Poslední seminář AK1 v roce 2013

Cena: 1200 Kč,-

Začátek: sobota 26.10. 2013 v 09:00 hod

Konec: neděle 27.10. 2013 dle dohody, ale přibližně kolem 16 hod. (konec semináře přizpůsobím podle   potřeby – vašich odjezdů)

 

Počet míst je omezen na max. počet 25 účastníků

i po zaplnění 25 míst, je možné se dále přihlašovat jako náhradníci….často se stává, že je vyhověno téměř většině, jelikož v průběhu se lidičky odhlašují z důvodů, že jim do akce nečekaně něco vlezlo atd.  

V prostorách kde bude kurz AK probíhat je vybavená kuchyňka s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Dále WC + sprcha. Přespat se dá na žíněnkách (15 žíněnek, které jsou pohodlné – skoro jako matrace, pokud by bylo víc lidiček na spaní, bude potřeba si přivést karimatky) ve vlastních spacácích. Prostory jsou v centru města, takže poblíž jsou obchody, restaurace, hotely atd.

 

 

HORNÍ VALY 2 Hodonín – okr. Hodonín (VCHOD Z ULICE DOBROVOLSKÉHO)

Pro přespolní,

kteří mají problém se spoji jsem zařídila, že mohou přespat již v pátek v prostorách Klubu mladých SVČ (cena za noc je 100 Kč,-). V klubu budu v pátek od 18:00 hod.

  

O čem seminář AK1 bude?

Vykreslíme se z negací a naučíme se kreslit rezonátory, dále budeme kreslit čakry a podle nich se učit dělat výklad a charakteristiku osobnosti a vztahů. Ráda bych vás naučila a vysvětlila vám, jak lze automatickou kresbu využít v praktickém životě.

 

Seminář nebude jen o automatické kresbě. Probereme různá témata o které budete mít zájem, dozvíte se různé finty a fintičky, jak pomoct sami sobě a nebo druhým a zameditujeme si. Meditace vám vypoví hodně o vašem životě.

 

 

Co si vzít sebou?

Pastelky + ořezávátko 

Spoustu bílých papírů A4 klasických co jsou do tiskárny

Sebe + dobrou náladu + chuť do kreslení + chuť pracovat na sobě :o) a poznávat a probouzet své dary, které v sobě ukrýváte

Přezůvky a osobní věci, které se budou odvíjet od toho, jestli budete nocovat či nikoliv…to už nechám na vás :o) Vezměte si teplé oblečení….je snadné si něco vysvlíknout než oblíknout, když to není :o).

       

 

Pro koho je kurz určen?

Pro každého koho  zajímá automatická kresba a chce se jí naučit a porozumět. Nemusíte umět kreslit (já taky neumím…prase od koně v mé kresbě nerozeznáte :o) ).

 

Ještě bych doporučila, než se za mnou vydáte, si přečíst reakce na proběhlé semináře ( sice se spolu zasmějeme, ale i staré rány otevřeme a tak často slzičky pročištění se prolejí) které najdete zde

 

Závazné přihlášky posílejte na

[email protected]

do předmětu napište SEMINÁŘ AK1 –  říjen 2013

připište prosím město, ze kterého budete vyjíždět. V seznamu účastníků, který je na konci pak budete mít přehled, kdo odkud jede a můžete vyjet do Hodonína společně. Mailové adresy pak najdete v hromadném e-mailu, který vám rozešlu před naším setkáním.

Zálohu od vás vybírat nehodlám, jelikož věřím, že přijede ten, kdo se má se mnou setkat a kdo se má setkat i s ostatními…bude tam přesně ten kdo tam být má . :o). Platba proběhne až na místě.

 

 

 

 

 

 

Po předchozích zkušenostech řešíme stravování tímto způsobem

SNÍDANĚ + VEČEŘE = kdo si co přinese, to si i sní a nebo se podělí s ostatními  (posledně jsme si udělali takové menší hody a vzájemně ochutnávali pomazánky, bramboráky, bábovky, buchty atd….a bylo to moc fajn)

OBĚDY (v sobotu i v neděli) = v nedaleké hospůdce se našel fajn člověk, který je ochotný podle jídelníčku nám uvařit a v krabičkách jídlo dopravit přímo do klubu…za rozumnou cenu.

V průběhu celého víkendu je navařený zázvorový čaj s citronem a medem…jinak jsou k dispozici další čaje. Kávu si každý přivezte sám, protože každý z nás má jiné chutě :o) a je zvyklý na tu svou. Kuchyňka je vybavená sklenicemi, hrníčky a jiným nádobím, takže si nic vozit nemusíte.

 

 

 

Těším se na vás…mějte se a smějte se…..vaše Zrzka

16.09.2013

 

 

 

ÚČASTNÍCI:

1.     Alena – Letovice

2.     Dana – Třebíč

3. Lucka – Znojmo

4.     Jiřinka – Uherský Brod

5. Liduška – Uherský Brod

6.     Růženka – SR Lubina

7. Tomáš – SR Michalovce

8. Eva – Uherský Brod

9. Jolana – Brno

10. 

11. Jasmína – Staré Město  

12. Jindřiška – Hustopeče

 13. Lenka – Uherské Hradiště

14. Dáša – Uherský Brod

15. Vlaďka – Praha

16. Jana – Praha

17. Jaroslav – Rokycany

18. 

19.  Alena – Trenčín

20. 

21. Andrea České Budějovice

22. Terka – Brno

23. Markéta – Brno

24. 

25. Marta – Uherské Hradiště

 

 NÁHRADNÍCI

 

 

 

 

Vaše komentáře

Reklama