ČÍM DÁL VÍC DŮKAZŮ……

A také jsem se chtěla zeptat, jestli nemáš v rukávu něco více o zpěvu Země, který se začíná projevovat.

KLIKNI…Neznámý zvuk vycházející ze země děsí lidi po celém světě

 

 

{youtube}cl21CEa8KFc{/youtube}

 

{youtube}av96j9m0jbc{/youtube}

Věci se opravdu mění a je to fofr. Jen co vidím na svém životě za změny, tak si říkám, že je to mazec.:)

A Země, co se nechá dokonce „slyšet“ že žije, mě fascinuje. Kéž by někteří nebyli tak hluší.

Ještě bych měla jeden typ na výstavu, která hodně otevírá oči. Včera jsem na ní byla a byl to opravdu silný zážitek.

http://neviditelna.cz/

Měj krásné dny

Karolína

17.1.2012

planetka1.gif

Ahojíček Karolínko,

Děkuju za tvůj e-mail se všema slovíčkama, které jsi napsala i s dotazem.

Doufám, že tě moje odpověď nezklame….. protože v rukávu o zpěvu Země nebudu mít pro tebe žádné novinky, nic co ty bys nevěděla a nebo nevnímala…. Jen ti vlastně potvrdím, to co víš :o).

Je to přesně tak jak píšeš, jen si to dovolím malinko víc rozepsat:

Letošní rok 2012, o kterém se tolik píše bude tak nějak jiný (každý rok je jiný :o) ) ….nechci si hrát na vědmu, jen napíšu to, jak úkazy, kterých přibývá vnímám.

Spousta lidí se začalo probouzet a vnímat, že některé věci jsou jinak, než je učili ve školách a v rodinách….mám na mysli ty věci, které se dotýkají duchovna, věcí mezi nebem a zemí. Je ale ještě stále spousta lidí, kteří nevěří, že může existovat něco jiného, než to co vidí, než to na co si mohou sáhnout…

a tak všechno, to co se během prvního měsíce v tomto roce začalo dít… že země začala zpívat, že se zjevují pro naše oči běžně neviditelné bytosti, které se zaznamenávají na kamery a už je problém v tom najít nějaký fígl, podvod…. že se na obloze ve stejnou dobu zjevují různé úkazy, které lze těžko vyvrátit…. TO VŠECHNO JSOU DŮKAZY pro ty, kteří ještě stále nevěří.

Je ještě spousta lidí, kteří si myslí a věří, že naše matička planeta Zem je jen NĚCO….něco neživého…. Přitom je to živá bytost vesmíru, která dovolila a umožnila na ní žít dalším bytostem….které díky tomu, že nevěří v její ŽIVOST… na ní v posledních století spíše parazitují. Jádro ZEMĚ je její srdce a já věřím, že je plné lásky, protože kdo jiný než bytost se srdcem na dlani, by dokázal být tak trpělivý k těm co ji vyšťavují a neváží si pohostinství, které dopřává…. Je součástí vesmíru….makrokosmu, který je zrcadlem mikrokosmu…. Lidé si hrají na něco víc, než ve skutečnosti jsou…. Mění toky řek… a pak se diví, když zaprší, že jsou potopy, které přivedou spoustu lidí do stavu nouze…protože přišli o jejich domy, které byly vystaveny na místě, kudy dřív tekla voda a která díky své paměti se vrátila zpět do své stopy…. Z lidí se stali nevděčníci, kteří svou matičku Zem drancují a tak její volání v podobě zvuků, které vycházejí z jejího srdce na povrch….je UPOZORNĚNÍM NA TO, ŽE JE ŽIVÁ BYTOST…

Je ještě spousta lidí, kteří potřebují důkazy o tom, že existují i jiné bytosti…. A tak důkazy začínají být čím dál víc nevyvratitelné….. ale stejně se ještě stále budou nacházet lidi, kteří budou zesměšňovat všechny, kteří na tyto důkazy a úkazy věří (i bez důkazů) ….. a budou se snažit všechno vyvrátit.

DUCH NATOČENÝ V ČESKU

{youtube}g5WhjEVO6Ow{/youtube}

Jak jsem psala již v začátku ….. je teprve měsíc leden….a na jeden měsíc těch důkazů je až až … a vnímám tento rok vyjímečný v tom, že podložených, těžko vyvratitelných důkazů bude čím dál víc a čím dál přesvědčivější i pro ty nevěřící Tomáše.

Doufám a věřím, že se lidi budou probouzet čím dál víc, věřím a doufám, že si všichni začneme uvědomovat, co nám naše matička Zem poskytuje a že se k ní začneme chovat jinak, že si začneme vážit a uvědomovat co všechno děláme dobře a co špatně… a že si začneme uvědomovat to, že nejsme jediné živoucí bytosti ve vesmíru…..že je spousta dalších, kteří jsou vyvinutější a inteligentnější než homo sapiens…., který má kolem sebe spoustu latentních bytostí :o).

Karolínko….i vy kteří si tyto řádky čtete…..vím, že vy už víte….

A tak se mějte a smějte….a rozdávejte lásku a smích, tam kde je to třeba….

a věřte mi, že je to potřeba všude kam se podívate……

s Láskou….vaše Zrzka

20.1.2012

Ahoj Zrzko,

moc děkuji za Tvou reakci. Už jsem to na stránkách objevila 🙂

Správně načasováno. Večer jsem se přes odkaz na Milarepu doklikala na videa o všech těch proroctvích o konci světa, kde byl v podstatě u všech závěr, že nás to spláchne a GAME OVER…A tak si říkám, že ať to bude jak to bude, nutí mě to se vykašlat na žabomyší války, přehodnotit priority, nepodstatné vyřadit ze života a jít za tím, koho miluji. A i kdyby to mělo trvat jen tenhle poslední rok, tak ať. Takže se přestávám sebevystrašovat s koncem světa a jdu žít tak, jak opravdu chci a ne tak, jak se očekává:)

 

S láskou

Karolína

20.1.2012

Pěkné a moudré rozhodnutí Karolínko,

…….jdi a žij teď a tady….naslouchej hlasu svého srdce, a měj otevřené oči….i s nimi se dá snít. Co se má stát se stane…. byť já osobně na konec světa ve smyslu, že bude game over…nevěřím…. ale o tom jsem už psala ve své pravdě O KONCI SVĚTA a O TRANSFORMACI….takže bych se jen opakovala.

Měj se a směj se….a žij dneškem

s láskou Zrzka

20.1.2012

Vaše komentáře

Reklama