Astrohoroskop na leden 2017

 

 

Novoluní, které proběhlo 29/12/2016 ve znamení Kozoroha, bude působit následujících 14 dní. Je důležité pro osoby narozené ve znamení Kozoroha.

Úplněk v Raku nastane 12/1/2017. Tento úplněk je důležitý pro Raky. Pro osoby narozené ve znamení Raka předesílám, že několik dní před úplňkem a zejména den před, jsou velmi kritické dny. Raci by si měli dát pozor na svou osobu. Úplněk má vliv na všechny osoby tím, že ukončí a uzavře téma domova, rodiny, žen v rodině. Při úplňku se spojí Slunce s karmickým Plutem, tím zaktivuje a urychlí všechny situace. Tento úplněk bude pro mnoho lidí velmi bolestný.

Venuše se setká s Neptunem a sestupným karmickým uzlem. Zde mohou způsobit citová zklamání. Mars se spojí s Chironem v Rybách a zaktivuje citlivá a bolestivá témata v nás samých. Merkur, planeta pohybu a komunikace, se opět spojila s karmickým Saturnem. Zde jsme nuceni se vrátit opět k tématu omezení a těžkostí spojených s úřady a úředními záležitostmi, téma ciziny a zahraničí, vzdělávání a školství. Merkur se začne vzdalovat od Saturnu směrem do Kozoroha a tím by konečně měly být dořešeny veškeré písemnosti a dohody.

Lednové novoluní proběhne 28/1/2017 ve znamení Vodnáře. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve znamení Vodnáře. Pro ostatní znamení otevírá touhu po svobodě, rebelii, cestování do dalekých krajů, překvapivé životní změny, cesta do společnosti, nová společenství. Při novoluní ve Vodnáři se nachází Merkur ve společnosti karmického Pluta v Kozorohu. Toto spojení urychlí komunikaci, tedy písemnosti týkající se práce. Nové smlouvy a smluvní ujednání, a to i EET, která se tohoto tématu úzce dotýká.

leden_novoluni

Venuše ve spojení s Martem přinese aktivity v oblasti lásky, hodnot a peněz. Mars, planeta aktivity, je zde v bojovném, dominantním a velmi akčním postavení.

 

Beran

BERAN

Novoluní proběhlo 29/12/2016 v Kozorohu za asistence Merkuru s Plutem a otevřelo Beranům cestu k nové pracovní činnosti. Toto novoluní působí v průběhu  první poloviny ledna 2017. Ceres s Uranem v Beranu přináší rychlý obrat v životě Beranů. Dlouhou dobu dostávají zabrat, ale výsledek bude stát za to. Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 tématem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti, ale také tajnosti a tajemství, která měla být ukryta. Zaktivuje možné nepřátelé a vše, co se ukrývá v našem nevědomí. Mars v Rybách může zkreslovat, zamlžovat, pozor na podvody a nečestná jednání. Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017. Beranům ukončí a uzavře situace spojené s domovem, rodinou, pracovním zázemím. Do úplňku by měli dokončit aktivitu, na které dlouhodobě pracují. Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v oblasti práce a kariéry. Zde toto spojení urychlí vše, na čem pracují. Berani vytvoří velmi zajímavé dílo, něco se jim podaří, díky čemu se posunou ve své kariéře. Ovšem pozor, aby ve své cestě nešli „přes mrtvoly“, mohlo by se jim takové jednání vymstít. Merkur spolu se Saturnem přinese řešení úředních písemností.
Novoluní ve Vodnáři proběhne 28/1/2017. Toto novoluní otevře cestu ke splnění přání a snů Beranů. Otevírají se dveře do společnosti, nového společenství, mezi důležité osoby. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem v tématu práce a kariér
y. Na Berany čeká ohromný pracovní posun. Mars se setkává s Venuší, toto spojení je o penězích, lásce a hodnotách, jedná se tedy o témata, která mají Berani zaktivována. Černá Luna je aktivována Martem, proto je lepší dát si pozor na sexuální zálety, a také na podvodné finanční situace.

 

Býk

BÝK

Novoluní proběhlo 29/12/2016 v Kozorohu za asistence Merkuru s Plutem a otevřelo novou osudovou cestu plnou podpisů, psaní a komunikace související s učením, duchovnem a uměním. Rozhodnutí v úřední záležitosti a také možnou cestou do ciziny nebo spojení se zahraničím. Tento vliv pocítí Býci v první polovině ledna 2017.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 tématem přátel a společnosti. Býci by měli chodit do společnosti a mezi přátelé. Je důležité využít konexe a známosti pro své projekty a dosažení cílů. Také mohou potkat důležitou osobu pro budoucnost.
Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017 a Býkům přináší ukončení situace s dopravním prostředkem, dále uzavře téma úřad
ů a úředních jednání. Pokud řešili sourozence, i zde se vyjasní tato oblast. Býci, kteří se učí a vzdělávají, by měli mít dořešené vše související s rozšiřováním vědomostí. Plánují-li cestu, pak doporučuji do úplňku.
Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v oblasti ciziny a zahraničí, vzdělávání a také úřední
ch záležitostí. Zde Pluto urychlí tato témata. Pokud se pohybují ve společnosti, díky Venuši budou zářit. Býci by měli naplánovat cestu k moři, Neptun s Venuší aktivují lásku k dálkám a snění. Merkur spolu se Saturnem přinese zprávy a úřední řešení majetku a peněz jako jsou půjčky, hypotéka, prodej a nákup společného majetku s další osobou.
Novoluní ve Vodnáři proběhne 28/1/2017. Toto novoluní nastartuje nové pracovní možnost
i. Nové projekty se díky novoluní zrealizují. Dveře ke kariérnímu posunu jsou otevřeny. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem. Býci budou podepisovat úřední dokumenty. Černá Luna je aktivována Martem, pozor na pracovní vztahy, smlouvy a dohody. A také pomluvy a nepřátelství od blízkých.

 

Blíženci

BLÍŽENCI

Novoluní proběhlo 29/12/2016 za asistence Merkuru s Plutem. Blížencům otevřelo novou cestu v oblasti majetku a financí, ale také dluhů, půjček a hypoték. Nejsilněji tento vliv pocítí v první polovině ledna 2017.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 tématem práce. Mars bude aktivovat vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které Vám budou ku prospěchu. Pod tímto vlivem budou Blíženci velmi zaměstnáni, veškerá energie půjde směrem do pracovní oblasti.
Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017. Blížencům vnese jasno do oblasti 
peněz a majetku. Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v době úplňku v oblasti financí. Díky Plutu se urychlí toto témata. Venuše zpříjemní práci Blížencům. Merkur spolu se Saturnem přinese smlouvy a dohody do oblasti pracovních dohod, smluvních ujednání a vztahových záležitostí. Saturn přináší omezení a těžkosti nebo úřední aktivity k dořešení do oblasti vztahů.
Novoluní ve Vodnáři proběhne 28/1/2017. Toto novoluní otevírá nové cesty a možnosti související s úředním jednání
m, vzděláváním a novým učením. Kdo touží po cestování, budou mu planety přát. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem, Blíženci budou hovořit a podepisovat dokumenty týkající se peněz a majetku. Černá Luna je aktivována Martem, pozor na zdraví a psychiku.

 

Rak

RAK

Novoluní proběhlo 29/12/2016 za asistence Merkuru s Plutem a otevřelo novou cestu ke všem dohodám, smlouvám. Téma vztahů, pracovních, partnerských, rodinných. Nejsilněji pocítí Raci vliv v první polovině ledna 2017.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 tématem souvisejícím s  duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím, soudy. Aktivita spojená s cizinou, cesty do zahraničí,  rozšiřování obzorů formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a  školení, ale také úřady. V průběhu tohoto období přichází duchovní rozkvět. Touha se rozvíjet po duchovní stránce. Je zaktivovaná forma spojená s církví, náboženstvím nebo ezoterikou a filosofií.
Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017. Toto je nejdůležitější úplněk v roce pro všechny Raky. Úplněk ukončí veškeré vztahové záležitosti. Raci mohou ukončit nebo upevnit svá pracovní a životní partnerství. Úspěšně dokončit veškeré dohody a smlouvy. Raci mají velmi kritické dny před úplňkem, zejména 11/1/2017, v tuto dobu si musí dát pozor na svou osobu. Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v době úplňku v oblasti vztahů. Díky Plutu se urychlí toto témata a Raci dořeší veškeré smluvní ujednání v pracovních a životních vztazích. Merkur spolu se Saturnem přinese opět myšlenky a komunikaci v oblasti zdraví a nemoci, starost a péče o druhé. Saturn přináší omezení a těžkosti nebo úřední aktivity k dořešení.
Merkur přináší zprávy ohledně zdraví, psychiky a zdravotní kondice. Možné těžkosti s kolegou nebo spolupracovníkem.
Novoluní ve Vodnáři proběhne 28/1/2017. Toto novoluní otevírá nové cesty a možnosti do oblasti financí, půjček, hypotéky, prodeje a nákupu např. nemovitosti. 
Raci dostanou možnost získat peníze. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem v oblasti vztahů. Raci budou podepisovat nové dohody a smlouvy. Černá Luna je aktivována Martem, pozor na situace spojené s dětmi, pracovními a životními partnery. Černá Luna pohlcuje, činí těžkosti právě v těchto tématech.

 

Lev

LEV

Novoluní proběhlo 29/12/2016 za asistence Merkuru s Plutem a otevřelo novou cestu ke zdraví a zdravému životnímu stylu. Nové spolupráci. Nejsilněji tento vliv pocítí Lvi až v první polovině ledna 2017.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 tématem aktivní transformace, proměny duše. Mars otevírá aktivitu v tématech finančních, sexu, okultismu a napojení na smrt či ostatní duchovní směry. V této době se řeší majetkové záležitosti, které sdílíte společně s další osobou či institucí, ale také aktivita kolem úřadů nebo úředních záležitostí spojených s financemi. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy. Ideální pro jakékoli investice, nákup nebo prodej. Aktivita Marta odemyká sex a vše co se sexuality týká.
Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017. Tento úplněk otevírá pocity samoty, izolace, napojení na „druhý břeh“, kdy Lvíci mohou řešit zdraví, psychiku. V této době se budou uzavírat sami do sebe, řešit sami sebe, nebo někoho blízkého po zdravotní stránce či péči o někoho. Úplněk uzavírá a postupně vnáší jasno do těchto oblastí. Těchto čtrnáct dní je pro Lv
y velmi náročných, jako každým rokem touto dobou. Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v době úplňku v oblasti zdraví a péče o druhé, ale i nové spolupráce. Zde Pluto urychlí běh věcí. Merkur spolu se Saturnem přinese opět zprávy v tématu dítěte, plodů a výtvorů a také partne. Saturn přináší omezení a těžkosti nebo úřední aktivity k dořešení.
Lvi se pomalu připravují na příští úplněk, který ukončí a uzavře téma vztahů a dohod.
Novoluní v protilehlém Vodnáři proběhne 28/1/2017. Toto novoluní otevírá nové cesty a možnosti do oblasti pracovních a životních partnerů. Novoluní přináší nová partnerství, nové pracovní dohody. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem v oblasti spolupráce a zdraví. Lvy čeká přemýšlení a konání v tomto tématu. Černá Luna je aktivována Martem, pozor na situace spojené s domovem, rodinou, ženami v rodině. Zde se aktivuje bydlení a zázemí Lvů, které řeší dlouhodobě.

 

Panna

PANNA

Novoluní proběhlo 29/12/2016 za asistence Merkuru s Plutem a otevřelo novou cestu k partnerství. Problémové vztahy budou rozděleny a osudové, karmické, spojeny. Nejsilněji pocítí Panny tento vliv v polovině ledna 2017. Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 tématem vztahů a dohod. V tomto období se mohou posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Toto období je výborné  na návštěvy u přátel. Zvýšená aktivita se týká také úřadů a úředních záležitostí. Budete pociťovat zvýšenou chuť komunikovat, sdělovat své názory a projevovat se.  Můžete dohodnout nové podmínky ve vztazích, podepsat smlouvy nebo písemnosti.
Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017. Tento úplněk ukončí fungování v nějaké skupině osob. Panny mohou ukončit přátelství, odejít z určité společnosti. Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v době úplňku v oblasti pracovní
ch a životních partne, dětí, plodů a výtvorů. Tato témata Pluto svým působením urychlí. Merkur spolu se Saturnem přinese zprávy a komunikaci spojenou s rodinou, ženami v rodině, a bydlením. Saturn přináší omezení a těžkosti nebo úřední aktivity k dořešení.
Novoluní ve Vodnáři proběhne 28/1/2017. Toto novoluní ukáže cestu k nové spolupráci, Panny čeká nový společník nebo kolega. Novoluní přináší nové možnosti do oblasti zdraví a zdravého stylu života. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem v oblasti pracovní
ho nebo životního partnerství, dětí a tvorby, kdy Pluto urychlí tyto situace. Černá Luna je aktivována Martem, pozor na situace spojené s úřady a písemnostmi, dopravními prostředky a cestováním. Zde se aktivuje téma, které Panny řeší dlouhodobě.

 

Váhy

VÁHA

Novoluní proběhlo 29/12/2016 za asistence Merkuru s Plutem a otevřelo novou cestu k domovu, rodině a upevnění pracovního zázemí. Nejsilněji tento vliv pocítí Váhy v první polovině  ledna 2017. Mohou se stěhovat, nebo změnit místo v práci.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 tématem zdraví a služby nebo činnosti pro druhé. Mars bude tlačit Váhy, aby práce či činnost, kterou dělají, byla ve prospěch druhých. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jsme slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématu kolem zdraví a zdravé výživy. Když se tranzitní Mars přesune do této oblasti, tak se řeší zdraví, spolupráce a službu pro někoho.
Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017. Tento úplněk vnese jasno do pracovní oblasti. Uzavře téma práce. Váhy mohou ukončit nebo podepsat novu práci, ukončí se jedna životní oblast. Slunce se spolu s karmickým Plutem pohybuje v době úplňku v oblasti zázemí, domova, rodiny a bydlení. Tato témata Pluto svým působením urychlí. Merkur spolu se Saturnem přinese zprávy a komunikaci spojenou s úřady, dopravním prostředkem a oblast vzdělávání. Saturn přináší omezení a těžkosti nebo úřední aktivity k dořešení.
Novoluní ve Vodnáři proběhne 28/1/2017. Toto novoluní otevírá téma dět
í, plodů a výtvorů, oblast partnerských a pracovních partnerů. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem v oblasti pracovního zázemí, bydlení a rodinných záležitostí, kdy zprávy týkající se těchto záležitostí urychlí dění. Černá Luna je aktivována Martem, pozor na situace spojené s financemi. Zde se aktivují témata peněz a majetku, který Váhy řeší dlouhodobě.

Štír

ŠTÍR

Prosincové novoluní 29/12/2016 odstartovalo možnost koupě dopravního prostředku, zlepšení vyjednávání na úřadech. Štírům se otevírá nová možnost studovat, vzdělávat se, psát a hovořit, přednášet, rozšiřovat své vědomosti. Ideální pro řešení auta. Nejsilněji vliv pocítí Štíři v první polovině  ledna 2017.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 tématem dětí, plodů, výtvorů a partnePod vlivem Marta má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita této osoby se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, ale i cest, cestování, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Období vhodné na lásku. V této době dochází k seznámení s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré období na seznamování se s důležitými lidmi. Pocítíte zvýšenou aktivitu v oblasti cestování. Dobré období na cesty. Pracovně se bude dařit. Nyní jsou zaktivovány vztahy partnerské i pracovní.
Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017. Do úplňku se vyřeší soudní a úřední záležitosti. Pokud se chtějí Štíři vzdělávat a učit se, tak kolem úplňku se tato záležitost vyjasní. Další oblast, kterou ovlivní tento úplněk, je cizina a zahraničí. Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v době úplňku v oblasti rozšiřování vědomostí, cest a cestování a sourozenců. Tato témata Pluto svým působením urychlí. Merkur spolu se Saturnem přinese zprávy a komunikaci spojenou s financemi. Saturn přináší omezení a těžkosti nebo úřední aktivity k dořešení.
Novoluní ve Vodnáři proběhne 28/1/2017. Toto novoluní otevírá dveře k novému bydlení, nové
mu pracovnímu zázemí. Štírům se nastartuje nová cesta k rodinnému štěstí. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem, je potřeba ukončit a uzavřít jednu životní kapitolu, zprávy týkající se těchto záležitostí urychlí dění. Černá Luna je aktivována Martem. Zde se aktivuje situace, ve které jsou Štíři prověřováni, brzděni a musí fungovat za ztížených podmínek, které přináší Černá Luna, ovšem jen do února 2017, kdy se přesouvá do znamení Střelce a Štírům konečně přestane škodit.

 

Střelec

STŘELEC

Prosincové novoluní, které proběhlo 29/12/2016, odstartovalo cestu ke zlepšení finanční situace. Nejsilněji vliv pocítí Střelci v první polovině  ledna 2017.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 tématem bydlení, domova a pracovního zázemí. Střelci budou řešit ženy v rodině. Veškerá aktivita bude zaměřena na domov a zabezpečení rodiny a stability. Situace související s bydlením a obydlím.
Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017. Tento úplněk uzavře oblast financí a majetku ve společném jmění s další osobou nebo bankou. Po úplňku budou situace spojené s penězi jasnější. Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v době úplňku ve finanční oblasti. Téma peněz Pluto svým působením urychlí. Merkur spolu se Saturnem přinese zprávy a komunikaci spojenou s úřady k dořešení.
Novoluní ve Vodnáři proběhne 28/1/2017. Toto novoluní otevírá cestu k řešení úředních záležitostí. Střelce čeká cesta a cestování, písemnosti, vyřizování na úřadech, téma automobil
u, podepisování, psaní a komunikace. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem, tedy zprávy týkající se peněz. Pluto urychlí dění ve financích. Černá Luna je aktivována Martem. Zde se aktivuje situace, ve které by Střelci měli ukončit jednu životní kapitolu. Černá Luna se v únoru 2017 přesouvá do znamení Střelce a tím začne Střelcům připravovat problémové situace, které jsou nutné do konce roku 2017 vyřešit. Střelci toto období znají z roku 2008, kdy od jara do konce roku 2008 pobývala Černá Luna také ve znamení Střelce.

 

Kozoroh

KOZOROH

Prosincové novoluní proběhlo 29/12/2016 v Kozorohu, ve vlastním znamení, a spolu s Merkurem a  Plutem otevřelo novou cestu. Přichází zcela nové možnosti, nové projekty, nová živá životní cesta. Zpráva přinese nové aktivity. Nejsilněji vliv tohoto novoluní pocítí v první polovině  ledna 2017.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 tématem úřadů a písemností. V tomto období se mohou posílit veškeré vztahy. Období je výborné na návštěvy u přátel. Zvýšená aktivita se týká také úřadů a úředních záležitostí. Tento tranzit zvyšuje aktivitu v komunikaci, mluveném nebo psaném slově. Kozorozi mohou cestovat, zejména za vzděláním či může přijít zvýšená aktivita související s pracovní cestou. Aktivita spojená s autem nebo dopravním prostředkem.
Úplněk v protilehlém znamení Raka nastane 12/1/2017. Tento úplněk uzavře oblast vztahů a dohod. Do úplňku je dobré uzavřít pracovní nebo partnerské vztahy. Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v době úplňku vlastním znamením. Kozorozi učiní zásadní životní rozhodnutí a Pluto 
ho svým působením urychlí. Merkur spolu se Saturnem přinese zprávy a komunikaci spojenou s úřady k dořešení. Merkur vstupuje na měsíc do znamení Kozoroha a ti budou podepisovat, hovořit, psát, telefonovat, prostě se nezastaví, Kozorozi jsou v kurzu.
Novoluní ve Vodnáři proběhne 28/1/2017. Pro Kozorohy se otevírá cesta k vylepšení finanční i životní situace. S novoluním přichází penízky. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem. S Merkurem přichází zprávy o zásadní životní změně. Černá Luna je aktivována Martem. Zde se aktivuje situace, během které se Kozorohům změní práce, bydlení nebo lidi kolem nich.

 

Vodnář

VODNÁŘ

Prosincové novoluní proběhlo 29/12/2016 v Kozorohu. Nejsilněji vliv tohoto novoluní pocítí Vodnáři v první polovině  ledna 2017. Zde se Vodnáři psychicky připravují na své novoluní, které proběhne koncem ledna 2017. Přemýšlení, rekapitulace životní pozice. Co ve svém životě ukončí, kam chtějí pracovně směřovat? Čeká je měsíc přemítání nad svou osobou. V této době se jim může zhoršit zdraví spolu s psychikou. Vodnáři jsou napojeni na „druhý břeh“.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 v oblasti peněz a majetku. V této době se Vodnáři budou ve zvýšené míře věnovat financím, ale také hodnotě sami k sobě. Začnete si uvědomovat svou vlastní hodnotu. Aktivně se zabývat svými penězi nebo majetkem. Mohou výhodně prodat nebo koupit. Finance jsou zaktivované a jelikož jsou oběživo, tak budou v této době obíhat.
Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017. Tento úplněk uzavře oblast spolupráce. Mohou řešit zdraví, nemoc nebo pečovat o druhou osobu. Do konce měsíce mohou být psychicky nevyrovnaní. Toto je velmi náročném období a do novoluní na sebe musí dát Vodnáři pozor.
Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v době úplňku oblastí napojení na své nitro. Vodnáři by měli přemýšlet co ukončit, kam směřovat. Rekapitulovat svůj život. Pluto svým působením urychlí některá rozhodnutí. Merkur spolu se Saturnem přinese k dořešení zprávy a komunikaci spojenou s úřady.
Novoluní ve vlastním znamení proběhne 28/1/2017. Pro Vodnáře nejdůležitější novoluní roku 2017. Novoluní přináší nové nasměrování na životní cestu, sílu k novým aktivitám. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem. S Merkurem přichází zprávy o ukončení důležité etapy v jejich životě. Černá Luna je aktivována Martem, který poukazuje na Černou Lunu v oblasti práce a téma peněz. Období, kdy mají ztížené podmínky při vydělávání peněz. Člověk by měl znát svou vlastní hodnotu, Vodnáři by měli pracovat na tom, aby uměli s financemi zacházet.

 

Ryby

RYBY

Prosincové novoluní proběhlo 29/12/2016 v Kozorohu. Nejsilněji vliv tohoto novoluní pocítí Ryby v první polovině  ledna 2017. Mohou si splnit své sny, dostanou zprávu, která jim otevře cestu ke splnění jejich cílů. Přichází možnost dostat se k lidem, ke kterým chtějí patřit, do společnosti, kam směřují a kde chtějí pobývat. Skoro celý leden se pohybuje Venuše ve vlastním znamení. Ryby budou neodolatelné a zářit. Osvícené krásou Venuše dostanou možnost se zviditelnit.
Mars, planeta aktivity, se pohybuje od konce prosince a skoro celý leden 2017 ve vlastním znamení, tedy v Rybách. Působení Martu aktivuje a dodá mnoho energie, díky které se zaměří Ryby sami na sebe, na své sebeprosazení. Nebudou vědět, kam dřív skočit. Práce a zase práce. Mars je nenechá odpočinout. Veškeré situace se budou točit kolem vlastní osoby. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Ryby mohou očekávat výzvy, které by měly přijmout. Využít plně sílu a energii Marta ve svůj prospěch.
Úplněk ve znamení Raka nastane 12/1/2017. Tento úplněk vnese jasno do pracovních a partnerských vztahů Ryb. Další téma toho úplňku jsou děti a tvorba. Úplněk dořeší oblast spojenou s dětmi. Slunce spolu s karmickým Plutem se pohybuje v době úplňku oblastí přátelé a kamarádů, společnosti. Pluto urychlí rozhodnutí související s určitým společenstvím nebo společností, kam chtějí nebo nechtějí patřit. Merkur spolu se Saturnem přinese k dořešení zprávy ohledně práce a kariéry.
Novoluní ve Vodnáři proběhne 28/1/2017. Pro Ryby se otevírá cesta k rekapitulace a přemítání jak dál v životě. Měl
y by popřemýšlet co chtějí v životě ukončit a uzavřít a kudy se ubírat dál. Při tomto novoluní je opět ve hře Merkur s karmickým Plutem. S Merkurem přichází zprávy, které ukazují kam a mezi jakou společnost se zařadit. Černá Luna je aktivována Martem, Zde se aktivuje situace s cizinou a zahraničím, nebo úředním jednáním. Černá Luna umí potrápit Ryby v oblasti vzdělávání a učení. Čeká je rok, kdy si budou muset udělat jasno v pracovní a kariérní oblasti a k tomu je zapotřebí prohloubit si své vědomosti.

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama