyhledat blok ve vašem podvědomí a odstranit ho, nahradit pozitivní informací co se týče peněz. Pokud techniku EFT neznáte, bylo by vhodné ve Vaší blízkosti vyhledat pomoc terapeuta EFT.
Pokud chcete pracovat s podvědomím sama, zkuste si položit otázku – Co mi brání v tom, abych měla dostatek peněz? Odpovědi si napište na kousek papíru a pracujte s nimi.
Vložte si do podvědomí informaci, že máte vždy na vše, co chcete dostatek peněz. Vynikající je předat žádost vesmíru, je pak už na něm, ať se postará o přítok finančních prostředků. Zkuste ale opravdu věřit a být přesvědčená o tom, že zázraky se dějí. Mnohdy vidíme jen třeba jedinou možnost, jak vydělat peníze, ale ne vždy to musí být prací. Vesmír se již o cestičky, jak k vám peníze dostat najde…Jako cvičení je vynikající dát si do peněženky třeba 500,- nebo 1000,- Kč a každý den se projít po obchodech a představovat si, co vše si za ony peníze můžete koupit, aniž byste je ve skutečnosti utratila. Tím se naladíte na vyšší vibrace, že máte spoustu peněz a půjde to samo.

S přáním hezkého dne Grev

Ahojíček Karin,

Pomocí AK jsem zjistila, že Tvůj problém nepochází z minulého života – neneseš si sebou zátěž v oblasti financí. Ani kletba se mi u Tebe nezakreslila. Takže po této stránce můžeš být klidná. Tento problém sis přivodila svým postojem k penězům a hlavně předsudky, že si je nezasloužíš. Pravděpodobně i Tvoje maminka nebo ten kdo tě vychovával, se k penězům stavěl stejně jako dnes Ty. Je to vlastně vzorec myšlení, který jsi od svých rodičů nevědomky převzala a neseš si ho sebou dál v dospělosti. I když nahlas říkáš, že si peníze zasloužíš, nejde ti to od srdíčka a obava je větší než přání mít dostatek peněz.
V pozitivním myšlením děláš chybu v tom, že si říkáš „Jednou se budu mít dobře“ Pokud takto myslíš v budoucím čase, bude Tvé přání stále krok před tebou. Je třeba myslet pozitivně v přítomném čase a jako bys to co si přeješ už měla. V době, kdy jsi nemusela každou korunu převracet v ruce, jsi už myšlenkami tvořila jejich ztrátu tím, že sis říkala něco ve stylu. Takové štěstí u mě nemůže mít dlouhé trvání. Já tomu nemůžu věřit, že se mi dobře žije? apod. Na obrázku se mi zakreslila Tvoje hlava – tedy myšlení a pokud se Ti podaří na sobě zapracovat tak by se tvá finanční situace měla o 40 % zlepšit již v první fázi Tvé práce na sobě.
Je důležité důvěřovat v sebe a zákony přitažlivosti. Poděkuj za svou zkušenost z nedostatku a začni si přát (v přítomném čase a prožívej to přání jako by už bylo splněno)

Přeji Ti, ať se Tvá situace brzy zlepší Zrzka

1.8.2010

Milá Grev a Zrzko,

Děkuji za Vaše odpovědi. Když jsem od Vás dostala e-mail, nevěřila jsem vlastním očím, že mi tak rychle odepisujete. Zkusím se řídit Vašimi radami a budu doufat, že se to začne lepšit. Hodně mě uklidnilo, že nejsem prokletá a že ten můj problém nesouvisí s minulým životem. Moc Vám děkuji ještě jednou, protože jste mi dodali chuť na sobě pracovat a ukázali, jak a na co se soustředit. Vůbec mě nenapadlo, že si něco přeji v budoucím čase a tím můj cíl je stále krok přede mnou. Máte pravdu, když se mi začne dařit, tak si říkám, že to nebude mít dlouhé trvání. Začnu již dnes měnit své myšlení a podívám se v okolí po terapeutovi EFT. Přeji Vám hodně lásky a díky za Vaše stránky a ochotu pomáhat.

Těším se někdy na shledanou s Vámi Karin

3.8.2010

Dobrý den,

Měla bych dotaz, se kterým si nevím rady a připadám si jako bych byla zakletá. Potýkám se celý život s finanční nepřízní, trápí mě to a nemůžu to nijak ovlivnit.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama