PERMAKULTURNÍ SEMINÁŘ

Máte-li možnost a kamarády šiřte dál—děkujeme.

Pozvánka

na permakulturní seminář spojený s výstavbou rybníku

Rádi bychom vám tímto předali několik informací o připracovaném semináři zaměřeném na permakulturu Seppa Holzera – jelikož se na poslední chvíli sehnal bagr, bude se tentokrát budovat menší stupňovitý rybník. Termín je stanovený na listopad 2010-upřesnění dle Vašeho zájmu počasí –v případně  nepřízni počasí – jaro 2011.Akce se koná na krásném rodovém statku v Sopotnici. Přednášet a spolu s vámi pracovat bude paní Natalia Gusako  s celou svou rodinou a to s Honzou Skřítezským,dcerou Veronikou a Violetou.Natalia  (osobně jezdí na přednášky Seppa Holzera do své rodné země – Ruska). Ubytování a jídlo bude k dispozici na statku, Natalia vaří a peče stará ruská jídla v ručně postavené peci v keramickém nádobí, na vaření se můžete podílet.

Co si vzít sebou:

– teplé  pracovní oblečení

– něco na převlečení, domácí obuv

– gumáky a pevné boty do terénu, pracovní rukavice

– sešit na poznámky, případně fotoaparát(kameru prosím-ne)

– spací pytel, potřeby osobní hygieny

– chuť do práce a učit se

– o dobrou náladu se postaráme společně

– kdo má kytaru –bez váhání přibalit!!!

Denní příspěvek na seminář,

společné jídlo a bylinkové čaje bude do 1 000 Kč (pro srovnání na ruském semináři se bydlelo ve stanu, strava za svoje a denně příspěvek 100 EUR).

Bližší informace a konkrétní termín se dozvíte přímo u Natalie Gusakové na telefonním čísle 737 557 793.

Doprava do Sopotnice je vlastní, je zde možné zaparkovat a na základě dohody vás mohou majitelé statku zavézt terénním autem přímo na statek, který stojí na samotě. Signál je zde slabý, ale Natalie bude na telefonu a již se moc těší na všechny, kteří se takto na poslední chvíli rozhodnou přijet na podzim- případně na společně dohodnutý jarní seminář!

Adresa statku: Sopotnice 210 /Pod Horou/ – statek se nachází v krásném slunném údolí, v okolí lesů a hájů kousek od Üstí nad Orlicí:

Zde odkaz na mapu.Zaparkovat můžete před místní hospodou u autobus.zastávky a pak 1,5 km pěšky.

http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@ax=137512960@ay=135882048@at=ZDE@ad=statek%20Sk%C5%99%C3%ADtezsk%C3%BDch@sa=s@st=s@ssq=sopotnice@sss=1@ssp=124640364_127643340_145939564_145813196@x=137494912@y=135870848@z=14

Webové stránky Natalie a Honzy: www.fitodar.cz

Nezaujal-li vás permakulturní seminář, objednejte se k Natalii na parní lázeň, je to úžasný zážitek a Natalie se báječně vyzná nejen v bylinkách, bolestech těla, ale i v zákoutích lidské duše.

Prosím o přeposlání-zveřejnění

Ahoj přátelé přírody , svého zdravého stylu žití,pěstování vlastních produktů, budování zahrady,léčitelství a kdoví čeho ještě

nabídka vpravdě mimořádná.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama