BOFI A JEJÍ STRÁNKY

TROŠIČKU O MNĚ  &   STRÁNKÁCH

Jsem prostě obyčejná žena. Jsem jediná „fyzické“ neslyšící ve své rodině. Život je pro mně DAR, kde raduju ze sebe všemu a ze života. Miluju smutku, radosti, slzy a smích. Mluvím vždycky milované někomu takového slov, jako malé dětí. Nezaleží mi to, jaké slovo mluvím. Vyjadřuju, jak cítím já.

Jsem sobě a všemu vděčná.

S Láskou   Petruša … BoFi

 

Klikni na Moje ikonka

 

 

Píšu své jazyky a radostně čteš svého Srdíčka.

Můžeš přečíst můj osobní zpověď na písmenku zde… Děkuju s Láskou 🙂 

Na tuto stránkách jsem převzala zajímavé články z jiných stránek ke čtení, jak moje srdíčko zachytí. A také jsem sama psala svůj několika článek v kategorii „Moje práce“ svůj pohled na svět, svůj zkušenosti a svůj inspirace.

Poslání svého stránku probudíme do probouzené či do vědomé vědomí a uvědomíme o co jde. 🙂  My všichni svobodně rozhodujeme, jak změníme svůj Života 🙂

 

Ocením  sebe i všemu.

 

Ocením každému takovému, jaké jste právě teď… ať jste jakékoliv 🙂

 

Krystalový Les

Kresba Petruša … BoFi

Jsem za Všem i za Vás vděčná…

Můj Milovaný a Milující Anděl

 


S Láskou

Petruša  BoFi

Přejímání a šíření textů z moji webu je výslovně povoleno každému, komu se texty líbí a domnívá se, že mohou předat dalším Hledajícím na naši milované planetě Zemi.

Jsem vám za to vděčná a děkuji vám

kliknutím na domeček se dostanete na stránky 

Stránky Peťky – BoFi, jsem znala už dávno před tím, než světlo světa internetu spatřili MOJE – PRAVDY. Nic není náhoda a já se s Peťkou setkala na FB a tak bych vás ráda seznámila s touto úžasnou bytostí……seznamte se a posuďte sami o kom je řeč…

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama