OTEVŘELY SE MI TVOJE STRÁNKY

mám ještě něco vědět a otevřely se mi tvoje stránky.Od té doby na ně chodím každý den, jak mám čas a vždy  si pro sebe najdu to ,co mě posune dál. Jsem někde asi na začátku i když asi už ne úplným. Taky letos budu mít šedesát, takže o životě už leccos vím, ale také už vím, že existuje žití jinak, žití a ne přežívání.

Díky za tvoje stránky. Dana

2.1.2012

Ahojíček Danko,

 

Děkuju moc za tvá písmenka…která na mě navíc dýchly symbolikou :o)…. Zadala jsi do vyhledávače, co mám ještě vědět a otevřely se ti MOJE PRAVDY…. Mám radost, jak to v životě na sebe všechno hezky navazuje…. Jak se mozaiky skládají…. Jak k sobě přitahujeme to, co právě teď potřebujeme.

Jsem moc ráda, že sis našla cestičku teď …v tuto chvíli….zrovna sem… časem tě to posune třeba zase jinam…ale teď jsi tady a já se z toho raduju.

Měj se moc hezky a děkuju za tvé psaníčko….které mě zahřálo.

Měj se a směj se….

S láskou tvá Zrzka

7.1.2012

 

Ahoj Zuzko,

tvá odpověď přišla v pravou chvíli. Začínala jsem mít pocit, že nikomu na mně nezáleží, že jsem sama mezi lidmi a to i blízkými. Ale z tvé odpovědi na mě opravdu vykouklo smějící se sluníčko i v tom šedém pochmurném počasí, které nyní je.  Pokud budeš chtít, tak si mě můžeš vykreslit,protože si myslím, že dlouhé popisování mých myšlenek by bylo plýtváním tvého a vlastně i mého času. A pokud budeš mít pocit, že mi máš něco sdělit, budu velmi ráda .A tvoje měj se a směj se, si říkám každé ráno i během dne, když cítím, že mi to udělá dobře.

Díky Dana

9.1.2012

Ahojíček Dany,

Nejsi sama….. je spousta lidí kterým na tobě záleží…jen teď jsi citlivější, protože se v tobě něco odehrálo a odehrává…… nepropadej tomuto pocitu a začni se dívat  na svět s dětskou hravostí.

Nemám ve zvyku si někoho jen tak kreslit….když už kreslím, tak většinou je to proto, že se mě někdo konkrétně na něco zeptá….ale to teď už nestíhám, takže odpovídám fakt jen na to, kde cítím velké HELP ….. Jsem teď časově hodně vytížená a napsala jsem o tom i článek….

AKTUÁLNĚ OD ZRZKY O PRAVDIČKÁCH

Měj se a směj se….. a sundej z očí ty černé brýle…..

S láskou Zrzka

9.1.2012

 

Vaše komentáře

Reklama