Strach z hadů

Hodně se ztotožňuji s tvými pravdičkami a názory. Chtěla bych tě poprosit, až budeš mít chvililinku čas, mohla by si prosím vzít do ruky tužtičku a zeptat se, proč se tolik bojím hadů ? Mám z nich opravdu panickou hrůzu a nedovedu si to nijak vysvětlit. Ještě taky připíšu, co se mi nedávno zdálo, byl to velmi živý sen, ve kterém se mi had omotal kolem nohy a položil si na mou nohu hlavu a díval se na mě….Souvisí to spolu nějak ? Předem děkuji za odpověď a přeji krásné a usměvavé dny :o)

Bařka

11.9.2012

 

 

 

 

Ahojíček Bařko :o),

Omlouvám se, že odepisuju až nyní…ale nějak časově nestíhám…potřebovala bych být dvakrát a nebo aspoň, aby se moje myšlenky samy vtiskly do písmenek :o). No ale, snad ještě o odpověď stojíš….tak tady je:

Asi ode mě očekáváš jinou odpověď než kterou ti jdu napsat. Bohužel se mi nezakreslilo nic, co by ti dávalo hlubší smysl…..žádná souvislost z minulým životem a nebo zážitkem z minulých let. Je to jen o tom, že spousta z nás jistá zvířátka nemusí…ať už to jsou hadi, nebo pavouci či myšky atd. Někteří mají na jisté zvířátka vyloženě fóbii. Já osobně mám radši chlupaté zvířátka a potkat hada ve volné přírodě…tak se přiznám dobrovolně….že vezmu kramle, protože se v hadech nevyznám a nevím jestli je jedovatý a nebo nebezpečný :o). Má to tak spousta lidí.

K tomu snu…. Budeš si muset dát trošku do souvislosti jakým obdobím sis procházela v té době kdy se ti sen zdál…. Had je symbolem moudrosti a mužského principu….že byl omotaný kolem tvé nohy….souvisí s těmito symboly. Noha je krok vpřed…možná jsi v té době měla udělat nějaké rozhodnutí, nějaký krok ….a mohl ti v tom pomoct nějaký muž. Nebo jsi se možná rozhodovala v něčem co mělo spojitost s mužem. Snad si vzpomeneš co jsi v té době řešila…

Tak se měj a směj a alespoň ve snu se hadů neboj…. Tam jsou neškodní a jejich symbolika nám může pomoct odhalit něco a nebo nás posunout někam.
S láskou….Zrzka
24.9.2012

 

 

 

Zdárek párek, Zuzanko:o)

to víš, že stojím o odpověď a moc za ni děkuji :o)
V tu dobu vím přesně, co se dělo. Měli jsme s přítelem krizovku a nevypadalo to vůbec dobře. Ale ještě jsme to spolu zkusili a teď máme vyvážený, harmonický vztah, ve kterém se doplňujem. Já se možná po tom snu i tak nějak na ty hady dívám z jinýho úhlu pohledu, (jako že se asi oni bojí víc mě, než já jich)… ale stejně tam ten strach je … Jinak musím s tebou  souhlasit, že člověk by se musel aspoň rozčtvrtit nebo rovnou posílat zprávy telepaticky 🙂 To by se mi líbilo 🙂 Tak jo, ještě jednou velké DÍKY za tvou práci na stránkách, které vedou lidi tím správným směrem :o)

Pa pa, měj se krásně a posílám pozitivní energii;-)


Baři

24.9.2012

 

Ahojíček Barčo,

Ty jsi ale rychlík :o)…. Tak dlouho jsi čekala na odpověď a hned jsi mi odepsala… to mám ráda, když je zpětná vazba :o).

Těším mě, že ti kamínky mozaiky tak trošku do sebe zapadly :o) a taky, že jste s přítelem tu krizovku zvládli…jen tak dál.

Jinak s těma hadama buď v klidu…domů si ho asi žádného takového mazla pořizovat nebudeš, v přírodě jich zase u nás tolik nepotkáš, v televizi se na ně dá koukat, pokud jde o přírodovědný film a ne nějaký horor :o). Ale pro případ, že bys to chtěla řešit….tak strachy a fobie se dají hezky odťukat metodou EFT. Když si na PRAVDIČKÁCH do vyhledávače zadáš EFT tak ti o tom vyjedou články…a nebo si to vyhledej na netu. Možná víš o co se jedná…pokud ne…tak hledej šmudlo hledej…. Jinak náboj tvých písmenek…to je mazec…ty divoško jedna…

Tak zatím pa a měj se a směj se….

S láskou….Tvá Zrzka :o)

24.9.2012

Vaše komentáře

Reklama