Žárlivý manžel

Ahoj Zuzko,

v prní řadě bych Ti chtěla poděkovat za tyto krásné stránky.Ani nevíš jak moc mi pomáhají.Chtěla bych tě poprosit pomoci AK , jak to vypadá se mnou.

Jsem 30 let vdaná a posledních asi tak dva roky nevím jak dál. Můj manžel na mě začal tak neuvěřitelně žárlit , že se to nedá vydržet.Já se těšila jak nám odrostou děti , máme dva kluky a ti jsou velice šikovní, že si budeme užívat a místo toho se jenom trápím. Pokud sedím doma, tak je všechno ok, ale jak vyjdu z domu hrůza.Asi tak před rokem jsem začala cvičit zumbu no a to je konec. Pořád mi vyčítá, že utíkám z domu atd.Já už ani nevím jestli ho mám ráda, protože jsem si vždycky myslela , že mít rád je když toho druhého něco baví a má s toho radost, že i ten druhý by s toho měl mít radost.Aspoň já to tak cítím.Navíc jsem před půl rokem poznala jednoho pána no dneska bych řekla kamaráda a je na mne moc hodný.To jsem u manžela nikdy nepoznala.On je taky ženatý a nemá to taky nic moc.Chtěla bych poprosit jak dál.Nevím jestli tem kamarád to jenom hraje nebo říká pravdu.Já jsem už tak zmatená, že opravdu nevím jak dál.Je to hrozné, nikdy bych nevěřila, že se dostanu do taková situace.Už moc mužským nevěřím.Myslím si , že jsou všichni stejní i když zatím jenom kamarád mi nedá spát.Mám ho nějak divně pořád v srdíčku.Snad jsme byli v minulém životě nějak sblíženi nebo něco jiného.Nikdy jsem za těch třicet let manželství nebyla manželovi nevěrná, ale tento kamárád mě neskutečně přitahuje i když já samozřejmě nedávám nic najevo ani dávat nebudu.Třeba po tvém rozboru si to nějak ujasním.Díky moc. Přeji krásný den plný sluníčka.Měj se směj se. To je moc krásné.Od té doby co jsem narazila na tyto stránky tak posílám každému.

Je to moc krásné.

Bety

8.2.2011

Ahojíček Bety,

Děkuju za písmenka a za tvou důvěru se kterou se na mě obracíš. No, nevím, jestli ti vnesu jasno do tvého problému.

Každopádně jsem zkoušela kreslit a tady je výsledek:

Jako první jsi se v kresbě zakreslila ty, od tebe, hodně daleko tvůj manžel a mezi vámi třetí osoba…asi ten kamarád. S tím jste si hodně nablízku….a je to souhra v názorech o životě a takovém tom pozemském životě….a odtud vás omotává energie, která vás spojuje a omotává jako lano – jako had. Pak tužka pokračovala do manžela….tedy do jeho postavy :o). Zakreslily se mu myšlenky…které mu haraší v hlavě…spousta myšlenek…ale zmatek v nich. Dál velká intuice, které moc nevěří. Víš, on má takovou intuici, že ji nechápe…jak bych to popsala. Asi takto….on cítí, že se něco děje ještě dřív než se dít začne. No a kámen úrazu – jeho sebevědomí….to mě docela překvapilo, protože žárlivost je spojená většinou s malým sebevědomím….ale jemu se zakreslilo velké….fakt velké sebevědomí. je to člověk, který si je sebou jistý, nebo alespoň byl….jenže pak se to sebevědomí celé zapichlákovalo a tak mám jasno. To není to zdravé sebevědomí, které by měl člověk mít…je to takové to egoistické….já jsem tady a všichni skákejte, jak já pískám, všichni si mě všímejte…. Je to vlastně jeho strach… a tak na sebe upozorňuje a vynucuje si „něco“. Hlavně od tebe… protože z té pichlavé energie tužka pokračovala do tebe a celou tě omotala….ale ne takovým tím hadem, jak to máš s kamarádem, ale do šneku ve kterém se ti špatně dýchá.

Betko, žárlivost je sviňa :o) že to tak musím napsat….je to záhuba lásky. Ono se sice říká, kdo nežárlí, ten nemiluje…ale já to tak necítím. Žárlivost …ta dokáže zničit a spálit co se dá…. Je to omezenost a sobecký egoismus… Víš, dřív ženy špatně nesly, když děti vyletěly z hnízda, ale v poslední době se mi zdá, že jsou muži na tom hůř. Nejsou děti, které by je poslouchaly, naslouchaly, kterým by mohli jít příkladem. Najednou mají pocit, že je nikdo nepotřebuje a život se jim začíná zdát být prázdným. Zbývá jim doma manželka….kterou mají potřebu vlastnit a bojí se i o ni, že by jim mohla vzít do zaječích. Pokud bude žena doma…nemají potřebu se s ní vybavovat a všímat si jí….jim stačí, že je doma. Ale bože chraň, jak vytáhne paty z baráku….to se jim před očima dějí ty nejkatastrofálnější scénáře…. Co na to říct? V každém vztahu je potřeba „volnosti“… aby se ti dva na sebe těšili… volnost ve smyslu…mít své záliby, koníčky, kamarády… atd… a od nich se rád vracet domů…domov je teplo, krb, který příjemně hřeje… Nikdo nikomu nepatří…fakt nikdo…ani děti nám nepatří…mají své životy, své cesty…nevlastníme nikoho, nanejvýš sebe a své životy. Bety… z vlastní zkušenosti…. Nenech si vzít to, co tě baví, nenech si brát svou svobodu…kdyby on vzal roha…a ty jsi mezi tím všechno pro něj obětovala….tak ti nezůstane nic……ani záliby ani přátelé…nic…jen prázdnota.

Všechno je o komunikaci, zkus s ním promluvit, snad najdeš vhodná slova… ale nevím jestli tě dokáže pochopit.

A ještě k tomu příteli pár slov…teda kamarádovi :o). On ti nedá spát, on ti leze do myšlenek…a představivost…. Víš, z té kresby jsem cítila, že vy dva jste schopní si dávat to, co vám doma chybí….nemusí to být hned o sexu…ty chlupaté myšlenky se vám oběma sice do hlavy derou, ale vidíte na sobě jiné přednosti…cítíte ze sebe vzájemné teplo. No a jestli je to něco z minulého života….no to si piš že jo :o) aspoň já jsem o tom přesvědčená, že se všichni vzájemně furt dokola potkáváme… protože se zkrátka potkat máme.

Tož holka nevím, jestli jsem ti ještě víc nezamotala hlavu…v každém případě ti přeju spoustu krásných dnů….a fajn lidiček kolem sebe…. A víš jak se to říká…s chlapem zle…bez něho ještě hůř. Snad ten tvůj dostane rozum a vzpamatuje se… tou svou žárlivostí místo aby si tě přitáhl, tak tě od sebe ještě víc zahání…to by si měl chlapec uvědomit dřív, než bude pozdě.

Měj se a směj se Bety….život je fajn… tak si ho nenech kazit žárloněm…

S láskou ….tvá Zrzka

9.2.2011

Ahojíček Zuzko,

za první se musím omluvit, že Ti děkuji až teď, ale já se nedostala dřív na počítač jelikož až teď jsem sama.Je až neuvěřitelné cos  mi napsala pomocí AK.Manžela jsi popsala úplně, ale úplně přesně.Nikdy bych nevěřila, že může něco takového být a to díky tobě a tvých stránek.Moc a mocTi děkuji.Určitě Ti dám vědět jak to všechno dopadne.

Měj se krásně a směj se.

Bety

14.2.2011

Ahoj……Bety

Hmmm….žárlivý manžel……no to je moc hezký téma……no stejně to může být  vobráceně…..žárlivá ženština….. tak už to někdy cítíme….koukej……píšeš ,,ZAČAL ŽÁRLIT ,,Seznámím Tě jak to funguje…..začal žárlit, v době,kdy se v Tvé makovičce začal rodit plán, že bys eventuelně mohla také zažít něco pěkného …lepšího…stačí malilinkatá myšlénečka. Pak přijde kamarád..nebo někdo-neb přání se plní…někdy tak rychle že nestačíme ani žasnout…..no a doma jsi pak zjistila, že je taťulda nějakej jinej…prostě žárlí….ouplně ho to spaluje…neví jak z toho ven a na nic nereaguje…nemůže si tzv.ani sám pomoci… No a jak se to jen domák ten…..no …drzoun jeden…..Je to jednoduchý……..jste -li s někým nějakou dobu. neb s n ím máte do činění třeba i z minula..vaše duše si povídaj…povídaj si ,i když Vy nechcete, aby si povídaly… A tím se stane,že když něco tajíte vony si to vzájemě vykecají…..a pak ona….nebo on…to je jedno …tam kde jsou naše duše platí zcela jiný

pravidla…….se dozvědí přesně to co tajíte ……čím více něco tajíte…tím rychleji se to ta druhá strana dozví…..tady nebuďte zklamaná, neb namíchutá…prostě to tak je…..tak to tady funguje  má to jen takovej malej háček…….necvičená mysl neví co se děje…neumí to(zatím) identifikovat…a chová se někdy v té nejistotě(kterou si samozřejmě zapříčinila sama)…..tak že žárlí…..no nerad to slovo používám…….je takový nešikovný…..ale všichni ,,rosteme,,a vzděláváme se…….a jednou!!! kdo ví !!! Budeme moci číst jeden v druhém jako v knížkách,ale nebudeme to potřebovat…ani nás nenapadne se v druhých šťourat… budeme vědomí…smát se……a užívat si darů života….. No tak milá Bety…….koukněte na to ještě z druhé strany…líbilo by se Vám,kdyby se tohle dělo u Vašeho muže??? kdyby potkal děvče z mládí…neb nějakýho zajíčka a aaa…jasně taky by jste to poznala..začal by si drhnou zuby solí..vtahovat tajně před zrcadlem břicho…..se ví taky néste blbá. Nelíbilo…tak čistý víno To co dáváme …to dostáváme…….to ani jináč nejde…..a nebo de zkuste se dohodnout kdo bude lepší ..Vy a nebo tatík………………..vemte to jako hru…..buď se zasmějete,neb ho umlátíte v neděli kačenou k vobědu…..jéjej možností je tolik Samozřejmě není to nabádání k rozchodu nebo k rozvodu…..to prosím není moje parketa,ale na druhé straně není nutno v padesáti ,,umřít,, a utírat vnoučatům zadky a chlapovi prát špinavý fusakle…….každej má právo mít chuť na svý….von telku..vy na zajíce

Měj te se a smějte se….Jasa

18.2.2011

Vaše komentáře

Reklama