Astrohoroskop na listopad 2016

 

Aktuální pohyby a vliv planet v listopadu 2016 na jednotlivá znamení.

Novoluní proběhlo 30/10/2016 ve znamení Štíra.
Toto novoluní, proběhlo koncem října, ale projeví se v listopadu. Je důležité pro osoby narozené ve znamení Štíra. V době novoluní se k sobě přiblíží SlunceLunaMerkur a poté i Černá Luna. Přes Saturnpřebíhá VenušeČerná Luna má dvě vlastnosti, může nás vést, ukázat naší karmickou cestu nebo svést z cesty.

Asistence Černé Luny u novoluní ve Štíru přinese osudové situace do našeho života. Světlo a temnota se dostanou do přímého kontaktu. Slunce a Černá Luna budou v konjunkci, tedy ve spojení, celou první polovinu listopadu. Venuše se Saturnem nám zkomplikuje naše lásky, penízky a jiné hodnoty.
Pro ostatní znamení toto novoluní přináší energie Štíra: žárlivost, sex a peníze ve společném vlastnictví s další osobou, okultismus, magie a otevírání tajemství.

Úplněk v Býku nastane 14/10/2016.
Tento úplněk je důležitý pro Býky. V době úplňku se bude pohybovat Černá Luna u Slunce plující Štírem. Kdo ví, kde má Černou Lunu postavenou v horoskopu je ve výhodě, zná svá tajemství, své karmické dluhy a zátěže. Černá Luna spolu se Sluncem bude v postavení proti bílé Luně. Dva světy se postaví na ose proti sobě. Býk x Štír a Štír x Býk. Někdo ztratí a jiní tím získají. Všem znamením přináší téma majetku a peněz, bydlení a majetkové stability.

Listopadové novoluní proběhne 29/10/2016 ve znamení Střelce.
SlunceLunaSaturn a Merkur vytvoří při novoluní těsné spojení a propojí své energie. Začnou platit nová pravidla. Uvědomíme si směr naší cesty a díky Saturnu si urovnáme naše cíle. Merkur, planeta pohybu, vnese myšlenky a činy k jejich realizaci.
Přes karmické Pluto přebíhá Venuše. Vesmírná hra planet nám přináší další osudová rozhodnutí vztahující se k hodnotám, majetku, financím a láskám.
Ceres courá tam a zpět přes Uran v Beranu. V pracovní rovině pojedeme na plný plyn, Uran přináší změny týkající se naší pracovní činnosti. Chce po nás určitou pracovní změnu.

Novoluní ve Střelci nás nasměruje a ukáže novou cestu. Témata Střelce jsou cesty, cestování, boření hranic, vzdělávání a rozšiřování vědomostí, směr našeho života, splněná přání, zmoudření, naplnění našeho života.
9/11/2016 se přesune Mars, planeta aktivity, z Kozoroha do znamení Vodnáře. Začneme pracovat na svých snech. Začneme chodit do společnosti, kde můžeme potkat důležité osoby.

Kozoroh

BERAN

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru. Toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Beranům ukazuje kudy se vydat v oblasti peněz a majetku, který vlastní s další osobou nebo bankou. Černá Luna bude dohlížet, aby každý dostal „co po právu jeho jest“. Čeká je podepisování listin a dohod týkajících se finančních transakcí. Úřední dokumenty a smlouvy. 9/11/2016 se přesune Mars, planeta aktivity, do znamení Vodnáře. Berani začnou pracovat na svých snech. Chodit do společnosti, kde mohou potkat důležité osoby pro budoucnost. Prosinec naznačí a otevře životní a pracovní cestu Beranů.
14/11/2016 nastane úplněk v Býku. Beranům vnese jasno do oblasti peněz. Dokončí osudové záležitosti související s majetkem. Slunce se v první polovině listopadu nachází u Černé Luny a v době úplňku utvoří konjunkci. Přinese osudové rozhodnutí v tématu peněz. Může nám ukázat karmickou cestu nebo z ní svézt. Rozhodujte opatrně a s rozumem.
29/11/2016 přichází novoluní ve Střelci. Beranům otevře téma ciziny a zahraničí, vzdělávání, písemnosti související s úřady a soudy. Pluto spolu s Venuší aktivuje pracovní situaci, která přinese životní posun.

 

Býk

BÝK

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Býkům přinese nové spolupracovníky a partnery. Býci dohodnou nová pravidla v práci, ve vztazích a v životě. Venuše přebíhá přes Saturn v tématu peněz a majetku, který mají ve vlastnictví s další osobou nebo bankou. Černá Luna asistuje při novoluní. Rozhodnutí, která Býci učiní, mohou vést dvěma směry. Vede správným směrem nebo svede na scestí. Proto by měli svá rozhodnutí zvážit. Mars, planeta aktivity, se přesune 9/11/2016 do Vodnáře. Býci budou maximálně zaměstnáni v souvislosti s prací, nezastaví se.
14/11/2016 proběhne nejdůležitější úplněk tohoto roku, úplněk ve vlastním znamení. Zde Býci dořeší a vnesou jasno do vztahových záležitostí. Vztahy, smlouvy a dohody se ukončují a vytvářejí, řeší, a to pod Černou Lunou, která se pohybuje první polovinu listopadu u Slunce.
29/11/2016 přichází novoluní ve Střelci. Pro Býky se otevírá cesta k majetku a financím. Při novoluní zde Saturn a Merkur vnesou pořádek do tématu peněz. Býky čeká dohoda o penězích a majetku, měli by si dát toto téma do pořádku. Pluto spolu s Venuší přinese osudové rozhodnutí související se vzděláním, úřední záležitostí, cizinou a zahraničím.

 

Blíženci

BLÍŽENCI

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Blížencům novoluní otevírá novou spolupráci. Při tomto seskupení planet asistuje Merkur a přidá se i Černá Luna. Blíženci by měli myslet na své zdraví a nastartovat ozdravnou kůru, udělat něco pro své zdraví, nebo zdraví a péči osoby v okolí. Venuše přebíhá přes karmický Saturn v tématu pracovních, smluvních a partnerských vztahů, dohod a smluv. Blíženci by si měli udělat pořádek ve všech smluvních ujednáních. Od 9/11/2016 se planeta aktivity přesune do Vodnáře a tím zaktivuje téma úřadů a soudů, rozšiřování vědomostí a vše co souvisí s cizinou a zahraničím.
Úplněk 14/11/2016 otevírá brány do psychiky Blíženců. Ti si musí ujasnit některé situace. V této době je dobré řešit zdraví, preventivní prohlídky a pracovat se svou psychickou stránkou. Měli by se opatrovat a hýčkat, jako každým rokem touto dobou, až do dalšího úplňku, kdy je nutné si vyjasnit vztahy. Při úplňku bude asistovat Černá Luna, která může vnést temnotu a chmury do života Blíženců.
Novoluní ve Střelci 29/11/2016 otevírá téma vztahů, smluv a dohod. Blížence čekají nová smluvní ujednání, noví pracovní partneři. Mohou očekávat písemné úřední dokumenty, nové smlouvy. Budou si vymiňovat nová pravidla ve vztazích. Venuše, která v době novoluní přebíhá přes karmické Pluto, přinese důležité situace spojené s majetkem a penězi. Blíženci by mohli dostat přidáno, vylepšit své finanční poměry.

 

 Rak

RAK

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Raky čeká velmi plodné období, kdy budou vytvářet, tvořit a plodit. Otevírají se nové projekty, přichází noví partneři, spolupracovníci. U novoluní asistuje Merkur a přidá se i Černá Luna. Merkur dá vše do pohybu a Černá Luna přináší osudové, karmické situace.
9/11/2016 přechází Mars, planeta aktivity do Vodnáře. Rakům aktivuje téma sexu, peněz a okultních věd.
14/11/2016 úplněk ukončí a vnese jasno do tématu přátel. Uzavře se určité společenství, společnost. Slunce spolu s Černou Lunou a Lunou v opozici propojí světlo a temnotu. Otevírají se karmická přátelství. Raci jsou velmi intuitivní, v této době mohou najít svá tajemství. Zjistí zda lidé kolem nich jsou přátelé či nepřátelé.
29/11/2016 proběhne novoluní, které otevře cestu ke zdraví, jenž si musí dát do pořádku. Začít žít zdravě. Na Raky čeká nová spolupráce, nový projekt, dostanou zprávu týkající se nového kolegy, důležité osoby. Venuše přechází přes karmické Pluto. Aktivuje zde důležitého pracovního partnera nebo spolupracovníka.

 

Lev

LEV

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru a toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Pro Lvy má toto novoluní zásadní význam pro téma domova, rodiny a zázemí. Vydají se po nové cestě. Při tomto novoluní asistuje Černá Luna, takže tato cesta je osudová, dávno naplánovaná. Černá Luna odhaluje tajemství zátěže z minulých životů a provází nás celým tímto životem, abychom prožili a odžili si určité situace. Venuše s karmickým Saturnem se pohybuje tématem dětí, partnerů a tvorby. Zde bude Saturn udělovat lekce spojené s láskou, penězi a hodnotami vše ve vztahu s dětmi a partnery. Mars se přesune do Vodnáře a Lvi budou zařizovat a vyřizovat. Téma vztahů a smluvních ujednání. Mars zde zaktivoval partnerské a pracovní vztahy.
14/11/2016 úplněk v Býku ukončí a uzavře situaci v práci a pracovní oblasti. Vnese jasno do oblasti související s prací. Při úplňku se pohybuje vedle Slunce Černá Luna a energie se propojí, světlo a temnota. Toto jsou zásadní osudové situace.
29/11/2016 proběhne novoluní ve Střelci a přináší novou cestu spojenou s dětmi, partnery a spolupracovníky, kolegy. Saturn s Merkurem vnese pořádek v této oblasti. Vše se dá do pohybu. Venuše s Plutem bude aktivovat touhu vypadat skvěle, mnoho Lvů vylepší svůj vzhled.

 

 Panna

PANNA

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Při tomto novoluní byl přítomen Merkur a Černá Luna. Tématy pro Panny jsou úřední záležitosti, dopravní prostředek, sourozenci a vzdělávání, učení. Novoluní otevře novou cestu, ovšem Černá Luna může přinést jisté potíže, proto je důležité rozmýšlet, co se podepisuje nebo dohodne. Venuše se Saturnem v oblasti domova, zázemí a rodiny přinese životní zkoušku spojenou s penězi, hodnotami a láskami. Je třeba toto téma dát do pořádku. Mars se přesune do Vodnáře 9/11/2016 a Panny budou řešit své zdraví, nebo zdraví osoby blízké. Aktivní spolupráce a péče o druhé.
14/11/2016 úplněk v Býku Pannám ukončí úřední záležitosti spojené s psaním, podepisováním a vyjednáváním. Dořeší auto nebo jiný dopravní prostředek. Slunce se propojí s Černou Lunou proti bílé Luně a tím otevře bránu do minulých životů. Vytáhne na povrch karmické, osudové situace k dořešení. Komunikace, psané a mluvené slovo, úřady a úřední jednání, rozšiřování vědomostí.
30/11/2016 proběhne novoluní ve Střelci. Pro Panny se odstartuje vše spojené s bydlením, domovem, zázemím a rodinou. Při novoluní se propojí Slunce, Luna a Saturn s Merkurem. Panny si dají do pořádku vše, co souvisí s bydlením. Přes karmické Pluto přebíhá Venuše v tématu dětí, tvorby, pracovních a životních partnerů. Zde planety příznivě zapůsobí, zlepší a zkvalitní situace související s partnery a potomky.

 

 Váhy

VÁHA

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru. Toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Při tomto novoluní byl přítomen Merkur a Černá Luna. Váhám toto novoluní otevřelo cestu k majetku, získání prestiže a penězům. Merkur přináší myšlenky, dává do pohybu téma financí, Černá Luna může přinést do života problém vztahový spojený právě s penězi. Venuše přechází přes Saturn, přichází životní zkouška spojená se sourozenci a úřady ve spojení s penězi. Váhy si musí dát do pořádku auto a jiný dopravní prostředek. 9/11/2016 se Mars přesune do tématu dětí a partnerů. Aktivuje se téma potomků, pracovních a životních partnerů.
Úplněk 14/11/2016 uzavře a vnese jasno do oblasti majetku. Dořeší se peníze, které vlastní spolu s další osobou nebo bankou. Slunce v době úplňku přebíhá přes Černou Lunu a bude přesně naproti bílé Luny. Zde budou Váhy svádět boj dobra a temnoty. Co je dobře a co špatně si musí zodpovědět každý sám.
Novoluní 29/11/2016 proběhne ve Střelci. Zde se spolu setkají Slunce, Luna, Saturn a Merkur. Novoluní otevře cestu ke vzdělání, zlepšení úředních záležitostí. Auto a dopravní prostředek, cesty, sourozenci, v těchto tématech si musí Váhy udělat pořádek.

 

 Štír

ŠTÍR

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Při tomto novoluní se spojily Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna ve vlastním znamení. Štíry čeká nová životní cesta, nové projekty, ovšem díky Černé Luně může jít také o sejití z té správné cesty. Budu mít na výběr ze dvou cest, jedna vede do slepé uličky a ta druhá ukazuje správnou cestu. Novoluní s asistencí Merkuru se bude týkat psaného nebo mluveného slova. Saturn spolu s Venuší v tématu peněz a majetku požaduje po Štírech zavézt pořádek v tomto tématu, díky kterému si polepší ve finančních záležitostech. Mars aktivuje oblast domova, zázemí, bydlení, rodiny a žen v rodině.
14/11/2016 nastane úplněk v Býku. V tuto dobu se Slunce s Černou Lunou postaví proti bíle Luně. Štíři dokončí, dořeší a vnesou jasno do tématu vztahů, smluv a dohod. Zde ukončí všechny smlouvy, dohody a pravidla, která je nutné nastavit. Slunce aktivuje bránu do minulých životů a odkryje k dořeší situace, které jsou uloženy v každém z nás hluboko na nevědomé úrovni.
29/11/2016 proběhne novoluní ve Střelci. Při novoluní s setkají Slunce, Luna, Merkur a karmický Saturn a společně přinesou osudovou zkoušku související s penězi a majetkem. Novoluní nasměruje Štíry na zlepšení finančních záležitostí, zvýšení prestiže, uvědomí si své vlastní hodnoty. Toto téma dostane řád a vnese pořádek. Oblast peněz je to, na čem mají dlouhodobě pracovat.

 

 Střelec

STŘELEC

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru a toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Při tomto novoluní se spojily Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna. Střelci budou přemýšlet, jak dál v životě. Celý listopad budou přemítat co ukončí, kudy se budou ubírat. V této době se pohrouží sami do sebe. Pro Střelce je toto období velmi náročné, mohou se objevit pomluvy, odtajnit některé informace, které byly dobře uklizeny před ostatními. Tajní nepřátelé mohou začít znepříjemňovat Střelcům život. Díky Venuši, která přebíhá přes Saturn, si srovnají své hodnoty. Mars, který se 9/11/2016 přesune do Vodnáře, aktivuje pohyb, tedy auto, dopravní prostředky, cesty, komunikaci, úřední záležitosti a také téma vzdělávání a učení něčeho nového.
Úplněk 14/11/2016 ukončí a vnese jasno do tématu spolupráce, nemoci a zdraví, péče o druhé. Slunce s Černou Lunou se postaví do opozice s Lunou. Půjde o velmi náročný úplněk.
Merkur se posunuje Střelcem, Střelci budou v jednom kole. Čeká je podepisování a psaní, komunikování, cestování a ježdění. O Střelcích celý měsíc uslyšíme a uvidíme je všude.
Novoluní 29/11/2016 otevírá novou životní cestu, nové projekty a nasměruje Střelce správným směrem. Střelci si mají dlouhodobě dát do pořádku svůj život. Zde, díky spojení několika planet, se jim to jistě podaří. Saturn s Merkurem přinese nejednu životní zkoušku, díky které si urovnají životní situace. Pluto spolu s Venuší ovlivní důležité rozhodnutí v tématu majetku a financí. Zlepší a zpříjemní si vydělávání peněz.

 

 Kozoroh

KOZOROH

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Toto novoluní odkrývá určitou společnost, skupinu lidí, přátelé, kam směřují Kozorozi. Splnit si své sny. Při tomto novoluní se spojily Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna, která odemyká bránu do minulých životů, kde nezvládli toto téma a nyní je možnost dosáhnout svého cíle. Mars, který se 9/11/2016 přesune do Vodnáře, aktivuje finanční oblast.
14/11/2016 nastane úplněk, který ukončí oblast související s dětmi, partnery a spolupracovníky. Slunce s Černou Lunou se dostanou do opozice vůči sobě. Je potřeba cosi ukončit a Kozorozi váhají. Veškeré učiněné změny jsou do budoucna příznivé.
Novoluní 29/11/2016 přináší životní rozhodnutí, srovnání priorit a hodnot. Kozorozi začnou přemýšlet co ukončí ve svém životě, kudy se budou ubírat. Musí si urovnat své myšlenky. Prosinec bude velmi náročný na psychiku a zdravotní stav. Konec roku 2016 nasměruje Kozorohy na nové projekty, novou životní cestu. Dostanou silný impulz na novou roční cestu.

 

 Vodnář

VODNÁŘ

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu téma práce, kariéra a životní nasměrování. Při tomto novoluní se spojily Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna. Otevřela se brána do nevědomí, do minulých životů. Vodnáři dostanou informace, které v minulosti nezvládly a nyní dostanou možnost opravit svou karmu, osud, karmickou zátěž. 9/11/2016 se Mars přesune do znamení Vodnáře a zaktivuje jim život. Vodnáři se nezastaví celé dva měsíce.
Úplněk 14/11/2016 ukončí téma domova, rodiny a zázemí. Uzavřou a vnesou jasno do oblasti žen v rodině. Slunce s Černou Lunou se postaví proti sobě do opozice. Práce na jedné straně a rodina na té druhé na misce vah. Kam se přikloní, je na každém z nich. Vodnáři si musí utřídit své přátelé a dát si do pořádku osoby kolem sebe.
Novoluní 29/11/2016 přeje nový přátelům, společenstvím, kam budou Vodnáři směřovat. Novoluní je nasměruje k novým cílům a úspěchu. Saturn s Merkurem přinese životní zkušenost v oblasti přátelství. Do života jim vstoupí starší, vážená osoba, která jim bude přínosem.

 

Ryby

RYBY

Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Novoluní nasměruje Rybičky na cestu ke svému srdci a duši. Otevírá se téma ciziny a zahraničí, vzdělávání, úřady a úřední jednání. Zboří se veškeré hranice a omezení. Při tomto novoluní se spojily Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna. Ryby mají možnost vyřešit si hříchy z minulosti, které se jim naskládali jako karmické zátěže. Mars se přesune do Vodnáře a aktivuje téma ukončení všeho nevyhovujícího, otevírá téma minulých životů, ale také aktivuje skryté nepřátele a pomluvy. S tím vším si musí Rybičky poradit. Dlouhodobý problém mohou být peníze a majetek, kterému nyní vládne Uran s Ceresem. Ryby dostávají v tomto tématu zabrat, ovšem jakékoli snažení bude odměněno.
14/11/2016 v čase úplňku ukončí a uzavře oblast úřadů, dokumentů, veškeré písemnosti, auto nebo dopravní prostředek. Uzavře vše, co souvisí se vzděláváním. Merkur ovlivňuje myšlenky, komunikaci v tématu práce a kariéry, toto si mají dát Ryby dlouhodobě do pořádku.
29/11/2016 nasává důležité novoluní, které odstartuje novou pracovní aktivitu, posune Ryby v kariérní oblasti. Spolu se Saturnem a Merkurem přichází životní zkouška v oblasti práce. Je nutné si pohlídat, úřední záležitosti, smlouvy. Pluto s Venuší dává možnost splnit si své sny, dostat se do společnosti mezi lidi, mezi které chtějí Rybičky patřit.

 

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama