JSEM V ZAČAROVANÉM KRUHU

také jsem ted v takovém začarovaném životním kruhu a ráda bych se Vás zeptala-mám trošku víc problémy v manželství takže bych chtěla vědět zda v manželství pokračovat či ne a s tím je i spojené moje nynější hledání práce. Nějak mne to pořád vrací cca po dvou letech zpět na tu stejnou startovní dráhu a já nějak nevím, kde dělám chybu nebo možná spíš jen potřebuji ujasnit myšlenky.
Předem děkuji za info.
Krásný večer s pozdravem
Pavlína
9.7.2011

Ahojíček Pavlínko,

Předem ti děkuju za důvěru se kterou ses na mě obrátila…tak se na tebe pojďme podívat.

V automatické kresbě se mi zakreslilo:

Podle toho co se mi zakreslilo a můžu říct, že takto si nepamatuju, že by se mi vztah zakreslil (krom jedné čakry k sobě vůbec nejdete)….si myslím, že to co jste si spolu s manželem měli prožít, to jste si prožili….ale trošku podrobnějc.

První čakra…rodina, materiálno a běžný život…tak tady se nemůžete nějak shodnout a vznikají mezi vámi hádky… a to je jediná čakra, kterou jste k sobě spolu šli… spojuje vás majetek.

Druhou čakrou… jsi k manželovi už nešla…šla jsi obklikou…tato čakra se nazývá také sexuální čakrou… nechce se ti s ním milovat a nechce se ti s ním být už ve vztahu….on touto čakrou utíká od tebe pryč.

Třetí čakra…vaše role v manželství…. Ty máš hodně pošmodrchané sebevědomí coby manželka a k němu vůbec nejdeš…a on svou roli, kterou by měl mít nežije a opět utíká od tebe…

Čtvrtá čakra…láska…ty jsi plná bolesti, chtěla bys k němu, ale nejde to… zvenku by to ještě mohlo působit, že ho máš ráda, ale uvnitř je prázdno… ty víš sama nejlíp proč ti to nejde…on opět utíká někam pryč.

Pátá čakra…komunikace…jsi plná slov….které nedořekneš dokonce…něco začneš, ale slova to jsou pichlavá a nakonec si je necháš pro sebe….on nechce vůbec mluvit…možná to je ten důvod, proč svá slova nedořekneš.

Šestá čakra…intuice… tu máte navzájem k sobě zablokovanou… nevěříte si navzájem a nevíte co od sebe očekávat.

Sedmá čakra… myšlenky…oba máte myšlenky už jinde…než u sebe …. U tebe se navíc zakreslilo to, že pomýšlíš na svou budoucnost, ale pravděpodobně bez něho.

Tvá práce tě vrací zpátky na startovní čáru…. Máš začít od začátku a jinak než jsi začínala….. kdysi. Vrať se zpět a pravdivě bez nějakého namlouvání si prober chyby kterých jsi se dopustila….nedělej práci z musu…dělej ji proto, že ji dělat chceš…najdi v ní zalíbení….jedině pak ti přinese zaslouženou odměnu, která poroste s tvým elánem a chutí se kterou tu práci budeš dělat.
Pavlínko, nebudu ti radit jestli s manželem máš zůstat nebo ne…na to nemám právo …tvůj život za tebe nikdo žít nebude.. a ty bys ho měla žít podle svých představ a přání… jen jsem ti popsala co se v kresbě zakreslilo a jak to vypadá k dnešnímu dni mezi vámi….

Nikdy nic není ztracené… jen na tobě záleží jak se rozhodneš….tvé rozhodnutí za tebe nikdo krom tebe neudělá.

Měj se a směj se Pavli….a dej o sobě vědět, tak se ti vede.
S láskou…tvá Zrzka
15.7.2011

ahojky Zkzko,
moc děkuji za tvůj rozbor.O svém manželství vím,nemá dá se říci cenu jen spolu žijem protože já nemám kam jít a máme spolu tři děti. Právě proto mě spíš víc trápí páce-v práci jsem skončila a ted jsem měsíc nezaměstnaná-jenže nevím kam se vrhnout,přesně jak píšeš do ted jsem vždy měla jen práci z musu abych tak nějak pomohla zabezpečit rodinu a nikdy se nedívala zda mě to baví či ne.Ted už se cítím dost velká na to abych opravdu měla něco pro sebe a možná i přes „dobrou“ práci následný odchod od manžela,ale to předbíhám.
Ted je pro mě nejdůležitější ta práce,ale pořád nevím jaký obor co?!
takže asi tak.
Moc ti děkuji za všechny tvoje písmenka,děláš to co děláš opravdu dobře!!!!
Krásný den měj se

Pavlína

15.7.2011

Vaše komentáře

Reklama