DÍKY TOMUTO RECEPTU JSEM SE VYHLA OPERACI KARPALNÍCH TUNELŮ

 

 

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Acylpyrin

5 listů aloe 

francovku herbu či lesanu

 

POSTUP PŘÍPRAVY

 Do půl litru francovky herby (či lesany) nechte luhovat 20 tablet acylpyrinu a 5 listů aloe a občas protřepte. Po necelém týdnu si můžete ruce mazat před spaním. Já osobně jsem měla svou medicínu po ruce i v noci.

 

 

Zdroj: e-mail + http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=7867

 

 

Nedávno jsem našla video s cviky na karpální tunel, které  vám pomohou zbavit se bolestí a uvolnit zápěstí. 

 

{youtube}KwfSe2t2ykM&feature=youtu.be{/youtube}

 

 

Ahoj,

recept vznikl z jedné rady, kterou jsem dostala. Na karpální tunely jsem trpěla dlouhou dobu a někdo mi poradil potírat si ruku herbou s rozpuštěným acylpirinem. Bylo to v době, kdy se ,,proslavila“ aloe a doma jsme si s ní mazali každé bolístko. Zdálo se mi že je účinná, a tak jsem ji přidala k acylpirinu s herbou… Namazala jsem si ruku a hned tu noc jsem pocítila úlevu. Možná to bylo z části i placebo 🙂 ale dodalo mi to motivaci se mazat touto mastí každou noc. Bolesti pomalu opadaly a lépe jsem spala (při spánku jsem měla největší bolesti rukou). Po pár měsících jsem recept začala doporučovat a někdo mi řekl, ať jej dám i na internet – http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=7867 . Jinam jsem jej nedala…

Jinak budu recept aktualizovat. Píše mi denně spoustu lidí a kladou více méně stejné otázky, tak bych Tě chtěla poprosit, abys jej taky na svých stránkách změnila. Ještě dnes jej doplním několika radami a pošlu ti jej.

Ahoj Markéta

8.10.2011

 

 

 

Ahojíček Markétko,

díky moc za písmenka, jak jsi k receptu došla a hned jak mí písneš, tak to na stránky doplním…. na stránky dávám i tady to tvoje psaní… lidičky určitě potěší……no a kdybys někdy měla zase nějaký odzkoušený receptík, tak budu ráda, když se o něj s námi na PRAVDIČKÁCH podělíš….. měj se a směj se a ještě jednou za sebe, taťku i čtenáře  PRAVDIČEK DĚKUJU………

 

papapapa… s láskou Zrzka

8.10.2011

 

 

Doplnění informací ohledně tohoto receptu od autorky Markétky :o)

 

Nejčastější dotazy, které píšete:

Mohu použít i jiný druh aloe než máte na obrázku a kde rostllinku mohu sehnat?
Aloí je spousta druhů, všechny by měly mít léčivý účiněk. Já osobně používám i druh, který je vyšší a připomíná stromek. Bohužel jsem nedopátrala název… Jinak je k dostání v mnoha květinářství (občas v Lidlu)

Má se dávat luhovat jen dužina, nebo celý list a jak velký? A jak dlouho tam list má být…
Nechávám luhovat celé listy o velikosti cca 15cm a šířce 2cm, ale nemyslím si, že je velikost a stáří tak důležitý. Hlavní je, aby rostlinka byla zdravá… List mám ve flašce po dobu luhování i po dobu mazání.

Po dobu luhování má být flaška v lednici nebo při pokojové teplotě a ve tmě?
Flašku mám v nočním stolku, tedy při pokojové teplotě a ve tmě...

Jak často a jv jakých místech si ruku potírat?
Zpočátku jsem si mazala ruku každou noc (i několikrát za noc-při bolestech). Potírala jsem si ruku od zápěstí k loktu. Žádné zábaly, ani ponořování…

Kdy lék začal účinkovat?
Úlevu jsem pocítila hned po prvním namazání a bolesti byly mírnější. Přesto jsem si ruce musela mazat i během noci. Po měsíci jsem již nepochybovala, že lék funguje a mohla jsem se rozloučit s obstřikama, ultrazvukem, který pomáhal jen krátkodobě a hlavně s operací…

Mohu lék použít i na jiné onemocnění?
Nemám s tím osobní zkušenosti, ale nemělo by to uškodit…

Přeji Vám, aby jste se s touto nemocí rozloučili stejně jako já. Držím palce… Popřípadě pište Vaše zkušenosti s léčbou.

 

Další informace a diskuzi najdete k tomuto tématu zde

 

Markéta

8.10.2011

 

 

 

Tak já bych připojila informaci…..

Taťkovi na karpální tunely tato medicínky opravdu zabrala…. a manžela bolela záda, tak jsem mu je taky postříkala (taťka má tuto medicínku v rozprašovači)….a úleva se dostavila….a švagrovou bolelo koleno…a taky to zabralo….takže bych řekla, že je tato medicínka skvělá na různé bebíčka…. 

 

mějte se a smějte se

s láskou Zrzka

8.10.2011

 

 

Dlouho jsem měla bolesti rukou, hlavně v klidu a nejhorší to bylo v noci... Nevíte kam s rukou, brní prsty a jste každou chvilku vzhůru a ráno nejste schopna udržet drobné věci v rukou, nemáte v nich cit. S obtížností mažete chleba, zamykáte dveře apodobně. Pokud trpíte stejnými obtížemi, tak zkuste můj zaručený recept.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama