Partnerská numerologie

Má váš partnerský vztah budoucnost?Numerologie je mystická teorie, která tvrdí, že každé číslo má jedinečné vibrace.

Tyto vibrace ovlivňují lidi i věci podobně jako zvukové vlny nebo světlo.

Numerologie se soustřeďuje především na vlivy jednomístných čísel 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, výjimku tvoří někdy čísla 11 a 22.

Za každé písmeno vašeho jména dosaďte číslo, které si vyhledáte v tabulce. Pak všechna čísla sečtěte tak, aby vám vyšlo jednomístné číslo. To samé udělejte s partnerovým jménem. Nakonec sečtěte výsledky obou celých jmen a případně opět sečtěte, aby vám vyšel jednomístný výsledek. Podle výsledku pak zjistíte co se za společným číslem skrývá. Upozornění pro ženy: Pakliže jste se vdala použijte nynější příjmení.

 

 

numerologie01.jpg

 

 

Partnerské číslo příklad výpočtu:

J A N  N O V Á K

1 1 5 5 6 4 1 2 = 25 = 7

M A R T A N O V Á K O V Á

4 1 9 2 1 5 6 4 1 2 6 4 1 = 46 = 10 = 1

Jejich partnerské číslo: 7 + 1 = 8

Číslo 1

Partneři by měli vědět, kde jsou hranice prostoru toho druhého a naučit se nenarušovat jejich osobní teritorium. Je třeba respektovat soukromí svého protějšku. Máte různé povahy a různé zájmy. Znamená to, že jste dva individualisté, kteří občas potřebují, aby se jejich cesty rozdělily.. Pokud se budete nutit trávit všechen čas společně, může to vést k rozchodu. Naučte se respektovat přání druhého, dopřejte mu skutečnou svobodu, pak váš vztah vydrží. Oba se musíte ovládat a být zdrženlivý – přestože je pro vás těžké snášet, že si vás partner zrovna nevšímá.

 

Číslo 2

Oba partneři se musí snažit, aby si porozuměli. Bez společného úsilí váš vztah nepřežije. Musíte být trpěliví, chápat jeden druhého v krizových obdobích, harmonickému soužití se teprve musíte učit. Nesmíte narušit vztah momentálními výbuchy vzteku. Vyvarujte se toho, aby se vaše soužití změnilo v boj o moc. Budete spolu žít šťastně, pokud budete naslouchat svému protějšku a spolupracovat s ním.

 

Číslo 3

Nedorozumění kvůli nedostatečné komunikaci mohou narušit i láskyplný vztah. Naučte se vyjádřit svá přání, ať už při diskuzích o různých problémech nebo když si potřebujete ulevit popovídáním s někým blízkým. Nebojte se vyjádřit svou lásku a city verbálně – nestačí je projevovat jen fyzicky. Pro dlouhodobé udržení partnerského vztahu je životně důležitá otevřená komunikace. Naučte se podělit se o nové zkušenosti, vyjádřit slovy, co se děje ve vašem srdci i duši.Je důležité umět dát najevo radost i smutek. Čím více budete dávat svému partnerovi najevo, jak se cítíte , tím kvalitnějšího soužití dosáhnete.

 

Číslo 4

Partneři musí dosáhnout úplné shody. Naučit se společně formulovat myšlenky, organizovat akce. To bude prubířský kámen jejich společného života. Čím lépe budou spolupracovat na cestě k vysněnému cíli, tím silnější vazba mezi nimi vznikne. Nečinnost a setrvačnost by jejich život otupila. I když nedisponují přebytkem energie, měli by oba zůstat stále aktivní – plánovat, organizovat a zúčastňovat se různých akcí. Tvůrčí myšlení jim v tom pomůže. Pokud zůstanou nečinní,brzy se spolu začnou nudit a to jejich pěkný vztah nahlodá.

 

Číslo 5

Číslo symbolizuje potřebu naučit se přijímat věci tak, jak přicházejí, a schopnost vyrovnat se se změnami. Živelné společné soužití bez rovnováhy, plánu a racionálních zvážení oboustranných potřeb, založené na momentálních citech a chování, pravděpodobně neskončí dobře. Pokud budou partneři své vášně ovládat a s klíčovými rozhodnutími posečkají, dočkají se klidnějšího a spokojenějšího společného života. Přinese jim to řád a pořádek, oni nabudou sebevědomí a najdou správnou cestu životem.

Číslo 6

Partneři se musí naučit brát na sebe zodpovědnost a pokaždé, když se něco nepříjemného stane, neobviňovat svůj protějšek. Společný život by měli pojmout tvůrčím způsobem. Bylo by vhodné dát prostor pozitivní energii a nechat z duše vytrysknout skryté tvůrčí ambice. A také se musí naučit opravdově milovat! Schopnost otevřít srdce lásce, která neklade podmínky, poskytne partnerskému vztahu nové perspektivy.

Číslo 7

Partneři musí spolupracovat na společném duševním rozvoji a zdokonalovat svou intuici. Vnímavost a citlivost k detailu je vzácný dar, a proto vylepšuje každý vztah. Jakmile oba partneři umí vysílat a přijímat signály, mají naději na harmonický společný život.

 

Číslo 8

Partneři musí ve svém vztahu najít rovnovážný stav. Obvykle je totiž táhne různými směry.Musí se pokusit vztah přesto udržet a najít společnou půdu. Peníze jsou sice v životě nutné a důležité, ale ne více, než vyjádření našeho duševního rozpoložení. Život v páru se nesmí změnit v neustálou honičku za materiálním zabezpečením, za výdělkem. Na druhé straně není záhodno dojít k opačnému extrému a navždy se uchýlit do ústraní zkoumat duši.

 

Číslo 9

Partneři musí zůstat přátelští k ostatním. Je třeba naučit se milovat i jiné lidi než sebe navzájem. Věnujeme-li se i dalším lidem, uvědomíme si, jakou vnitřní silou jsme byli obdařeni, a náš partnerský vztah se tak dostane na vyšší úroveň.

 

Zdroj: http://www.numerologie-pavel.estranky.cz

Vaše komentáře

Reklama