SLIB OBČANA… MUDr. JAN HNÍZDIL PRO TÁŇU FIŠEROVOU

Člověk, který nepotřebuje peníze na volební kampaň, neboť občané vyšlou posly za ním a budou jej prosit, aby dočasně zanechal profese a pomohl prezidentskému úřadu i naší zemi vrátit těžce poškozenou prestiž.“. 

 

 

Napsal jsem o budoucím prezidentovi v květnovém blogu. Před dvěma měsíci jsme o vhodných kandidátech hovořili s přáteli z České konference. Jako první padlo jméno pana Zdeňka Mahlera. Věk a zdravotní stav mu bohužel brání nominaci přijmout. Druhým v pořadí byla herečka Táňa Fischerová. Naše přání vyslyšela. Tento týden zveřejnila úmysl kandidovat.
Nepotřebujeme, aby se prezidentem stal rafinovaný ekonom nebo politický rutinér. Pražský hrad a úřad prezidenta v historii byly především symboly státu a jeho hodnot. Paní Táňa Fischerová nemusí hovořit o mravnosti, soucitu, svědomí, pravdě a lásce. Tyto hodnoty ztělesňuje. Hradu i státu je může vrátit. S vděčností a úctou připojuji podpis pod její nominaci. 

„Paní Táňo Fischerová, prezidentko ČR. Jako občan Vám slibuji věrnost. Slibuji, že budu zachovávat Ústavu a zákony ČR. Slibuji na svou čest, že budu svoje občanské povinnosti plnit v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Tak přísahám.“.
Jan Hnízdil
Jan Hnízdil, občan

Zdroj: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=17028

 

 

 

 

Video vytvořené příznivci Táni Fischerové na její podporu do úřadu prezidenta.

{youtube}rbgpB_OXddQ{/youtube}

 

 

 


více o Táni Fišerové naleznete na stránkách

 

http://prezidentkatf.cz/

 

http://www.facebook.com/PrezidentkaTanaFischerova

 

 

 

 

 

 

„Prezidentem by měl být člověk, který o funkci nestojí. Člověk, který je občanům dlouhodobě známý svým charakterem, prací, veřejnými názory a postoji.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama