Astrohoroskop na březen 2019

 

Slunce se pohybuje Vodnářem do 19/02/2019, 00,04hod, kdy vstoupí do Ryb. Slunce přejde do Berana 20/03/2019.

Novoluní proběhne 6/03/2019 ve znamení Ryb
Toto novoluní je důležité pro osoby narozené v Rybách. Pod vlivem tohoto novolunní budeme řešit silné emoce našeho nitra. Vyplouvají na povrch strachy, intuice, napojení na Vesmír, otevření třetího oka. Tajemství a tajnosti, vztahy lidí, empatie.

Úplněk ve Vahách nastane 21/03/2019
Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Vah. Pod vlivem úplňku budeme řešit vztahy a nastavíme nová pravidla.  

Merkur nabere 05/03/2019 zpětný chod v Rybách. Budeme se vracet do minulosti, abychom vyřešili nevyřešené situace. Po dobu retrográdní fáze Merkuru, tedy dvacet tři dní, nepodepisujte nové smlouvy, naopak je nutné dořešit, co jste již řešili, nebo se vám vrátila situace zpět k dořešení.  Očekávejte, že budou vznikat zpoždění a nedorozumění. Zálohujte si data v počítači nebo telefonu. 28/03/2019 se Merkur obrací a nabere směr kupředu. Tento den uděláte mnoho práce, komunikace najednou opět přejde do normálu.

Uran se po sedmi letech působení v Beranu, kdy jim přinesl neočekávané změny, přesouvá do Býka. Býci mohou v průběhu sedmi let také očekávat zásadní životní zvraty.

 

BERAN

Novoluní proběhne 6/03/2019
Pod vlivem tohoto novolunní začnou Berani rekapitulovat jak dál v životě. Co ukončit a uzavřít, jakým směrem se chtějí vydat. Budou se připravovat na své novoluní, které proběhne za měsíc. Pozor na psychiku a zdraví. Období je vhodné na relax, odpočinek a nenáročnou činnost.

Úplněk nastane 21/03/2019
Úplněk přináší řešení vztahů. Berani mohou podepisovat smlouvy. Vzniknou nové dohody. Ujasní si, s kým chtějí žít a pracovat. Dostanou informaci, která má být utajena. Vypluje na povrch pomluva nebo nepříjemná zpráva, zklamání.

Mars aktivuje peníze, majetek a hodnoty. Berani se budou věnovat penězům. Nakupovat, utrácet a vydělávat peníze zejména na bydlení.

 

 

BÝK

Novoluní proběhne 6/03/2019
Pod vlivem tohoto novolunní se Býci dostanou do společnosti, kam chtějí patřit. Nové společenství, přátelé a splnění snu. Chiron přinese Býkům zadostiučinění. Uran se přesunul do Býka a tlačí je k zásadním změnám. Nyní touží po pracovní a karierní změně.

Úplněk nastane 21/03/2019
Tento úplněk vnese jasno do oblasti spolupráce a spolupracovníků. Úplněk otevírá vztahové záležitosti s kolegy. Pozor na nemoc a pošramocenou psychiku. Vesmír Býkům naznačuje, kam pracovně patří a nepatří. Chtějí kolem sebe kvalitní prostředí a Černá Luna otevírá v této souvislosti silné emoce.

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity. Budou plni fyzické energie a pravděpodobně odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu.

Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé překážky. Tyto energii by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem.

 

BLÍŽENCI

Novoluní proběhne 6/03/2019
Pod vlivem novolunní mají Blíženci otevřenou cestu ke kariéře a pracovnímu postupu. Nejprve se jim vrátí do života minulost, aby si vše dořešili a poté se nasměrují na novou životní cestu.

Úplněk nastane 21/03/2019
Tento úplněk přinese ukončení partnerství, uzavření situací s dětmi nebo potomky. Vnese jasno do pracovních a partnerských vztahů. Pozor na úřady a úřední záležitosti. Může se vrátit nedořešené úřední jednání.  Od dubna se Blíženci dva měsíce nezastaví.

Mars ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Mars může aktivovat nepřátelé a také nepříjemné pomluvy.  Nyní se dostávají na světlo světa staré nevědomé vzorce a začínají působit, aniž by vůbec tušili.  Úkolem je nyní odstranit z cesty ego, nedopustit se toho, aby došlo k probuzení kontraproduktivní energie proti vlastní osobnosti.

 

RAK

Novoluní proběhne 6/03/2019
Pod vlivem tohoto novolunní se otevírá cesta k rozšiřování vědomostí, učení a vzdělávání. Cizina a zahraničí. Raci mohou plánovat cestu. Vrací se úřední záležitost k dořešení. Situace bude vyvolávat silné emoce zadostiučinění.

Úplněk nastane 21/03/2019
Tento úplněk ukončí situaci spojenou s domovem, bydlením. Otevírají se vztahy se ženou v rodině (babička, matka, sestra, švagrová). Slunce svítí na úspěch v pracovní oblasti. Pozor na mimo-partnerské prohřešky a nevěry. Černá Luna umí pokoušet, avšak co vznikne pod Černou Lunou, nedopadne dobře.

Mars se pohybuje oblastí skupinových vztahů, proto je k naplnění cílů nutné spolupracovat s druhými. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Raci se k cíli mohou dopracovávat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Budou toužit po uznání okolí za své výkony ve společné činnosti. Aktivita bude zaměřena na přátele. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít důležitá osoba pro Vaši budoucnost. 

 

LEV

Novoluní proběhne 6/03/2019
Novoluní otevírá cestu k větším výdělkům. Přináší nové možnosti, jak se lépe finančně zajistit. Vrací se z minulosti nevyřešení finanční záležitosti. Je nutné doplatit své závazky a naopak trvat na vrácení toho, co jim patří. Neptun může zkreslovat určité situace.

Úplněk nastane 21/03/2019
Tento úplněk uzavře úřední záležitosti. Vnese jasno do tématu automobilu nebo jiného dopravního prostředku nebo mobilu. Vyřeší se situace s cestou a tématem vzdělání. Lvíci mohou plánovat dovolenou v cizině.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Lvi budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu.

Uran, planeta neočekávaných zvratů, přináší změny v pracovní i životní  oblasti.

 

PANNA

Novoluní proběhne 6/03/2019
Novoluní otevírá vztahové záležitosti. Panny budou podepisovat nové smlouvy a dohody. Vrací se z minulosti osoby, se kterými nemají Panny dořešené vztahy. Novoluní otevírá dveře k novým vztahům, které již delší čas řeší. Neptun může zkreslovat určité situace. Panny se zastaví a vrátí se jim staré záležitosti, aby je vyřešily.

Úplněk nastane 21/03/2019
Tento úplněk uzavře finanční situace. Je nutné doplatit závazky. Nastaví nová pravidla související s financemi. Panny by měly být obezřetné při podpisech. Nenechat se ošálit a oklamat.

Mars se pohybuje oblastí práva, úředních záležitostí a soudů.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřování vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází touha rozvíjet se po duchovní stránce. Od dubna mohou očekávat změny v pracovní oblasti.

 

VÁHA

Novoluní proběhne 6/03/2019
Novoluní Váhy nasměruje k nové spolupráci, spolupráci. Vrací se jim zpět do života nedořešené situace. Mnoho práce může přivodit nemoc, nebo psychické problémy s partnery či potomky.

Úplněk nastane 21/03/2019
Tento úplněk přinese vztahové záležitosti. Vnese jasno do oblasti pracovních a rodinných vztahů. Černá Luna s Venuší otevírá bolestivé emoce spojené s partnery nebo dětmi. Do úplňku budou Váhy prožívat problémové situace. Srdce a rozum jsou v rozporu. Před úplňkem jsou kritické dny, ve kterých by si měly dát Váhy na sebe pozor. Po úplňku již budou situace v jasnějším světle. Úplněk přináší psychickou úlevu. 

Mars se pohybuje oblastí hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblasti sexu a všeho kolem sexuality.

 

ŠTÍR  

Novoluní proběhne 6/03/2019
Novoluní otevírá novou cestu k pracovnímu nebo životnímu partnerství. Neptun může zkreslovat některé situace. Štíři mohou získat novou práci, nebo jim přijde nabídka z minulosti. Uran, planeta zvratů, ovlivní do budoucna vztahové záležitosti. Štíři mohou očekávat neočekávané.

Úplněk nastane 21/03/2019
Tento úplněk přinese rekapitulaci, jak dál ve vztazích s lidmi kolem sebe. Štíři se budou připravovat na svůj úplněk, který proběhne za měsíc. Pozor na zdraví a psychiku, depresivní období. Čeká je mnoho práce.  

Oblast, kterou Mars aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.   Štíři by se měli vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání.

 

STŘELEC

Novoluní proběhne 6/03/2019
Novoluní otevírá nové možnosti bydlení, nového domova nebo pracovního zázemí. Neptun může zkreslovat určité situace v těchto tématech. Střelcům se vrací do života nevyřešené rodinné záležitosti k dořešení.

Úplněk nastane 21/03/2019
Úplněk ukončí působení v určité společnosti. Střelci změní prostředí lidí nebo společenství. Jupiter přináší situace, během kterých jim vezme vše, co nepatří do jejich života, a naopak přinese to, co je v budoucnu posune. Jaro a začátek léta se Střelci zastaví, aby si dořešili vše z minulosti. Od léta opět vše poběží směrem kupředu.

 Mars přináší plnění povinností a s chutí do práce. Mars působí v oblasti zdraví. Střelci mohou zaznamenat zdravotní problémy, které se projeví ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jsme slíbili vykonat. Mars aktivuje řešení zdraví, spolupráce a služba pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností. Nové spolupracovníky nebo nová práce. Od dubna budou řešit vztahové záležitosti.

 

KOZOROH

Novoluní proběhne 6/03/2019
Novoluní otevírá cestu k novému automobilu nebo mobilu. Kozorohy čekají cesty a cestování, ježdění a komunikace.  Úřední záležitosti se vrací k dořešení. Mohou se vzdělávat nebo navštívit kurz či školení.

Úplněk nastane 21/03/2019
Tento úplněk uzavře životní kapitolu. Kozorohy čeká nový život. Karmický Saturn s Plutem přináší osudové změny. Investice do bydlení. Řešení vztahů v rodině.

Mars aktivuje téma, v němž jde nejvíce o to, být sami sebou a ostatním dát najevo, kdo jsme. Kozorozi mohou očekávat zvýšené milostné touhy. Fyzické milování je důležitější než pouhá romantická setkávání. Mars povzbuzuje sex jako formu sebevyjádření. Jenom sex však nestačí na to, aby přivolal nový milostný vztah. Mars zde aktivoval oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod vlivem Marta má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. V této době dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Tento tranzit znamená aktivitu v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity.

 

VODNÁŘ

Novoluní proběhne 6/03/2019
Novoluní otevírá cestu k lepším výdělkům. Vodnářům jdou do života peníze, uznání a zvýšení prestiže. Je potřeba splatit závazky, a naopak veškeré dlužné částky provětrat a zapracovat na jejich vrácení. Neptun může zkreslovat situace spojené s penězi. Venuše pluje Vodnářem a ti mohou využít její příjemný vliv. Vodnáři budou okouzlovat okolí, budou nepřehlédnutelní.

Úplněk nastane 21/03/2019
Tento úplněk vnese jasno do úředních situací, smluv a dohod. Uzavře téma ciziny a zahraničí. Cesta za vzděláním. Koncem měsíce se spojí Venuše s Černou Lunou. Někdo může žárlit a pomlouvat. Důležité je nenechat cloumat emocemi. Okolí může přinést nepříjemné situace a zklamání.  

Mars spouští značné aktivity v místech, kde Vodnáři žijí. Budou vylepšovat své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte možnou domácí hádku, řešení v souvislosti se ženami rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika. 

 

RYBY

Novoluní proběhne 6/03/2019
Nejdůležitější novoluní toho roku je zde. Ryby čeká nová životní cesta. Zrealizují své plány a vize. Neptun může zkreslit určité situace. Ryby by měly stát pevně na zemi a plánovat pouze reálné cíle. Merkur se pohybuje tam a zpět Rybami. Dožene je minulost, aby dořešily nedořešené. 

Úplněk nastane 21/03/2019
Do úplňku by měly dostát všem finančním závazkům. Vyřešit finance, které dluží nebo jim někdo dluží. Uvědomí si svou hodnotu a postoj k penězům. Pozor na pomluvy a temné myšlenky, které může přinést Černá Luna spolu s Venuší ve Vodnáři. Koncem měsíce se přesune Venuše do Ryb a Ryby budou několik týdnů zářit. Mohou zvýšit cenu za své služby, nebo si řeknou o zvýšení platu. V dubnu mohou očekávat zlepšení finanční situace. Jupiter dlouhodobě přeje práci a posunu v kariéře. Bere všechny situace, které nejsou života schopné (jaro a začátek léta) a  přinese štěstí a úspěch do života Ryb, zejména v druhé polovině roku.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a cestování. Období je výborné k návštěvám. Zvýšená aktivita se týká také úřadů, úředních záležitostí. Ryby mohou skvěle komunikovat, vést úspěšná obchodní jednání. Řeší se automobil nebo jiný dopravní prostředek.

ZDROJ: INTUITIVNÍ ASTROLOŽKA DANIELA HANNAH, TELEFON: 736 20 15 87  WWW.ASTROKARTY.CZ 

 

Vaše komentáře

Reklama