Prchla jsem na dovolenou

Jenže znamení, které většinou poslouchám, mi jasně daly najevo, že si mám dát pauzu nejen od všedních starostí, od práce, od školy, od výcviku psů… ale i od PRAVDIČEK….a tak tentokrát poslechnu. Vrátím se za Vámi za necelý týden tj. 9.7.2013.

www.e-slovensko.cz

Jste zvyklí tak jako já, že se na PRAVDIČKÁCH vídáme každý den a moje nepřítomnost v některých stálicích vyvolává obavy, jestli se mi něco nestalo (píšete mi zprávy)….proto Vám píšu tady ten vzkaz :o). Kdybych věděla už doma, že tady na chatě bude problém s připojením, tak mi věřte, že bych se s Vámi na ten týden rozloučila již z domova.

Všechno se vším souvisí….a tak i to, že na FB MOJE-PRAVDY nebudou aktualizace Vás možná přiměje k tomu, že si na stránky zajdete a sami si tam pro sebe najdete nějaký ten článek, který si máte přečíst. Možná se tam i víc porozhlédnete, než doposud a naleznete články, tak trošku opomenuté, které neaktualizuji, ale přitom to bude zrovna to pravé ořechové, pro Vás kteří hledáte.

Přeju vám krásné a pohodové dny a těším se opět na Vás po svém návratu….já si letošní dovolenou užiju se vším všudy a bez internetu.

Mějte se a smějte se :o)

S láskou……..Vaše Zrzka

2.7.2013

Ahojíček příznivci a čtenáři PRAVDIČEK.

V pondělí 1.7. 2013 jsem prchla na Slovensko do TATRALANDIE na dovolenou a ani jsem se s Vámi neloučila, protože jsem si myslela, že i tady budu na internet za Vámi chodit.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama