Solara Surf Report Květen 2013

Jsme svědky velkých extrémů. Jeden den se můžeme cítit naprosto úžasně a mít skvělý den jasných a rozhodných skutků a další den se pak můžeme cítit naprosto nevyrovnaně, bez energie a nechce se nám nic dělat. Tyto chvíle přicházejí bez varování. Přicházejí vlny hlubokého smutku nebo beznaděje. Obvykle to jsou kolektivní emoce, které nejsou spojeny s ničím, co se děje v našich osobních životech a našich Já. Toto jsou příznaky extrémů, které jsou v současné době právě ve hře.

Pak je tu stav kvantové hloubky. K tomu dochází, když jsme náhle vytaženi z naší současné fyzické reality a uchylujeme se k samotnému jádru Neviditelného Diamantu. Pokud se tak stane, jediné, co můžeme udělat, je lehnout si a být několik hodin v klidu. Někdy jsou energie tak silné, že upadneme do hlubokého spánku. Jindy zase ulehneme do hlubokého stavu klidu. Jakmile to uděláme, naše bytí zapadne do správné pozice Diamantu Neviditelné tak jako když zastrčíme zástrčku do zásuvky. Toto silné spojení nás vyrovnává a přeměřuje k novému paradigmatu na buněčné úrovni.

Pokaždé, když se ponoříme do kvantové hlubiny, jsme spojeni s  podstatou Nového paradigmatu. To je diametrálně odlišná energie od toho, co jsme již dříve znali. To je také důvodem, proč pro nás není snadné vrátit se z kvantové hlubiny do fyzického světa, který je složen z různých starých a nových energií. Často trvá hodinu nebo i více, dostat se z kvantové hloubky. Můžeme otevřít oči a podívat se na detaily toho, kde jsme. Můžeme kolem nás slyšet zvuky. Doposud je to obrovské úsilí přesunout naše těla a vrátit se do fyzické reality z této vzdálenosti.

Vždy, když se vrátíme z kvantové hloubky k TADY a TEĎ, další vrstva prošlých a nepravdivých prvků se v nás uvolňuje a stoupá na povrch ve velmi zvětšené formě tak, aby mohla být uvolněna z našich energetických polí. Někdy tato zvětšená forma zkresluje. Někdy i  něco malého a neškodného jako mravenec se může náhle jevit jako velké monstrum. Stejně tak náš malý strach z našeho každodenního života může vypadat jako obrovská překážka.
Více než přes dvacet pět let zde v rámci osy Země docházelo k planetárnímu zakolísání. Dělo se tak za účelem uvolnění osy planety, která drží póly v určité poloze. V současnosti jsme se s osobním zakolísáním v nás samotných setkali také. Tento výkyv má uvolnit naši vnitřní osu, která nás udržovala ukotvené ve starém světě duality. Když se naše vnitřní zakolísání aktivuje, máme pocit nestability, cítíme se neklidně a špatně.

Žít Tady a Teď znamená – žít každý den tak jako by byl první a zároveň poslední.

Jedním z velkých poselství okamžiku, je žít TEĎ. Ani v minulosti ani v budoucnosti, ale TEĎ!!! Když žijeme v přítomnosti, dáváme průchod tomu, aby se daly velké události do pohybu. Čím hlouběji se ponoříme do TADY a TEĎ, tím více se všechno kolem nás objevuje nové a čerstvé. Život má smysl a my se cítíme více „naživu“.
Pokud události z minulosti nebo obavy o budoucnost zasahují do TADY a TEĎ, můžeme cítit, jak jejich energie poznamenávají novost přítomného okamžiku. Nemůžeme soudit lidi, kteří se  v současné době nacházejí v našem životě podle našich předchozích zkušeností s naprosto odlišnými lidmi v minulosti. Pokud budeme přenášet naše minulé vzpomínky nebo naše obavy z budoucnosti do TADY a TEĎ, budeme se okrádat o přítomný okamžik jeho svěžesti, pravdivosti a nových možností.

Chováme-li se každý den jakoby to byl první den našeho života, můžeme přivítat každou situaci, s níž se setkáváme, s otevřeností a láskou. Jsme osvobozeni od starého emocionálního chování, přesvědčení, úsudků a osobních preferencí. Vše je čerstvé a nové. Budeme-li jednat každý den tak, jakoby to byl náš poslední den na Zemi, pak jsme naplněni hlubokou něhou a vděčností ze života. Každý okamžik je posvátný. To je jeden z hlavních klíčů k životu, a je to tak jednoduché.

Život TADY a TEĎ znamená, že si užíváme všechny okamžiky, i ty nejnáročnější. Užíváme si i doby plné pochybností a obav nebo i situace, kdy se věci nedějí tak, jak jsme doufali, že by se dít měly. Rozšířené TADY a TEĎ je obrovské a my také. Když se sladíme se přítomným okamžikem, s jistotou víme, že je vše v pořádku – tak jak to má být.

Květen nám přináší poznatelné prohloubení lásky. Více a více lidí se cítí jako naše spřízněné osoby. Týká se to i osob, které sotva známe. To je pro nás velmi uklidňující. Tito lidé se pro nás stávají velkou podporou, protože všichni procházíme podobnými zkušenostmi. Chápou nás a stejně jako my, tak i oni potřebují naši podporu. Umocňuje se i větší pocit jednoty mezi těmi, kdo jsou autentičtí a skuteční a vědí, že jsme v tom všichni společně – společně v Jednotě.

 

Přeložila: J. Šimůnková

This is a very small fragment of Solara’s complete MAY 2013 Surf Report. The full Surf Report and Weekly Updates are available by subscription in English, German, Portuguese, Russian and Spanish

www.nvisible.com

Categories: Spiritual | Tags: A Fragment of Solara’s May 2013 Report, Now Is The Time, Solara Surf Report May 2013 | Permalink.

https://www.facebook.com/notes/solara-eleven-eleven/a-fragment-of-solaras-may-2013-surf-report-now-is-the-time-/10151432522408008

 

 „Právě teď je čas“

Doposud tu byl intenzivní, ale naprosto vynikající rok. Duální svět je plný vřavy, nespravedlnosti, korupce, chamtivosti a násilí. Přesto se v tomto světě nebudeme dlouho nacházet.

To neznamená, že naše životy jsou jednoduché a bez stresu. Mnozí z nás právě teď budují, reorganizují, vše zhodnocují a to na každé možné úrovni. Možná proto, že žijeme ve zcela Novém světě. Tento Nový svět  je stav bytí. Existuje, ať jsme kdekoli. Je to zcela nové paradigma, které je daleko od umírajícího světa duality.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama