PROBLÉM S LEVOU POLOVINOU TĚLA

Obracím se na Vás s prosbou, pokud je to možné. Mám dlouhodobé zdravotní potíže, začalo to chronickou rýmou, mám bolesti v zádech, hlavně krční a hrudní páteř, píská mi už rok a půl v uších, v levém uchu mi navíc hučí, že někdy nemohu usnout. Celá levá polovina těla mě pobolívá, rýmu mám jen z levé strany, bolí mě v levém podžebří. levá půlka hlavy. Zkoušela jsem lékaře, léčitele, kineziologii, ale nemůžu se dopátrat příčiny mých potíží.

Prosím pokud mi můžete zkusit pomocí AK pomoci najít příčinu,

byla bych Vám moc vděčná. Jitka

24.1.2011

Ahojíček Jitko,

Děkuji za tvou důvěru a za tvá písmenka, které jsi mi naťukala :o). Jsem ráda, že na stránkách nalézáš to co tě zajímá….

Jituško, podle toho co píšeš, že sis prošla lékaři, léčiteli atd…tak si nejsem jista, jestli já ti řeknu něco nového…. Ale uvidíme, třeba přece jen něco nového poodhalíme :o).

Co jsem zjistila pomocí AK?

V diagnostické kresbě se mi opravdu zakreslilo:

Od hlavy až po paty cel tvá levá polovina těla s velkým blokem v hlavě, v uchu, krční páteři, mezi lopatkami, …dále pak krk, játra a močové cesty….vlastně se mi více méně (možná více) zakreslily problémy o kterých jsi mi psala.

Zakreslila jsem si tvoje čakry:

První čakra – rodina, materiálno, pozemský život a s ním spojené starosti…tato čakra se mi zakreslila přiměřeně velká, ale s velkým blokem, který do budoucna budeš řešit. Ten blok sahá do dětství a pak i do dospělosti…

Druhá čakra – sexuální a chuť do života…tato čakra je menší a taky zablokovaná, kdy blok nejde nějak moc do minulosti…spíš je ten blok způsobený pár let zpět….někdo nebo něco…nějaký situace ti vzala tvou dravost a chuť pro něco žít…takové ty naše sny a cíle které nás ženou v před a máme chuť pro ně žít.

Třetí čakra –  sebeláska a sebevědomí….tak ta je zdravě velká, ale zablokovaná a ten blok souvisí s tou událostí, která ti vzala tu chuť o které jsem psala v souvislosti s druhou čakrou.

Čtvrtá čakra – srdeční….máš krásné, velké, do kytičky zakreslené srdíčko….dokážeš milovat a prožívat lásku, ale něco tě zranilo…hluboko uvnitř je zaseklá energie plná bolesti.

Pátá čakra –  krční, komunikace….Jituško, ty jsi výřečná a plná slov, ale nedokážeš je vyjádřit tak jak je máš v myšlenkách a nebo v srdci…něco ti brání říct věci tak jak se mají….

Šestá čakra – intuice…tak ta je opravdu veliká, jen škoda, že té své intuici nevěříš

Sedmá čakra – duchovno, myšlení ….. tvé duchovno je veliké, jsi věřící člověk…je jedno v co věříš a jak to máš v sobě pochopené, ale věříš a věřit budeš ještě víc….věci mezi nebem a zemí se ti otevírají…krásná a veliká čakra.

Ptala jsem se dál na příčinu tvých zdravotních problémů:

Vlevo, ses mi nejdřív zakreslila jako holčička a pak jako už dospívající či dospělá žena. V obou postavičkách se ti zakreslilo srdíčko, krásně otevřené, což o tobě vypovídá, že už od malinká, máš tzv. srdce na dlaní….jen symbolika ženství, která propojila obě postavičky se přeškrtala….a z toho přeškrtání se vrátila do současné Jitky a celou tě začala procházet.

Tak a teď to tak nějak shrnu a doufám, že ti nenadělám v hlavě zmatek.

Levá strana našeho fyzického těla, je ženský princip…a ty máš problém s levou stranou….Jituško, tvůj problém je v odmítání sebe sama jako ženy, tu ženu, kterou máš v sobě …s ní máš problém…možná se za něco jako žena obviňuješ a peskuješ…od toho se odvíjí veškeré tvé problémy, které na levé straně máš…krční páteř…tak mi to přišlo, že se nechceš podívat do té minulosti, co ti tam ublížilo…a nebo když se tam už podíváš tak nedokážeš odpustit…je tam bolest, ke které se nechceš vracet. Uši…nechceš ani slyšet…to hučení a pískání…se ti snaží naznačit tím zvukem, že to nechceš slyšet. Levé podžebří…je místo blízko k srdíčku…tam je bolest…o které jsem psala v kresbě o čakrách. Játra…nám naznačují křivdy, které nedokážeme zkousnout. Krk…jsou zaseklé slova a dráždí nás ke kašli a polykání….polknout něco…tobě to nejde. Močové cesty…o těch napsal Jasa hezký článek…zde. Nos a rýma z levé nosní dírky…. Jsou to vlastně takové jakoby slzy, které v sobě držíš…ona ta bolest musí někudy ven…tak se tlačí tím nosem.

Když kreslím, tak obrázky na mě mluví:

U tvých kreseb jsem cítila něco jako bolestivé dětství….musela jsi být už od malinka tvrdší než jsou holčičky, to samé tě provázelo v dospívání i dospělosti…možná pracuješ někde kde je hodně mužů a nebo jsou jiné tvrdé podmínky. Zkrátka… „musela“ jsi tu holčičku a ženu v sobě potlačit. Neměla jsi to lehké a asi ještě ani teď to není procházka růžovým sadem.

Čeká tě docela dost práce na sobě….ale možná bude stačit málo :o)…stačí pochopit, proč se naše tělo tak chová, co nám chce říct, co nám ty bolesti mají ukázat, kde děláme chybu a nejsme v souladu se svou duší…..Je třeba si uvědomit, zpracovat a trošku si pomoct.

Je to už pár měsíců, co jsem měla pána, kterému pískalo v uších…když odcházel, tak jeho pískání se snížilo se 100% na 20%… jenže za tři dny se mu vrátilo zpět. Metodou EFT jsme jeho problém odťukali, ale už když odcházel, tak mi bylo jasné, že nepochopil příčinu…taky nechtěl slyšet. Proč to ale píšu….z jediného důvodu… než ti doporučím veškeré možnosti jak si pomoct a nebo vyhledat něčí pomoc….nejdůležitější je pochopit a zpracovat uvnitř sebe ty problémy… ony ty metody a způsoby léčby pomohou, ale buď jen dočasně a nebo se problémy vrátí v jiné podobě….pokud nezměníš své myšlení, své chování, nezačneš s nimi pracovat ve směru pochopení.

Doporučila bych ti:

V první řadě být k sobě upřímná a pokecat se svou dušičkou, se svou myslí se sebou samou…. O problémech které jsem ti popsala a zakreslila. Ptej se a hledej řešení….poděkuj za zkušenosti, které tě zranili, odpusti těm, kteří se nechovali podle tvých představ a ublížili ti a odpusti i sama sobě a žádej v duchu o odpuštění všem, kterým  jsi vědomě či nevědomě ublížila. To si myslím, že je prvotní co bys měla udělat.

V druhé řadě, by ti mohla pomoct….Dornova metoda (na tu páteř a žebra), Detoxikace podle Dr. Jonáše, EFT na odblokování tvých bolestí a strachů, Ostropestřec na játra, i Odkyselovací směs bych doporučila. Poslouchej svou krásně rozvinutou intuici….co tě z toho osloví…a co ti řekne…jo, to si myslím, že by mi pomohlo…

Jituško, popsala jsem ti to tak nějak z toho duchovního hlediska, ale existují i další příčiny zvenčí….např….krční páteř můžeš mít seklou od nějaké činnosti, uši od hlasité hudby nebo jiného hluku, močové cesty z prochlazení…i tady je třeba odbourat tyto příčiny, ale to víš sama nejlépe co by to mohlo být, tak to nebudu moc rozepisovat.

Jituško, tak jak jsem psala již v začátku, nevím jestli jsem ti prozradila něco nového co by jsi už nevěděla a taky nevím odkud jsi…ale mrkni po terapeutech ve tvém okolí, kteří se zabývají metodami, které jsem ti uvedla.

Měj se a směj se Jituško….a věř, že bude líp….chce to hlavně pochopit…tak jako každý problém…ten přestane existovat a trápit nás přesně ve chvíli, kdy ho pochopíme……

s otevřeným srdíčkem ti kreslila a psala tvá Zrzka

26.1.2011

Zuzko Ty jsi báječná,

úžasná osůbka, moc děkuji za tak vyčerpávající odpověď.
To, že mám zablokované některé čakry jsem tušila, ale neuměla jsem určit, které to jsou. K první čakře musím přiznat, že trpím obavami z budoucnosti, i když se snažím myslet pozitivně, mám často strach z věcí příštích. Ke druhé čakře, tuším, že zablokování může souviset s nepříjemným zážitkem v 15-ti letech, kdy jsem skončila v nemocnici, ale nějak jsem si nikdy nechtěla připustit, že to bude mít vliv na můj sexuální život, bohužel zřejmě má. Píšeš, že se to týká nedávné doby, což máš také pravdu, udělala jsem něco na co nejsem zrovna pyšná a moc toho lituji, možná se s tím nemůžu smířit, nemůžu si to odpustit,  ale nechci o tom psát ve řejně (promiň). Mám dost nízké sebehodnocení a neuměla jsem se mít ráda, ale na tom už pracuji, snažím se to změnit, nedokážu se však zbavit nervozity, jsem ze všeho hrozně vystresovaná, nevěřím si, mám strach, že něco udělám špatně, když něco řeknu, bojím se, abych tím někomu neublížila, aby to nebylo hloupé, prostě všechno příliš řeším. S tím možná souvisí ta krční čakra, nedokážu věci vyjádřit tak jak bych chtěla. Že mám velkou intuici? To je mé zbožné přání, jen ji neumím využívat, to je pravda. O mé sedmé čakře jsi to napsala krásně, v duchovnu se teprve hledám, ale ta cesta se mi líbí a naplňuje mě, bohužel ve svém okolí nemám nikoho, komu bych se mohla s tímto svěřit. Naštěstí na Tvých stránkách vidím, že takových lidiček je hodně a jsem za to ráda.
Nemůžu přijít na to, že bych měla
jakýkoliv problém v dětství, měla jsem docela normální dětství, možná se nějaký problém vztahuje k tomu co jsem již psala, že se mi stalo v 15ti letech. Nevím, jestli se tomu dá říct znásilnění, když to byl můj tehdejší přítel, ale jistý vliv to asi na mě má dodnes.
V první řadě zkusím ten pokec se svou dušičkou, jestli někdy urvu pro sebe trochu klidu a soukromí
. Každopádně ještě jednou moc děkuji za Tvou pomoc, moc jsi mi pomohla hlavně tím, že se mám nad čím zamýšlet. Doufám, že moje odpověď není příliš dlouhá  

Měj se krásně. Jitka.

26.1.2011 

Dobrý den Zuzko,

minulý týden jsem narazila na Vaše stránky a hned jsem si je zamilovala, je tu vše co mě zajímá.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama