PRAVDA O RIVALITĚ

 Je mi smutno z toho, jak na sebe navzájem kydají špíny a pomluvy…. Každý má svou pravdu, svůj uhel pohledu….každému z vás pomůže něco jiného, každého z vás osloví něco jiného. Je to o energiích…..ten léčitel, který vám nepomůže – pomůže se      stejným problémem někomu jinému díky tomu, že si energeticky sedí…. To je stejné i se zasvěcováním…….slyšela jsem už hodně zklamání nebo nadšení z nějakého zasvěcení……..je to zas o energiích a zkušenostech…. a hlavně o důvěře a víře.

náhled obrázku  náhled obrázku

Můj úhel pohledu a tedy i moje pravda a velké přání je takové, že léčitelé a lékaři by se měli vzájemně doplňovat….vždyť mají stejný cíl „zdraví“ „uzdravení“. Jen každý jde na to jinak….lékař, ten léčí následky a léčitel i když léčí následky snaží se o to, aby jeho pacient – klient pochopil příčinu své bolesti, své nemoci. Léčitelé a učitelé duchovna …by se neměli vzájemně shazovat, ale tak nějak doplňovat…vždyť jim jde o stejnou věc.

Že se setkáváme s tím, že se lékaři navzájem mezi sebou pomlouvají… asi každý zkušenost už máme….. že se léčitelé chovají stejně jako lékaři….to nás už tolik nepřekvapí, protože už máme zkušenost u lékařů, ale o to víc nám to vrtá v hlavě, protože léčitelé, jsou tak nějak pro nás ti, co žijí duchovním životem. Kladu si otázku………proč to tak je u vyspělých duchovních lidí, které máme jako své idoly, jako své učitele, jako své guru? Jde tady o ego? Jde tady o peníze?  Jde tady o uznání? O co tady jde? Rivalita? Ta by v zájmu společného dobra měla jít stranou. 

Je mi z toho někdy opravdu smutno, ale chápu a dívám se na to s nejrůznějších pohledů, snažím se to chápat…a pochopit…..kolik úhlů pohledů, tolik vysvětlení a pravd na toto téma mám. 

Zatím to mám nastavené jinak……možná proto, že ještě nepotřebuju někomu konkurovat :o) a doufám, že tuto potřebu mít nebudu.

Nejsem a nechci být pro nikoho konkurencí…..můj cíl a cíl těchto stránek je ten podělit se s vámi a předat vám své zkušenosti –  svoje pravdy – osvojené metody se kterými máme dobré zkušenosti.  Když nad tím hlouběji zapřemýšlím, tak jádro toho o čem se na našich stránkách píše je stejné jako na jiných stránkách s podobnou tématikou…..a cíl….ten je taky stejný…..jen to co je mezi jádrem a cílem je odlišné a to jen díky tomu, jak se na věci v tomto směru díváme, jak moc to máme rozvětvené, zpracované…..mám ráda jednoduchost a i v duchovním světě „logičnost“.

Kdo si má číst a hledat svoje pravdy na našich stránkách, ten si cestu na ně najde ….nejsme bezedná studnice informací a jsem si vědoma toho, že časem dojdeme do stádia, kdy nebude co předat……..ale zatím je co předávat, zatím je o čem psát. Je toho ještě hodně, co vám chci tady se svými přáteli předat, o co se chceme s vámi podělit….a znovu vás tímto žádám…..přijměte naše pravdy za své jen tehdy a ty pravdy, které vás osloví, které jsou vám povědomé……to je známka toho, že tady jste kdysi skončili a teď si to máte jen připomenout a pokračovat a hledat nové pravdy dál.

Nevím jak dlouho stránky budou fungovat, ani nevím jak dlouho budeme spolu všichni tři pohromadě, ani jak to bude dál…………dávám tomu volný průběh, nehodlám nic ovlivňovat, nehodlám tlačit na pilu a už vůbec ne někoho přesvědčovat …..až přijde čas – něco skončí a něco nové začne………tak jak to zkrátka v životě je. 

Jsme jen lidi….a to všichni…..jestli lékař, nebo léčitel, nebo duchovní učitel….jsme lidi a tím pádem máme i lidské vlastnosti….. já osobně se nepovažuji ani za jedno z toho co jsem vyjmenovala…….jsem Zrzka, která má potřebu vám předat své zkušenosti, své úhly pohledu…nechci vás nic učit…nechci řešit vaše problémy a nemoci….jen vám chci ukázat cestu kudy by to šlo bez bolesti a bez cizí pomoci …chci vás jen nasměřovat…jedině tak můžete růst….jedině svou prací na sobě…Nikdo nic za vás nevyřeší, každý tady kopeme sám za sebe…to je třeba si uvědomit.. Nepotřebuji schválení tohoto článku od Jasa a nebo Grev….věřím, že to mají stejně, nebo podobně nastavené jako já a pokud to cítí jinak, tak se ozvou a já článek doplním. Ani nevím proč mi toto téma v hlavě vyrostlo natolik, že jsem o něm musela psát……vlastně vím…….některým  z vás se tato otázka vrtala v hlavě….tak tedy……tady máte – máme odpověď.

Mějte se a smějte se………. a nedejte se……každý známe svou cenu…..milujte se a milujte celý svůj život…je krásný a za mráčkem je sluníčko které brzy vyjde a prohřeje všechny a všechno……… s láskou pro vás nechala ze sebe vyjít vaše Zrzka

29.10.2010

PRAVDA O RIVALITĚ MEZI LÉKAŘI, LÉČITELI - MEZI SEBOU NAVZÁJEM

Že existuje rivalita mezi lékaři a léčiteli, o tom se nemusím rozepisovat, ale co mě rozesmutňuje, je fakt, že rivalita nastala i mezi léčiteli navzájem, mezi duchovními učiteli nebo jak jim říkáme.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama